39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)

Go down 
+6
dsims
Ton4o
Blu€ Magic
Badugly
Grizzly
Salem Saberhagen
10 posters

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много?
Книга1
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap7%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Книга2
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap4%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Книга3
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap4%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Книга4
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap11%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Книга5
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap18%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 18% [ 5 ]
Книга6
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap11%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Книга7
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap7%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Книга8
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap7%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Книга9
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap4%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Книга10
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_lcap29%Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Vote_rcap
 29% [ 8 ]
Общо гласове : 28
 

АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 12:54

Аз добавям тук 9 и 10 защото и тях може да ви харесват!
(Тук може да избирате почвече от 1)!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 13:14

И какъв е смисълът да можеш да избереш повече от един отговор, като въпроса завършва с "най-много"? Пък и има досега един глас, предполагам, че ти си гласувал и си избрал всичките десет...Както и да е, ще гласувам за шестата корица.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 18:48

И в официалния сайт, и тук гласувам за книга №5 - багри и детайли - красота! Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 311608

Всъщност, направи ми впечатление, че в официалния сайт последните книги 7 и 8 се ползват с най-голямо одобрение. Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 680936 Странно, мен 8-ма ме дразни като цветове....
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 19:04

На мен ми харесва най- много , книга 4 .
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 19:13

Определено най-много ми харесва корицата на осмата книга! Просто са надминали себе си с нея!


Последната промяна е направена от Ton4o на Сря 05 Май 2010, 19:14; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 19:13

Аз съм за 9 и 10, защото ми изглеждат най-изпипани. И двете са някак си пълни с тайни... Но гласувам за 10...
Върнете се в началото Go down
petia_97
Агент
petia_97


Мнения : 52
Регистриран на : 21.01.2010
Години : 27
Местоположение : Пловдив

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 19:14

на мен ми харесват най-много последните 4ри Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 369291
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeСря 05 Май 2010, 20:40

кориците на Книга 5 и книга 10.
Книга 5-та-защото ми носи една мекота,която се поражда от умелото комбиниране на оранжевото и кафявото.
Книга 10-защото идеята ми се струва оригинална,но нещо черното като цвят без полутонове ми седи много сухо...
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeЧет 06 Май 2010, 09:25

Амии, гласувах за книга 6, но не мога да не спомена и 5тата книга! Тези двете са ненадминати! А за съжаление в официалния сайт книга 8 води! За мен тя е най-лошата корица! Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 231185
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 17:08

Резултатите от анкетата в сайта:
Място - проценти
1 - книга 8 - 29%
2 - книги 1 и 7 - 13%
3 - книга 3 - 11%
4 - книги 5 и 6 - 9 %
5 - книги 2 и 4 - 5%

От тукашната:
Книга:1,2,3 и 9 - 4%

Книга:4,7 и 8 - 9%

Книга5 и 6 - 13%

Книга10 - 27%
------
1 - книга 10
2 - книги 5 и 6
3 - книги 4,5 и 8
4 - книги 1,2,3 и 9
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeНед 09 Май 2010, 18:56

Еее, Стефи, тази анкета не е чак толкова реална, защото можеше да гласуваме за няколко книги. То така се губи смисъла! Аз гласувах за книга 6 само, не че не харесвам и 5та и 10та! Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 311608
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitimeВто 16 Авг 2011, 13:41

Корицата на книга 10 е супер! Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) 925572
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)   Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя от кориците на книгите ви харесва най-много? (официална анкета)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Официална анкета: Къде бихте искали търсенето на ключове да отведе Ейми и Дан?
» Официална анкета: Ако можеш да си донесеш една лична вещ на лов за ключове, каква би била тя?
» Любими цитати от книгите "39 ключа"
» На кой герой от 39 КЛЮЧА приличаш най-много?
» Тайните в книгите.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Общ форум 39 КЛЮЧА-
Идете на: