39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт

Go down 
+6
wolf 351
Evelincho
Blu€ Magic
Salem Saberhagen
Grizzly
Badugly
10 posters
АвторСъобщение
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 21:38

Защо трябва да го направим?
За да докажем на една голяма и , както Веско казва, комерсиална фирма, че има задължения към клиентите си!!! Ние даваме своите пари и срещу тях искаме коректност и качество!!!!

1. Как да наречем своето обръщение към Егмонт? Не "молба". В никакъв случай! "Протест" също ми се вижда крайно. "Декларация", "възвание", просто "обръщение"? Как?

2. Как да го разпространим? Според мен по всички възможни и достъпни нам начини.
- във Фейсбук
- във форума на Егмонт за "39 ключа"
- чрез формата за контакт към Редакция Книги в търговския сайт на Егмонт
- като ЛС-та към Веско и Нада

Нека ги засипем! Нека видят, че имаме отношение към тази поредица. Може това да е стимул за тях да продължат работата си.

3. Какво да съдържа нашето обръщение? Няколко уводни думи за нас и въпросите ни относно 3-ти и 4-ти етап на поредицата.
Тук искам да предложа всеки от нас, който може и иска, да направи снимка на всичките си книги и пакети "39 ключа", както и другите издания на Егмонт - "Хари Потър", "Пърси...", кой каквото има и може да събере...
Слагаме по едно листче пред тях с името си /това персонализира снимката/ и снимаме. Нека им покажем, че сме сериозни клиенти, към които имат дълг.

Започвайте да давате предложения. До 13-май /РД на нашия форум/ да сме готови с това обръщение, съчетавайки всичко, за което сме се сетили! Предполагам, че във Фейсбук ще получим подкрепата и на другите 60-тина човека! Така Егмонт едва ли ще ни пренебрегне!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 21:48

Аз съм пратил ЛС на Веско. Тук ще пиша почти същото, само може да попроменя някой израз. Laughing

Егмонт,
Не може ли да ни дадете поне една приблизителна дата за новата книга!? Или поне приблизителна дата за приблизителната дата, когато ще пуснете информация. Моля ви. Ще се побъркаме всички вече. Колко време отнема транспортирането на книгите до Китай и обратно? Колко време се печатат? Отговорете, моля! Защо криехте причината? Толкова ли беше трудно да обясните, че има грешка в заглавието? Защо мълчите като ощипани моми? Това ли ви е начина на поведение? Или пък ако щете пуснете нещо допълнително около поредицата да ни задържите вниманието, че вече става адски скучно. Какво става? Преди пускахте по страничка, две, сега - нищо. Вярно, имате затруднения със сайта. Във Фейсбука ви доста отдавна, мисля че преди повече от три-четири седмици, ни казахте да имаме още МАЛКО търпение, докато оправите сайта. Е какво стана? Основният сайт на издателството стана много по-бързо. И въпреки този проблем, пак си имате форум, където може да пуснете нещичко около предстоящата книга и новия пакет, страници, въобще каквото и да е. Настоявам поне за пакета. Вярно е, че сте го обявили за излизане с новата книга, ама НЕ СЕ ТЪРПИ! Моля ви, наистина, отговорете. Съжалявам, ако съм прозвучал студено, ама май донякъде си го заслужавате. Neutral
С уважение, Grizzly.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 22:00

Ники, прощавай, но нека обръщението ни бъде по-официално и без никакви обиди. А също така нека бъде "подписано" с истинските ни имена. Това има повече тежест!

За сайта - ако влезете през "Интернешънъл сайтс" на американския сайт, ще видите, че в момента сайтовете на Дания и Швеция не са достъпни. Докато сайтовете на Финландия и още един /ох, кой беше?/ са достъпни. Там забелязах, че вече книга 6 е излязла!!! А преди тези страни бяха доста назад в сравнение с България!
Както каза Веско, сайтът ни не се хоства при тях /Егмонтбг/, а е обвързан със Скандинавските страни. Може би в това отношение няма какво да направи. Но все пак ни дължат инфо.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 22:21

Наистина трябва да предприемем нещо! Мен все още ме е страх да си призная на Егмонт , че имам книга 7 а пакет с карти 3 пътува към мен.
Трябва да се заемат ако трябва да хванат самолет до Китай и Скандинавският полуостров да проверят какво става! Ако искат ние от четирите клана (дори и мадригалите) да ги нападнат в офиса им добре ама това вече не се търпи. Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 417447 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 696782 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 607543 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 939362 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 805287 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 553116 .
МАЛКО------>Малко------------->МаЛкО-------------> МнОгО !!!!
Все едно и също! Малко та малко и накрая те не се усещата ама това малко става МНОГОООООО!---->.
Ако до края на май не са пуснали книгата и картите ще им кажа (тогава вече ще имам и книга 8 и книга 9!)че повече няма да си копувам нищо от там!
Нито "Пърси" нито "Дарън Шан" нищо. Това е техният дълг към феновете все пак!

(Леко се превзех! За първи път пиша нещо толкова дълго (мисля))
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 23:15

Супер идея, но не е ли малко.... прекалено чак до такъв протест ? Смисъл, не съм много в час, ама просто може да има липса на фенове, не че няма, но може да са малко. Вярно че ако беше така, трябваше от по-рано да я спрат, ама ако са решили да я спират е почти невазможно да бъдат накарани да я продължът.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 08 Май 2010, 23:29

Наде, по принцип съм съгласен, че трябва да си поискаме полагащото ни се от Егмонт, но трябва ли да е толкова официално? Аз лично не виждам смисъл да го правим чак така! В крайна сметка не пишем до президента! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 838201

Ето моето становище: трябва да покажем на Егмонт по един културен начин (не с обиди и флууд), че не могат да имат такова отношение спрямо нас т.е вместо да обяснят какво става, те се скрият, пренебрегват питанията ни и не дават каквато и да е била информация около поредицата. Това е тяхната вина в случая. Всичко останало е извън техни ръце и единствения призив, който можем да отправим към тях е да ни дадат информация за това, което знаят. За книгата не са виновни те, така че не можем да им се сърдим, но могат да ни кажат какво знаят до момента - къде е, поправя ли се, как се извозва и колко време отнема доставката.... Те не могат да пуснат сайта, защото не се контролира от тях и вероятно няма смисъл от пускането му, тъй като не могат да издадат книгата и от тук да приключат етапите, но поне докато няма сайт, нека ползват фейсбук и форума, за да ни държат в течение с новините и да качат страници от книгата да речем! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 311608
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 09:21

Еви каза това което мисля и аз.Но вече, ако до средата на май не пуснат инфо ще направя нещо.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 12:26

Хора, като казвам официално, значи - в официален, културен стил!
Не става въпрос, че ако са решили да преустановят поредицата, ние имаме "сила" да ги накараме да продължат!
Става въпрос, че имаме право на информация и то навременна!!!

А защо не обявяват победителите от 20 и 21-ви етап? Все пак, както самите те веднъж казаха, когато имаха пак проблем със сайта - "правилата са си правила"- и публикуваха списъка във Фейса. Хубаво - книга 7 я няма, но ако и поредицата я няма, да дадат на победителите книга по избор! Уважението преди всичко!!!!!!!!

После - не е ли некоректно да оставят етапите открити и да инкасират пари чрез ес-ем-еси, ако са решили да спират поредицата???!!!

И, Еви Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 696782 , разбира се, разбира се, че ще искаме само инфо!!! Какво друго?!
Върнете се в началото Go down
ibob98
ТОП агент
ibob98


Мнения : 258
Регистриран на : 25.06.2009
Години : 26
Агент : VIP Agent

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 15:28

Аз съм възмутен от Егмонт пратих това до редакцията на издателството и го написах във форума.


Егмонт, крайно време да пуснете новата книга. Въобще цялата Ви програма за издаване на книги пакети с карти и игрите се сгрумоляса. Дори скоро да издадете новата книга и пакета с карти, кой знае колко време ще чакаме да актуализиратеданните в сайта и играта. Време е да се вземете в ръце.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 19:12

Ааа, Наде сега те разбрах напълно и те подкрепям! Не е нужно да се правим на простаци, но и не смятам, че заслужават мек тон! Определено прекалиха и не трябва да бъде молба, ами просто и ясно искане, защото иначе няма да се получи! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 56810 Вече са го доказали - докато сме мили и тихи, не се прави нищо! Трябва да се разбунтуваш, за да ти обърнат внимание! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458

Наде, мисля, че поне на този етап можем да сме спокойно за бъдещето на поредицата! Не вярвам издателстовото да не пусне на пазара готова преведена, напечатена книга! Все пак могат да си изкарат някакви пари! И да не забравяме, че издателството се интересува само от това! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458

Боби, за съжаление съобщението ти към Егмонт не може да промени нищо! Както казахме Егмонт няма вина за книгата и няма как да я пусне, но може да каже, ама то и това не прави! За това ще е и нашето обръщение.

Оххх, 15 дни! Само 15 дни и обновяват сайта с чисто нова колекция карти и ключове! Crying or Very sad А аз дори нямам една въведена от новите! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 231185 Направоооо..... Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 231185
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 20:57

Ето снимка на изданията ми от ЕГМОНТ България:

http://mycallygraphy.hit.bg/DSC03080.JPG

Имайте предвид, че тук ми липсват:
- картите ми 39 Ключа
- Джак Спароу поредицата от 9 книги(кога ли ще ги върнат)
- Книги 6 и 7 от Хари Потър(е тях едва ли ще ги видя скоро)
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeВто 11 Май 2010, 20:09

Мите Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 696782 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 925572 Идеята ти за снимката е много добра! Аз мислех да снимам книгите на полиците им, но така е по-впечталяващо!!!! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 138349

Мисля да напиша едно обръщение /ако мога още тази вечер/ и да ви го постна за редакция и допълнение.
Възмутена съм до дъното на душата си от Егмонт!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeЧет 13 Май 2010, 16:41

Списък какво са занемарили Егмонт БГ в поредицата 39 ключа:
-фейсбука на 39 ключа
-сайта на 39 ключа
-книгите на 39 ключа
-играта с наградите
-пакетите с карти
________________________
ами основно това.

Също така и не дават никакво инфо!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeЧет 13 Май 2010, 18:55

Хора, а ние кога ще пратим това изявление на Егмонт? Аз предлагам да не се бавим много, защото то се видя, че ако не попитаме и на 70-годишнината ми ще си чакаме отговор! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 311608 ¡Vamos gente! ¡Empezamos la guerra! [Хайде хора! Да започваме войната!]
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeЧет 13 Май 2010, 19:07

Мамицее, само аз ли не съм се настроил за война. Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 838201
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeЧет 13 Май 2010, 20:01

Любо Бекъма написа:
Мамицее, само аз ли не съм се настроил за война. Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 838201

Не си само ти.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeЧет 13 Май 2010, 22:35

Война? Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 680936 Не! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 311608

Но мисля да поработим този уикенд и в понеделник да им пратим нашето обръщение!

И специално за Ники Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 939362 една поговорка от Йога: "Не хапи, но покажи, че имаш зъби!" Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 925572
Върнете се в началото Go down
Avery

Avery


Мнения : 31
Регистриран на : 05.03.2010
Години : 27
Местоположение : София
Агент : VIP Agent

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 15 Май 2010, 17:16

Егмонт,честно казано,продължават да си траят.

Ето какво им написах:
Скъпо издателство Егмонт, Аз, както и други фенове на поредицата, се чудим какво става с книга 7?! Кога ще излиза,защо не ни давате никаква информация и се криете като мишки? Разбрахме,че е сбъркано заглавието - хубаво - но можете да кажете поне в какъв пердиод от време ще се отпечата наново,кога ще пристигне... Не вярвам да не знаете това. Не искам да се повтарям и с другите фенове,но наистина все нещо МОЖЕТЕ да пуснете около книгата. Не сте с чак толкова вързани ръце. Запалете ни интереса отново. Съжалявам за леко студеното държание,но не може така. Поне отговаряйте на съобщенията ни. Не се крийте. Нищо няма да спечелите,а можете да отделите по 5-10 минути на човек,да му напишете отговор,нали?! С уважение, Веселина


Иии какъв пълен с инфо отговор получиих! :

Здравейте, Веселина

Съжаляваме за забавянето на книга 7. Предстои да уточним още няколко неща и ще ви отговорим при първа възможност.

Поздрави,
Vesko Vasilev


Таа,какво ще правим по въпроса?! Като гледам сме в двете противоположности относно това. :DD
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 15 Май 2010, 17:30

Аз нямам нищо против да се включа в акцията, въпреки че не съм толкова ЗА, но ако вие го направите аз съм с вас!! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 311608 Но една от причините, поради която попринцип съм против, е, че 100% съм сигурен, че няма да получим стойностен отговор точно както Avery. А и не е само тя и всички го знаем... Някъде бях чел, че истинския човек се различава от интернет-потребителя. Представете си, че говорите с някой непознат по скайп и изведнъж започнете да се обиждате. Ако се срещнете с някой непознат на улицата по същия ли начин ще реагирате? Така и ЕГМОНТ може в интернет умело да си пазят "тайните", да се правят на интересни и да не ни отговарят нищо, но, ако се срещнем с тях, би трябвало да има по-голям ефект. Тябва да поговорим лице в лице с тях - не по телефона, не чрез имейли. А особено не второто, защото това е офлайн общуване. Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458 И при телефона всеки може да ти затвори и напълно да те игнорира например.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 15 Май 2010, 17:39

О, боже, ама те дори не са уточнили всичко! Не знам какво да си мисля... Neutral
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeНед 16 Май 2010, 09:52

Тони, имаш право, наистина е така, но аз пък смятам, че човек трябва да опита поне! Не бива да имаме големи очаквания (за съжаление Егмонт са го доказали многократно в такива ситуации), но все пак нека да направим нещо като последен опит??? Защото доста хора писахме и не получихме свестен отговор, ако и като сме всички заедно не стане, не знам... Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458
Върнете се в началото Go down
Avery

Avery


Мнения : 31
Регистриран на : 05.03.2010
Години : 27
Местоположение : София
Агент : VIP Agent

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeВто 18 Май 2010, 12:51

Според мен Тони е прав. Може би наистина ще е най-добре да се срещнем лице в лице с тях. И не по отделно,защото, както всекидневно показват Егмонт, нищо няма да постигнем. По този начин явно не става. Мисълта ми е защо не се съберем всички,които можем,примерно, които сме от София, и не идем до издателството? Аз съм навита,само дано да е петък,че иначе съм на уроци,а мама каза,че в събота и неделя те не работят. xDD

Айде аз да млъквам,че почнах да се повтарям.. xDD
Не съм добра в дъъългите речи.. ^^
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeВто 18 Май 2010, 18:50

Хора, наистина съжалявам, че не успявам да стигна до окончателен вариант на своето писмо до Егмонт и да ви го пусна за допълнения и редакция! Embarassed Просто при мен нещо страшно голямо е заложена на карта... и за напрягам всички сили!

Тони, а кой смяташ, че ще се срещне с нас лично? На Панаира на книгата ще бъдат служители на Егмонт, най-много Васко, Нада като маркетингови асистенти, защото някой ще презентира втория "Пърси..." Никой няма да ни допусне до среща с висш служител в издателството! Нито пък такъв ще присъства на Панаира! И повярвай ми /а имам опит с администрацията на община "Триадица"/ личната среща с "йезуити" оставя само горчивина в устата... Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458

Ние просто трябва да покажем активност и отношение! И пак казвам - какви обиди???!!! Няма да правим такова нещо!
А стойността на група е по-висока от стойността на един човек!
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeСъб 22 Май 2010, 18:52

Въх, тази вечер, докато не сътворя текста, не си лягам!
Трябва да изразим негодуванието си!!! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 353900
Какви са тези загуби? Question Exclamation
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitimeВто 15 Юни 2010, 22:23

Видяхте ли - на нас с Еви не ни издържаха нервите и пак писахме във форума на Егмонт! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 680936 Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 748458

От Егмонт никакви реакции!!! Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт 231185
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт   Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нашият ПРОТЕСТ към Егмонт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: