39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР

Go down 
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР   Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР Icon_minitimeЧет 17 Юни 2010, 21:30

Нова книга 3!
Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР 9789542700937
Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР 9789542703532
Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР 9789542705000

От книга 3:
Загадъчно убийство и търсене на изгубено древно съкровище вдигат на крак световноизвестния детектив Шерлок Холмс и неговите верни помощници, хлапетата от Отряда от улица „Бейкър“. Но те изпадат в смъртна опасност, щом започват разследването си из престъпния подземен свят на Лондон – и всичко това в духа на Викторианската епоха. Доктор Уотсън, верният спътник на Холмс, е отвлечен! По петите на членовете на Отряда тръгва друга банда! Около убежището им се появяват шифровани съобщения! Хлапетата скоро откриват, че между тях има шпионин. На кого може да се вярва и на кого не? Ще успее ли Отрядът да разреши загадката, преди предателят да погуби някой от членовете му?

Глава 1 на книга 3:
http://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/9789542705000-chapter1.pdf

Сега да критикувам:
-Брей, Егмонт ще са минат. Пуснаха 2 книги на Шерлок горе-долу по едно и също време. Критикувам е силна дума. Подигравам е вярната. Може да има и лека критика.
До сега аз не съм чел книги от поредицата и чак сега се заинтересувах. Надявам се с тази книга Егмонт да ни покажат най-добрата своя страна. Сега доколкото знам се очакват доста нови книги. Точна бройка: 10 (или 11).
Скоро може би ще си купя първите 2 книги (едновременно) а ако е излезнала и третата ще взема.
Всяка от книгите е 6,90ст. Приемлива цена. Но Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР 138564 ако от книга 1 до 3 ми хареса ще продължа да взимам книги 4,5 и т.н.т. само ако Егмонт поддържат всички нови и стари поредици на ниво. Поне всеки месец или през един да издават нова книжка. Ако сега пуснат книга 6 на "Поредица от Злополучия" ще е супер за феновете. Да вдигнат духа на феновете на 39 ключа с нова книжка и пакети с карти 3. Да задоволят феновете на Пърси Дж. и Макрокомикса с по-малък период от време между изданията.
Ами може би само това мога да кажа по темата за коментари по книгата макар, че не е съвсем изцяло по темата.
Върнете се в началото Go down
 
Шерлок Холмс и отрядът от улица БЕЙКЪР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: