39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд - В търсене на наименование...

Go down 
+12
Lucifer's Fall™
nikol4o
Evelincho
Martinch
wolf 351
Dageron321
dsims
Ton4o
Arya Dröttningu
tania
Blu€ Magic
Badugly
16 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 20:43

Ами на мен украсата ми харесва, но не обичам едно нещо да се задържа за много време и за това просто попитах. Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608

И, не помня кой беше споменал из флууда, наистина ли осмата книга на 39 ключа излиза в началото на ноември? Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 20:45

Здравейте!Оле бясна съм.Няколко пъти минах въпросите и най-накрая ми каза , че нямам 39 ключа.Ще има да си почакаме.Пожелавам на всички ви успех утре и късмет на входните.Waterforce не се притеснявай за прегледа.Пожелавам лека вечер на всички.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 21:14

Ами, аз лично, още утре ще попитам Егмонт за иформацията, която един месец не посикаха да кажат - а именно как ще ни предоставят възможността да съберем ключовете от картите. Все пак тези ключове ще им трябват и за играта с награди.

Вижте карта 1407 - агентът Екат Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 358796 е минал мисията и сега е Supernova Agent! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 21:37

Аз бях, да, питах ги в официалния им Фейсбук и съобщиха точна дата - първи ноември. Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 938570
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 21:47

Книгите добре, но да кажат как ще съберем ключовете от картите. Дори да събера тези от книгите ще ми остават още 6 ключа за събиране, а повече пакети с карти от Егмонт няма да купувам.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 21:57

Ники, помня, че ти си беше слагал такива неща, затова теб ще помоля. Ще ми дадеш ли някакъв линк, където има такива сменящи се изображения (не знам как се наричат) с герой и неща от Хари Потър за аватраи, подписи и т.н.?

Харесах си едни много хубави изображения, ама имат един надпис отгоре (май таг му се казва Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 ) и това разваля цялото изображение. Някой знае ли как може да се махне такъв надпис?

Много съм изморен, затова се мятам в леглото и ви пожелавам лека нощ! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeВто 28 Сеп 2010, 22:27

Здравейте.Минах мисия 10.Много е готина.Пък и наградата е страхотна.
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 10:56

Някой знае ли, какви са тези предизвикателства на 4-те клана и някаква награда: Стани Мадригал ??? Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 851948 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 851948
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 11:24

Тази, последната загатка ме хвърли в музиката! Само 1 от толкова много се сещам Shocked
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 12:38

Еее, Любо, престани да пишеш постоянно две поредни мнения! Сто пъти съм се карал! Вече може да има последствия следващия път.

Няма да издавам предизвикателствата, но наистина ви очакват много интересни игри (надявам се скоро да се появат в Арена 39) и особено много ще се изненадате какво се случва накрая!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 16:05

Здравейте, хора! Как мина денят ви в училище? Днес ни върнаха входните по математика и се сдобих с първата си оценка за тази година и тя е шест. sunny Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608

Уф, и аз искам мисия 10! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 231185 Много е нечестно! А Тони ти поръчвал ли си си книга на английски или по някакъв друг начин успя да събереш 39те ключа? (т.е с повече репликатори ли?) Прочетох някакви мнения във фейсбук - някакво момче е минало мисията за 10 часа!!! Shocked Shocked Наистина ли е толкова трудна или просто то се е затруднило?

Ей, по мой изчисления Екатс пак сме на челна позиция! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 358796 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 696782 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 736479 Имаме си двама агенти с 39 ключа! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 138349
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 18:31

Еви, нямам десетата книга (все още), затова си репликирах картите.

Не бих казал, че мисията е много трудна. Вярно, че има нещо особено в нея, някакси е по-различна от останалите, но... аз се затрудних на една игра и определено не ми отне 10 часа, за да я мина. Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201

Искам да съобщя малко повече подробности в сайта, но в момента се прехвърлят файловете на нов хостинг, тъй че ще изчакам.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 20:04

Здравейте на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 805287
Еви Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 696782 ,хубав аватар!Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 84201
Аз смятам скоро да си обновя профила с аватари подпис на Хърмаяни Грейнджър,моя любимка...и без това тази година ще се постарая максимално да и направя конкуренция в ученето.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 680936 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201

Мисията изглежда много интересна по вашите думи...а и докато играех и отговарях на въпросите звучеше много хубава музика. Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608

Днес си купих книгата "Копнеж",книга втора от поредицата "Тръпка" и така ми се чете...
Обаче утре имам двойна доза контролно по БЕЛ-два часа с три листа глупави въпроси.... Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 2002

А сега отивам да уча,защото ми се спи,чете ми се и ми се правят много неща едновременно... Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201
Пожелавам ви лека вечер и успешен ден утре! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 805287
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 20:19

Ton4o написа:
Еее, Любо, престани да пишеш постоянно две поредни мнения! Сто пъти съм се карал! Вече може да има последствия следващия път.

Няма да издавам предизвикателствата, но наистина ви очакват много интересни игри (надявам се скоро да се появат в Арена 39) и особено много ще се изненадате какво се случва накрая!

Тоя па тоя па, аз или ти постоянно пишиме поредни мнения?Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 851948 Да не съм единствения бе, хубаво нека има последствия, дреме ми. Ама вобще няма де е справедливо Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 358796 Wink
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 20:48

Добре, стига сте се заяждали за глупости! Най-малко пък за такива неща трябва да се карате! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 138564 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608

Днес направо се изумих, защото "скъпият" ми братовчед се сби с едно момче от класа!!! Shocked Shocked Shocked В 10 клас?! Още не мога да си представя, че на такава възраст проблемите се решават с юмруци... Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 851948 Ох, а я ми дайте някакви "стратегии" как да отпиша този мой братовчед, защото вече наистина ми е проблем - онзи ден съм му диктувал 2 часа по телефона определения, задачи и формули по физика за контролното, след което имах парещи уши и лице плюс главоболие от дългият разоговор по телефона, а на другия ден дори не ми каза Здрасти! или Добро утро! в училище (както всеки път от осми клас...) В училище той е с "готината" група от класа и той не може да общува със "зубър" като мен... Това е под нивото му, явно! Не знам, но се чувствам доста използван и ми се иска най-сетне да му кажа, че не аз, а той е под моето ниво и, че не съм му секретарка за домашни и контролнии и изобщо училище, ама не мога! Не знам как...не ме интересуват отношенията ни, ама пък не искам и на него да му стане гадно?! Май твърде много ме е грижа за чуждите интереси и чувства. Плюс това не знам той как ще реагира и ще сме в един клас още 3 години... Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 231185

Какво правите? Аз в момента уча по български за входното, а по английски не смятам, че имам нужда, за това обръщам повече внимание на литературата.

Виждате ли ми подписа? Май не на всички постове ми излиза. Нищо де, като го видите ми кажете какво смятате за сливането на трите предмета? Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Вижте само как се усъвършенствам на пейнт! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 33374 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 33374
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 20:55

Любо, сто пъти съм се карал, защото държа това правило да бъде стриктно спазвано! А аз съм администратор и ако преценя, че мога да го наруша, тогава мога да го направя! Нека наистина не се караме за глупости, просто спазвай правилата и готово! Толкова ли е трудно? И се дръж прилично!

Еви, това е много гадно. Не мога да си представя какво е да имаш такъв роднина и съответно как да постъпя в такава ситуация! Според мен просто трябва да му откажеш! Не му казвай, че той е под нивото ти и така нататък, а просто го зарежи! Наистина твърде много те е грижа за чувствата на другите. Това е моят съвет.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 21:09

Е, разбира се, че не бих му казал такова нещо! Аз дори не смятам, че е под моето ниво. Все пак трябва да уважаваме другите и тяхното мнение. Просто го казах така, защото всъщност той явно смята, че аз съм някакъв абсолютен глупак, който винаги може да му услужи, щом той има нужда. Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 56810

И сега искам да питам Ники и Тони, как се справяте с предметите, който учите на чужд език (и всъщност кои са те)? Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608

Edit: Ехаа, хора забелязали ли сте, че на 18 септември има нов рекорд по присъстващи във форума - 32ма! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 138349 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 21:18

Ton4o написа:
Любо, сто пъти съм се карал, защото държа това правило да бъде стриктно спазвано! А аз съм администратор и ако преценя, че мога да го наруша, тогава мога да го направя! Нека наистина не се караме за глупости, просто спазвай правилата и готово! Толкова ли е трудно? И се дръж прилично!

Еви, това е много гадно. Не мога да си представя какво е да имаш такъв роднина и съответно как да постъпя в такава ситуация! Според мен просто трябва да му откажеш! Не му казвай, че той е под нивото ти и така нататък, а просто го зарежи! Наистина твърде много те е грижа за чувствата на другите. Това е моят съвет.


Вече почваш да ме дразниш! Значи само аз да го спазвам, 1 път съм написал 2 поста и вече и с бан ме заплашваш. И какво като си админ, 100 форума съм обиклил и във всеки 1 дори и админите спазват правила!
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 21:44

Еви, не искам да те обиждам, но, доколкото мога да преценя от постовете ти, точно така се получава! Докато не се противопоставиш или не намериш някакъв изход от ситуацията, просто нещата ще си останат по старому! Обмисли го добре, все пак сте от 2 класа заедно.

Аз ще си лягам. Лека нощ на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608 Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 805287
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeСря 29 Сеп 2010, 21:46

И на мен очите ми се опитват да се затварят, ама имам още малко работа. Все пак ще гася компа, за да не се разсейвам! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608 Лека нощ и успешен ден утре! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010, 18:31

Еее, Джанъси, съжалявам, но утре закривам вашия празник! Продължи твърде дълго! А и вече ми писна началната песничка. Поне да ни бяхте заминавали активно през този период...
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010, 19:27

Споко, ние утре щяхме да го закрием. xD
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010, 19:30

О! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 838201 Перфектно. Но оставете дизайна на мен, защото няма да се връщаме към летния, а към този преди него.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010, 21:09

Здравейте!

След 3 дни мъчене най-сетне успях да мина 10 мисия.
Беше доста интересна но не даде информация за Веспърите както неочаквах.

Много е гадно за тези който нямат 39 ключа но егмонт все ще измислят нещо.Между другото вече съм 7 ранк
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010, 21:26

Лека нощ на всички! Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Sponsored content





Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд - В търсене на наименование...   Флууд - В търсене на наименование... - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд - В търсене на наименование...
Върнете се в началото 
Страница 21 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Флууд
» Флууд 2
» Флууд 3
» Флууд 4
» Флууд постове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Архив :: Кошче-
Идете на: