39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Начините за събиране на ключове

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Начините за събиране на ключове Empty
ПисанеЗаглавие: Начините за събиране на ключове   Начините за събиране на ключове Icon_minitimeВто 20 Апр 2010, 18:29

Всеки може да сподели как събира ключове.
Например аз събирам от книгите, картите и мисиите, но пак има 15 Начините за събиране на ключове 56810 (а съм прочела всички излезли книги(6) ) . Освен аз може и още някой да е пропуснал начин.

-----------------
Ако темата е ненужна я изтрийте.
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Начините за събиране на ключове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Начините за събиране на ключове   Начините за събиране на ключове Icon_minitimeВто 20 Апр 2010, 18:56

И аз събирам по същият начин ключове , но си купувам по сто пъти пакетите с карти Начините за събиране на ключове 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Начините за събиране на ключове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Начините за събиране на ключове   Начините за събиране на ключове Icon_minitimeВто 20 Апр 2010, 19:25

Явно ти липсват ключовете от пакетите с карти. Ако примерно нямаш пари за да си ги купуваш често (все пак 10 лв. не е малко), не се притеснявай. Начините за събиране на ключове 84201 А и винаги можеш да използва картите репликатори, които ти позволявят да си вземеш карта, която нямаш (само във виртуален вариант). В Уикипедя мй имаше информация кои карти заедно отключват еди-кой-си ключ и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
TiaCahill97f
Алфа вълк
TiaCahill97f


Мнения : 613
Регистриран на : 14.03.2010
Години : 27
Местоположение : Варна
Агент : Celebrity

Начините за събиране на ключове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Начините за събиране на ключове   Начините за събиране на ключове Icon_minitimeВто 20 Апр 2010, 21:05

Ами аз имам 2 пакета и си мислих, че без да купувам повече от тях ще се справя, но поредицате ме завладя Начините за събиране на ключове 45860 . В събота сигурно ще си купя още. Начините за събиране на ключове 84201
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Начините за събиране на ключове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Начините за събиране на ключове   Начините за събиране на ключове Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Начините за събиране на ключове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Колко ключове сте събрали досега?
» Игра с ключове.
» Търсачи на ключове - ГЕРОИ
» Търсачи на ключове - ЧАСТ I
» Кой бихте искали да се присъедини към вас в търсенето на ключове?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Ключовете-
Идете на: