39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

МИСИЯ №9

Go down 
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: МИСИЯ №9   Сря 14 Юли 2010, 11:52

Мисията може би ще излезне днес 13.07.2010г.

Месец и 14 дни по-късно от книата.

Причината да мисля че е днес е защото сайта www.the39clues.com в момента се обновява!

Ако излезе по-късно ще си едитна мнението!

Съжелявам, че пиша преди да е излезнала мисията за това ако не излиза днес моля без да я заключвате да не пише никой тук. За да мога да си едитна мнението. (При заключена тема не мога да си едитна мнението с точната дата!)

Някъде бях чел: Мисия 9 през Лятото.
Но кога това лято??????
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Години : 22
Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Пет 23 Юли 2010, 18:02

Badugly
Клуб 3000

Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Съб 24 Юли 2010, 15:24

И така - Мисия 9! Дългоочаквана, но и някак изненадващо дошла!

Много ми харесаха "снимките" от Лисабон и крайбрежните скали. Музиката си беше стилна и съобразена с времето и мястото!

Мисията ми започна някак странно, защото в първия момент не разбрах, че "се качвам" на асансьор, който засяда и ми дава паролата!
Както и да е - продължих нататък!
Играта с търсенето на предмети е позната и май я минах за минута.
Кодът с буквите и цифрите в правоъгълничетата според мен беше много елементарен и очеваден - и това ми отне секунди.
Лодката - моята се движеше някак не според командите ми. Два пъти се приближих до нужното място, така че металотърсачът достигна до червената зона, след което лодката ми се изгуби някъде на север. В този момент забелязах, че на кадъра от играта горе във "филмовата лента" лодката е успореднена на кея. Реших, че може да е подсказка и на третия опит през цялото време се движех диагонално нагоре и вляво, но успоредно на кея. И стана! Тази игра ми достави удоволствие.
Подреждането на тухлите с букви - отново логично и елементарно!
И накрая - скалите. От раз минах първите три етапа. На четвъртия - тотално излагане! Embarassed Добре, че имам прекрасни колеги! Играта ми хареса, защото досега нямахме подобна в Мисиите!!!

Що се отнася до героите, участващи в Мисията - никой от тях не ме изненада. И от тримата очаквах точно такова поведение. Интересно ми е Рейгън няма ли да попадне в сериозен конфликт със семейството си и как ще се отрази това върху нея...

Ключът ме изненада, въпреки че е много разпространено и обичано растение. В този смисъл, преглеждайки ключовете си, въобще не мога да си представя каква "попара" може да се забърка от всички тях!!!
Клипчето на ключа ми хареса!

Оставам си фен на 7-ма Мисия!!!
Grizzly
Алфа вълк

Години : 21
Агент : Celebrity Agent (5)

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Нед 25 Юли 2010, 17:27

Току-що я изиграх. Беше интересна, но както Надето каза - елементарна. Е, разбира, се изключение правят лостовете накрая. На втория се затрудних леко, но на четвъртия вече...си помислих, че съм изгубен. Написах там някакви ключови думи в чичо Гугъл и попаднах на официалния Фейсбук на поредицата, където обясниха, че трябва да се плъзнеш до последното острие и после даваш надясно. Добавих още един ключ към колекцията си. Клипчето ми хареса.

Бостън - Филаделфия - Париж - Виена - Залцбург - Венеция - Токио - Сеул - Кайро - Луксор - Асуан - Кайро - Волгоград - Санкт Петербург - Москва - Екатеринбург - Сидни - Кубър Пиди - Дарвин - Джакарта - Хилядата острова - Джакарта - Южна Африка - Претория - Йоханесбург - Уитбанк - Дърбан - Северозападно от Дърбан (xD) - Мадагаскар - Пекин - Хънан (Дан) - Сиан (Дан) - Ченгду (Ейми) - Лхаса - Тингри - Пекин - Бахамските острови - Кингстън - Спаниш Таун - Кингстън - Порт Ройъл - Мур Таун - ???
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 26
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Нед 25 Юли 2010, 20:19

Мисията ми беше лесна,а музиката много ми хареса,особенно приятна беше като трябваше да сабирам музикалните инструменти.
Обаче ккато вече разбрахте тотално се изложих на последното спускане от Мароканските скали.
Обезглавих се безброй пъти на острието,заложено като капан от собствения ми клан.

Клипчето и ключът ми харесаха!А също и мисията!

3.Тони  

wolf 351
Баща-основател

Години : 21

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Нед 25 Юли 2010, 21:31

Супер е мисията.Хареса ми играта със скалите.Само тя ме затрудни.
Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   Пон 26 Юли 2010, 17:42

Мисията бе изключително интересна.

Всичко си беше точно на мястото и се чудя къде ли ще ни отведе следващата???

Последното слизане на Рейгън ме затрудни но го минах на следващият ден сутринта след като мозъкът ми си почина.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МИСИЯ №9   

МИСИЯ №9
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Играта-
Идете на: