39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?

Go down 
+4
Ton4o
Martinch
Arya Dröttningu
Grizzly
8 posters

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?
Дан Кахил
Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_lcap45%Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_rcap
 45% [ 5 ]
Ейми Кахил
Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_lcap27%Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Джона Уизард
Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_lcap0%Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Нели Гомес
Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_lcap27%Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 11:08

Това гласи новият въпрос от официалния сайт. Ейми има ум, Дан има и той, ама в по-малки количества, Нели има пари, а Джона има слава. Би ми било интересно да отида с Ейми, Дан и Нели - значи ще си избера един от тримата. Дан отпада, защото от Ейми, струва ми се, има по-голяма полза, макар че и Дан не е за подценяване. Сега...парите или ума? Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 680936 Ако взема Нели ще имам пари, ама няма да имам за какво да ги използвам, така че предпочитам Ейми. Парите все ще изскочат отнякъде. Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 680936 А пък и тя е яка за съотборник. Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 512973
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 12:47

О аз съм за Ейми и Нели... Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 358796
А ако се наложи да избирам една от двете ще предпочета Ейми,защото е много умна и ще си подхождаме. Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 680936 Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 311608
Повече ще ми помогне,а и аз вече съм пълнолетна и не ми трябва възрастен.... Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 84201 Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 358796
Нели също не е за изпускане! Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 84201


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Съб 21 Авг 2010, 12:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 12:50

Определено Дан.На мойта възраст добър в математиката и да е авантюрист.Страхотен партнъор! Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 33374
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 13:11

Дан отпада, постоянно ще ми досажда и ще ме бави, Ейми също ще ми досажда, Нели също ще ми досажда, а пък Джона... ще ми досажда. И четиримата постоянно ще ме занимават със своите си приказки - Дан за нинджи, Ейми за книги, Нели за музика, Джона за новия си албум... Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 838201 Бих избрал някой като Ирина Спаска - жалко, че я няма в анкетата, а и след инцидента... Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 748458

Но ми се налага да избирам и затова ще посоча Ейми.

Бтв, нали всъщност Нели се води, че не участва в надпреварата? Тогава какво парви в тази анкета?
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 14:47

Аз бих избрала Дан, защото има доста голяма памет (а на мен това ми липсва) и е добър в разгадаването на пъзели!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 18:32

Аз съм за добрата стара Нели.

П.П. Сега си представям Нели:
-Ти кого наричаш стара?

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 33374
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeСъб 21 Авг 2010, 22:32

И аз избирам Дан, защото фотогеничната му памет ще е от помощ.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitimeПон 23 Авг 2010, 10:34

Аз пък избирам Нели Гомес. Искам някой по-голям от мен. Но все пак Дан и Ейми не са за подценяване. Ейми е "ходеща енциклопедия", Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 838201 но пък Дан е този, който оправя нещата в напечени ситуации. Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? 311608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?   Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Официална анкета: Къде бихте искали търсенето на ключове да отведе Ейми и Дан?
» Коя игра от Арена 39 ви е подготвила най-добре за търсенето на ключове?
» Какво смятате, че е помогнало на Ейми и Дан най-много по време на търсенето на ключове?
» Ключове
» Колко ключове сте събрали досега?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Общ форум 39 КЛЮЧА-
Идете на: