39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+12
Lucifer's Fall™
nikol4o
Evelincho
Martinch
wolf 351
Dageron321
dsims
Ton4o
Arya Dröttningu
tania
Blu€ Magic
Badugly
16 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АвторСъобщение
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeПон 24 Яну 2011, 22:47

Наде.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 407102 Мн се радвам да те видя (или пък чуя е по-правилно !? Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 ) Вече ще влизаш ли по-често?! Т.е. ще имаш ли време...

Аз искам да се извиня, за това че влизам толкова рядко, ама 7 клас... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 56810 Пък и как са решили всички учители, че като веднъж не сме учили по техния предмет и вече... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 664877, най ме дразни тая по химия; химия, химия- важен предмет, ама все пак...Свилена би ме разбрала, защото предполагам, че и тя е била при Коткодякова (прозвището на госпожата по химия (Дякова) Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 576245 ), луда госпожа и на всичкото отгоре те гледа все едно ще те убие и в момента търси ножа... Днеска правихме тест, тя не отлепи поглед от мен, а повярвайте ми, аз никога не съм подсказвала или нещо такова (направо се чудя как съм оцеляла до сега Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 ). Спирам да говоря за нея, че мога даже есе да напиша... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936 . Иначе учителките ни по БЕЛ и Математика са адски сериозни и за това съм им мн благодарна, щото то нашия клас не се трае- то хвърляне на вода от бутилка през прозореца ли не беше (върху госпожа), пиърсинги ли не бяха, балони, пълни с пясък, прескачащи от единия до др край на стаята (с трагичен финал- кръг с радиус 50 см, постлан с пясък... стига съм ви говорила за даскало...

Сега съм на 8 книга (малко назад вървя Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 369291 ) и ми адски интересно... ставам, че трябва да си преговоря ''Опълченците на Шипка'', че утре ще ни изпитват и си лягам...
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeПон 24 Яну 2011, 23:30

И аз искам да се извиня, че до сега не съм влизал до сега, но се преместих в др. училище.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 08:58

Добро утро, скъпи братовчеди! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 553116

Изглежда съм се преквалифицирала от Нощна стража в Сутрешен патрул - обикалям из форума рано-рано. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Тази сутрин съм кихаща и подсмърчаща, благодарение на снощното си измръзване. Свилена, дано не се "бъгнем"! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

И Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 , супер си! Браво за рисунките! Ама разказът ти за оценяването плаши, изглежда така сякаш учителите ви не са много благосклонни към вас. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 748458 При нас учителите се сърдят само на мързел! Ако се вижда, че работиш и се стараеш, те подкрепят всячески! За подсказване и преписване не може и да става дума! Главният учител, който ни разясняваше правилата още в началото, каза това: "Не можеш да препишеш живота си, както преписваш на един тест!"

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 , говорех за слоевете на земната атмосфера, а не на земната повърхност. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608

Тияяяяяя Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 , много се радвам да те чуйо-видя във форума! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Дерзай и никак, ама никак не се връзвай на учители - след 5 месеца се разделяш с тях! И дано новият ти клас бъде по-свестен! А мислиш ли за някоя гимназия?
Аз със сигурност след 5 дена отново ще изчезна от форума, наистина нямам време да бъда активен участник, а вечер нямам и техническа възможност за връзка с вас. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 748458 Признавам, обаче, че съм ви наглеждала и мъртвилото във форума ме е натъжавало и обезсърчавало съвсем... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 231185

Шерклок Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 417447 , че разкажи за новото училище, де! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 10:43

Здрасти на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 805287
Толкова съм изморена и ме боли гърбът,че едва ще се довлача до училище.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Ама Наде Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 ,нали каза,че няма да излизаш навън? Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201
На мен нищо ми няма,поне за сега...само ми е обичайно студено.И вчера от замръзване на мозъка съм объркала понятията и вместо атмосфера съм написала повърхност. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Относно учителите ни...там работата не е розова.Ако не те харесват,някои от учителите без проблем може да се опитват да се заяждат с теб и още неща,които не са ми по вкуса...така,че не зависи изцяло от теб,при нас оценяването.А и на всичкото отгоре самите учители враждуват по между си ии...

Тия Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 ,да не ти пука...Дякова беше гаднярка с мен,въпреки че учих като побесняла по цели вечери. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201

Хайде сега чао и приятен ден!
Имам да си мръзна навън,където пак прилича на Нарния,което е малко успокоение! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 10:51

Уважаеми колеги, виждам ви как влизате във форума, а не пишете!
Искам да споделя, че до броени часове ще ми стане обидно и скучно, и тъжно, и мъчно! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 231185

Надявам се, че поне четете това, което пиша, защото аз се интересувам от общуване и от обогатяване на личността, а нямам амбиции да съм пишещо величие, което "наводнява" нета с никому ненужни писания!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 , аз нямах намерение да излизам, но рискувах тълпа приятели да се закотвят у нас. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Нещо, което на майка ми нямаше да е по вкуса в тази грипна епидемия - в смисъл, че пази брат ми от разболяване. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 12:44

Здравейте! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608

Какво правите в този снежен ден? За съжаление на мен ми е супер скучно и не мога да измисля нищо интересно за правене, иска ми се да направя нещо яко с форума, но не се сещам какво. Може би просто трябва да се съберем повече хора или... де да знам.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 13:14

Здравейтеееее!
Лелее, ако знаете как вали във Варна... Едвам се прибрах от лекаря!
Правиха ми кръвни изследвания и ми отново казаха да си стоя вкъщи и да не мърдам Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Очевидно съм имал "твърде много кръв в тялото си" и като шурна една кръв, когато забиха иглата Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Чак лошо ми стана...
Така де.. вече съм по-добре! Преди малко разбрах, че са ни пуснали във ваканция до понеделник! Поне мога да си олекна с ученето и да наблегна на книжките Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Преди малко ми доведоха сестра ми от училище и ще трябва да поучим малко двамата с нея! Ще учим таблицата Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936
Приятен следобед, приятели!
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 13:55

Варненциииии, честита ни ваканцияяяя... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 938570
Във Варна е снежна приказка, като изключим колко е студено и вятъра е доста силен...Тези няколко дни ще влизам често във форума, че на този студ аз не мога да изляза, пък цял ден във фейсбук Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 3109 не ми харесва като идея. Ще взема да прочета и 8 книга, че ми останаха около 6 глави Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 14983 Сега малко ставам, за да си почина и по-късно ще вляза пак (обещавам Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 857938 (ако не заспа))
EDIT: Наде, смятам да кандидатствам с английски с немски в 1ва езикова, ама наще искат немски с английски в 5та. Ще видим другата година...
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 14:39

Здравейте отново!
Преди малко сложих сестра ми да си легне и имам малко време за вас!
Миша, не се притеснявай! състредоточи се върху важните предмети! Така или иначе, както си се насочила в езикова, няма да ти трябват цяла година Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Аз като кандидатствах то не беше физика, не беше история... и мен много ме мъчиха! Иначе и аз исках с немски в 5та, но нашите настояха за английски в 1ва и сега съм много повече от доволен... Но все пак....
Наде, прочетох всичко за замъците1 Много интересно! От както бях в Шонбурн във Виена такива места ме привличат..
Свилена, едва ли в близкото бъдеще ще го направя Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 какъвто съм сръчен в рисуването нищо чудно да пребоядисм стените! Преди 4 години,както си рисувах с флумастри.. Не знам как точно стана, но стената и в момента е надраскана с жълто Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Не си личи много, защото и тя е жълта, но все пак...
Както и да е, беше ми много интересно да го прочета!
И тази избухваща звезда ме подсети - От миналата седмица гледам една поредица на Дискавъри ченъл - How the Universe Works /Как работи вселената, буквално преведено/. Всичко за вселената е обяснено по прост начин, а графиките са направо... Не съм изгледал много, но първите епизоди са за звездите, черните дупки, галактиките и създаването на вселената! Можете да си го изтеглите от замунда! Лошото е, че няма субтитри...

Вчера правих и сладки! Не станаха точно, както е показано на снимката, но пък твърдостта им е точна и са много вкусни Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Направо си давам отлличен, като се има впредвид, че ми е за първи път Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 369291
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 15:51

Здавейте,приятели!

Във Варна 5 пъти вече паднах от подхлъзване или спъване.Толкова е бяло!

Варненци честита ваканция!!!! cheers

Аз в момента ще хвашам първата книга от камарата с подаръци от рождения ден и започвам.Единственото което ще ме откъсва от това е форума и задачите.

Аз в Петък заминавам за Бургас! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 512973 В събота е състезанието ми по математика и ако се класирам от 1 до 3... първо да се класирам после ще кажа. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201

Как сте всички?Какво правите?Какви са плановете ви за седмицата.Кажете?
Върнете се в началото Go down
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: ю   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 16:02

Мерси Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572 на всички за добрите съвети, относно даскало Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 563237 .
За седмицата нямам никакви планове, сигурно ще си почивам и ще седя на компютъра, защото както казах мразя студа, макар че съм от калените (ходя си по къс ръкав в даскало Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 215268 , обаче като излеза навън и като спра да чувстам пръстите си, направо побеснявам), иначе сега отивам да спа, защото съм капнала, а даже и не знам защо!
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 18:48

Някой ще дойде ли в чата?
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 19:31

Здрасти на всички колеги Кахил!!!! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 805287 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201
Първо честита ваканция на варненци! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 999787 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 938570

Марти Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 417447 ,внимавай!да не вземеш преди състезанието да се окажеш контузен!Особенно пред Операта е страшно хлъзгаво.Днес ми се размина падането с папката,ударих го само на подхлъзване.Един път обаче нямах късмет и паднах върху папката си.Не знам как туша ми не се счупи,при положение,че доста яко паднах по гръб на папката си.

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 607543 ,много кофти за изследванията...поне скоро ще се оправиш! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Браво за сладките!Аз не съм пробвала да правя сладки...сигурно не е лесно.
И не се притеснявай за това което може да объркаш за монотипията...щом аз не направих нищо на кабинета по графика,значи никой друг не ще направи нещо на стаята,в която работи! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201
А и бас държа,че намесата ти с флумастера е внесло доза артистизъм в стаята ти!

Миша Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 ,сигурна съм,че ще успееш да влезеш в която си искаш езикова!
И приятна почивка!Между другото напоследък единствено аз от цялото училище се разхождам насам-натам по къс ръкав,даже и навън в снега.Нещо съм се разгорещила. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Ама то се дължи на лудите параджии,които правят стаите сауна и въздуха вътре трепти като в пустиня.

Наде Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 ,много ми хареса информацията за замъците!Много се интересувам от архитектура на замъци и готически катедрали,предимно на старинна архитектура преди 18 в.Учим в училище доста по история на изкуството за архитектурата.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeВто 25 Яну 2011, 21:07

Колеги Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 553116 , а така! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Почти цяла страница изчетох! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 407102

После ще коментирам, връщам се замръзнала и гладна! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Само ще отбележа, че много се радвам за това, че ви е харесал поста ми за замъците! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608

Тони, купон става и от трима души, само да се разберат! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 09:02

Вчера в чата беше много яко! Аз тази вечер няма да мога, но ви пожелавам приятно прекарване във Флууда на стр. 57!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 11:53

Здравейте,братовчеди! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 805287
Как сте?Как си прекарвате?

Във Варна е много слънчево,чак не мога да повярвам. Shocked
Ама не смятам да мърдам от топлото си вкъщи,защото и без това имам работа. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Щях да ви питам...взимате ли някакви посилващи имунната система неща?Противогрипни мерки?
Аз пия клеева тинктура,чай от шипки с много лимон,защото шипките са изключително богати на витами С и за моя жалост,трябва да пия чая си с мед за пълно действие.

Отивам да си изпия чая,а после сядам да рисувам с туш.

Пожелавам на всички колеги хубав и слънчев ден! sunny flower
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 19:33

Хейй...ама какво става?
Защо не пишете нищо?
Аз си нарисувах цялата рисунка и минавам да прочета какво сте правили през почивния ни ден,а то нищо... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 748458

Видяхте ли номинациите за ОСКАР тази година?

http://www.cinefish.bg/Obyaviha-nominaciite-za-tazgodishnite-nagradi-Oskar-news5580.html

"Хари Потър и даровете на Смъртта" част 1 е номиниран в категорията за "Най-добри визуални ефекти".
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 20:54

Здрасти!

Защо не пишете?Тука е много скучно!

На всичкото отгоре заради грипната са спрели състезанието и то най-вероятно ще е чаааак другата седмица.Сега решавам задачи и чете книги.

Наде Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 прочетох инфото за замъците.Не го бях видял.Много е интересно!

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 изненадам съм за Facebook.Не мислех че ще набере чак оскар.

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 ,Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 607543 ,Тони Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 ,Стефи Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 417447 защо не пишете?
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 21:10

Аз днес не седях много на компютъра. Утре имам уроци и сигурно пак няма да мога, но в петък съм изцяло на компютъра.

Очаквам скоро да дойде "Черната книга на погребаните тайни" Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 33374
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 21:45

Здравейте, хора!
На няколко пъти да пиша, но сестра ми е при мен и все изникваше нещо...

Днес, като цяло, денят ми мина в чистене и готвене, малко учене и много четене Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Прочетох Пърси 3! След малко ще напиша коментар в темата!
Днес направих и първата си баница Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936 Не се изду както трябва, но поне се изпече добре и беше що-годе сносна Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Мда.. видях номинациите.. Не ме изненадват особено...
Днес дойдоха икръвните ми резултати - всичко си е тип-топ в кръвта ми! По всички показатели съм в нормата! Скоро ще съм здрав!
Ваканцията ми се отразява страшно добре! На вас?
След малко ставам и влизам да се къпя... Ще си взема един дъълъг душ и трябва много внимателно да си огледам зъбите, че утре съм на зъболекар Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Лека нощ, приятели!
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeСря 26 Яну 2011, 22:49

Здрасти, здрасти и сори, сори, че не съм много тук!
Ама човек явно трябва да замине, за да разбере, че е обичан! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
То не са гости, то не е чудо! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Тони, видя ли, че е станал купон! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Ех, пропуснах го - пак заспах като се стоплих и нахраних! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 607543 , страшно, ама наистина от сърце се радвам, че си добре! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 407102 А как си миеш зъбите, пред компютъра ли? Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 и мен ме тъпчат в момента с клеева тинктура. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Освен това си пия Саностол, който обичам от дете!

Номинациите за Оскар - май много от филмите не съм гледала, така че...не се вълнувам особено. Но съм фен на Натали Портман. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608

Ей, Лусианци Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 417447 - Марти и Шерлок, очаквам разказите ви за новите ви училища. Question
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 00:16

Хей,Ники Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 607543 ,много се радвам,че си добре!Само така! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 407102
И утре ти пожелавам приятен зъболекар!

Наде Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 ,направо ме стресна тайфуна,в който си се превърнала! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Надявам се,че не съм включена в насмитането! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 369291 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Това за Дейвид Бел...супер наблюдателна си! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 925572
Печелиш освен точка и Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 22131 !
И недей се застоява много при нас,а се забавлявай с любимите си хора! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201

На мен ми е много весело в момента и не ми се спи никак! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
За това ще се поразходя из форума... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201

Едит: Аз не си падам много по Саностола,много ми е сладък.Майка ми много ми го даваше,когато бях по-малка.Иначе любимите ми сиропи са Ефералган и Проспан...толкова са ми приятни! flower sunny
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 00:39

Здрасти, колежке от Нощната стража! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Аз, както се вижда, се развихрих! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Мерси за точката, Свилена Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 939362 ! Просто исках още веднъж да покажа, че "39 ключа" ни даде много! cheers Понятия, исторически личности, локации, за които сме чели в книгите, се появяват непрекъснато в учението и в живота ни! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608 Може съвсем набързо да са били споменати, но човек се чувства съпричастен към света и това е един от невероятните плюсове на поредицата! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 209175

Сега за насмитането Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936

Идея, явно си нямате, че тук сте се събрали интелигентни, талантливи и доброжелателни хора. Аз много се стараех да ви покажа колко важно е да пренесете приятелството си от нета в живота, защото наоколо в България е ....най-меко казано - трудно! И особено важно е да имаш приятели! Затова ми е тъжно да видя, че форумът пустее. Той може и да замлъкне, но ще е голяма загуба да се разгубите!!!

Колкото до мен...Ами аз съм влюбена във Виена. Въобще не искам да се връщам в България, за да уча и работя тук! И единственото ми съжаление е, че ще загубя голяма част от приятелите си...М-дааа, плаках нощи наред, когато заминах! Но... стига!

Та за насмитането - я се стреснете, споделяйте живота си! Какво като не е супер интересно всеки ден! Приятел си с този, с когото споделяш живота си! А само да знаете колко много ми е дал този форум, тоест вие, с това, че имах допълнителни 15- 16 различни мозъка и възприятия на разположение! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Възползвайте се! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608


Пак ставам несериозна Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201

Смятам навсякъде да виждате оранжево /тоест моя ник, колеги/, за да си спомните, че Екатс царуват тука! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 736479


Едит: Нощен поздрав за нашия демоничен админ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 И лека нощ! Like a Star @ heaven Повилнях, повилнях, пък се оттеглям! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 14:51

Здрасти! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 805287

Хубаво си го написала,Наде Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 696782 !
Насмитане ни е малко,според мен.. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
И си права!
А Виена,явно е много пленителна...
Фехтовката е просто невероятна!Много се радвам,че си избрала точно този спорт!Толкова ми се тренира...макар,че бих предпочела да се науча да се бия с меч. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201


Сега,да ви кажа какво правя и какво смятам да правя.Ама моето е скучно,да знаете! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Аз не съм излизала от вкъщи от 2 дена и вече превъртях... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Но си имам причина - имам да уча за втората си матура и май наистина съвсем не съм на себе си,защото ми е много приятно. Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 680936
Като си науча за днес, ще седна да рисувам пак...

За това пожелавам на всички приятен ден и моля,да разкажете нещо! Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201


Последната промяна е направена от Arya Dröttningu на Чет 27 Яну 2011, 18:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitimeЧет 27 Яну 2011, 17:36

Хеей!
Днес на няколко пъти сядам да ви пиша и пак все нещо става...
Ноо сега вече мога!
Свилена, аз от кога чакам ученето за контролни да ми стане приятно... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Аз не съм излизал от вкъщи вече... около 5 дни и ми е много добре Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
Ау, Наде, как си се развиляла Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 84201 Много добре си го "каза"! Отдавна форумът не е бил така "изпълнен" с нова информация!
Ох, имах толкова много да казвам, а го забравих... Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
А, да - за електронното образование! Сайтът за математика много ми помогна! Нали отсъствах от училище вече 2ра седмица и материалът се е натрупал... Леко се запъвах на някои уравнения, но сайтът ми помогна да изгладя всичко! Колкото до другия сайт - него го бях забравил Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 369291 Благодаря, че ми напомни, Наде!
И, Наде, фехтовка... Направо ще си го кажа: Егати кефа Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201 И аз съм се замислял дали да не почна да тренирам.. Фехтовката във Варна става популярна!
Ии.. днес не ми се случи нищо особено... Освен че на 3 пъти се подхлъзнах и щях да падна Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 838201
От няколко дни насам със сестра ми играем тази игра - http://www.miniclip.com/games/light-temple/en/
Изключително забавна е, особено ако имаш другар да играе с теб Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 311608
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 35 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 35 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: