39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!

Go down 
АвторСъобщение
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeНед 31 Яну 2010, 16:15

Тази тема посвещавам на смеха. Laughing Дано шоуто ви хареса! Очаквам вашите коментари!
Историята излъчена в "От не май къде си до интернету" е взета от форумец на Телеманиак.
Благодарности на Тончо за идеята с подаръка накрая и за това, че ме насърчи да пусна темата.
Преди да започнем, искам да спомена, че в нашето шоу Фанети Мазакура е асистент на Джона!
Всичко това е пародия на Шоуто на Слави! Дано се посмеете! И ви моля, когато четете актьорската вечер, не пропускайте да прочетете кой казва репликите, понеже е важно! Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 311608


ШОУТО НА ДЖОНА!
ИЗДАНИЕ 1


Годжи: Дами и господааааа, посрещнете водещия на предаването - Джонаа Уизард!!!
Чуват се бурни ръкопляскания.
Джона: Благодаря ви от все сърце. Днешните рубрики ще бъдат наистина интересни и се очаква накрая на шоуто да разберем от кой клан са Дан и Ейми...Тъпаци, които трябваше да елиминирам....
Годжи: Моля?
Джона: Ааа, сладури, които трябваше да номинирам....За най-готините естествено.


АКТЬОРСКА ВЕЧЕР

Глас зад кадър: Време е за актьорската вечер с Дан Кахил, Исабел Кабра и Алистър Ох.
Актьорите влизат и Дан Кахил излиза отстрани.

Дан Кахил: Бонжур, мосю.
Джона: Бонжур, монжур. Да не сме във Франция?
Дан Кахил: Еми свикнах с френския….Абе, къде е кака?
Исабел: При мене е кака ти, тъй че внимавай кфо говориш.
Дан Кахил: Абеее, тая лелка мноо смотана…Джанко, я измисли някаква рима за тая.
Джона: Неа ми заповядваш, че ако продължаваш, ще почнеш да питаш не къде е кака ти, а къде са гащите ти. Ама ок, тоя гарван и мен ме дразни та ще измисля някфа рима.
Исабел: Я млъквай веднага, Джанко, да не те дам на пираните.
Джона: Мен пирани не ме ловят. Тая луда мноо приказва, ше й изпразня нейната пазва.
Исабел: Кфо, бе, праз? Ше ма обираш ли?
Джона: Фанети Мазакура.
Исабел: Кфо да направя?
Джона: Фанети Мазакура?
Исабел: Простак!
Фанети: Да господине?
Джона: Мазакура, извадете тая кранта.
Исабел: Ще ми вика той Фанети Мазакура.
Фанети: Той говореше на мен.
Исабел: Тъй ли? Че защо вие ще го…
Джона: Червена точка.
Исабел: @$#^&
Джона: Давай, Дан, ти си.
Дан: Абе, къде е кака?
Джона: Шти дам аз една кака!
Дан: Верно? Ще ми дадеш? Откъде?
Джона: Тихо е, недорасляк.
Дан: Уааа! Искам какааааа!
Алистър: Абе, тука на кфо мирише? На сяра и развалени яйца...
Джона: Абе момчета, Фанети Мазакура!
Всички без Фанети: КАКВО КАЗАХТЕ?
Фанети: Той говореше на мен.
Алистър: Добре.
Джона: Фанети, махай тоя оттука, че замириса на да не каам на кфо.
Фанети: Фанети Мазакура на вашите заповеди!
Джона: Е, тфа беше нескопосаната актьорска вечер с Дан Кахил, Исабел Кабра и Алистър Ох!
Годжи: ШОУТО НА ДЖОНА УИЗАРД ПРОДЪЛЖАВА И СЛЕД РЕКЛАМИТЕ

РЕКЛАМЕН БЛОК
------ -------- ---------- ----------- ----------- ---------- --------- ------------ -------------- ------------- ---------

Джона: Здравейте отново след рекламите. Сега ще изпълня новия си хит, а след него очаквайте включване от „Жената днес”. След това разбрах от Фанети Мазакура, че са ни изпратили подарък от някоя си К.И. Веднага след това ще ви покажем котето на Натали Кабра и свинята на Иън Кабра. След това – редовната рубрика „Защо този човек е такъв?” Майката и бащата на Грейс Кахил и самата тя с репортер от отвъдното – Ирина Спаска. Накрая ще разберем, успях ли да вдигна самолета в петък вечер.

Годжи: А сегааааа, новия хит на Джона Уизард

Джона:
Джанки си късам от дървото,
една ми падна на окото,
Всички ми се смеят с глас,
с какво заслужил съм го аз.
Пея като невидял,
уморен съм, след като съм пял.
И въпреки всичко ми се подиграват,
и на пук ми правят.
Ама аз съм певецът Джона,
известен съм като Лиза, Мона
Всички имат мой портрет у дома,
въпреки, че им се ще да го нацепят като дърва.

Благодаря, благодаря за аплодисментитееее! Вие сте най-страхотната публика евъъъър!!!

СВИНЯТА НА ИЪН И КОТКАТА НА НАТАЛИ

Глас зад кадър: А сега, посрещнете Иън Кабра с неговата свиня и Натали с нейното котееее!

Джона: Здравейте, Иън и Натали! Здравейте...животинки....които мърсите моето студио! Гнус! Фанети Мазакура!
Натали: Ако обичате, моля ви от все сърце, бъдете така любезен и благоволете да ми кажете какво мили мой скъпичък Джона казахте пред моята нежна душица тук?
Фанети: Кфо, ма госпожа? Аз съм Фанети Мазакура!
Натали: Иън, бъди така любезен, мой миличък ненагледен, да насъскаш твоята свиня срещу тази свиня тук!
Иън: Твойта котка, кат я знам, по-добра работа ще свърши! Глейте, господин Уизард как ме издра тая!
Джона: Виждам, виждам! Мазакура, изнесете животинките!
Иън: НЕ! Нека стоят тук! Вие виждали ли сте номера на свинята ми?
Натали: Да, не сте я виждали като ходи по голяма нужда какъв страхотен номер прави, простооо уникален!
Джона: Фанети, я оставете животинките! Кой ви е казал да ги пипате! Яяя, марш оттука!

Натали става и отива до свинята на брат си.
Натали: Чшш, маа, направи се на умряла.
Джона: Брей, колко ефектно! Даже отстрани уж й тече кръв!
Иън: Ааа, аз си разлях малиновия сок върху нея! Скачай ма, ей!
Джона: З-з-з-земетресениееее! ВСИЧКИ ДА СЕ СПАСЯВАТ КРИЗИСНА СИТУАЦИЯ

Глас зад кадър: Шоуто на Джона продължава и след рекламитеее, помооооощ!


РЕКЛАМЕН БЛОК
----- ------- -------- ------ ------- ------------ ---------- ----------- ---------------- ------------- ----------- ------------- ------


Джона: Оправихме се, кажи-речи...Свинята не щеше да мре! А, тфа червеното по ръката ми е малинов сок, да знаете!
Иън: Той уби свинята мииии!
Натали: Споко, ще насъскам котката ми срещу него!
Джона: Преглът! Трябва да се спасявам, а дотогава гледайте „Жената днес” с водеща – Нели Гомез!


ЖЕНАТА ДНЕС

Нели: Здравейтеее, аз съм Нели! Днес ще ви дам една от рецептите, открадната от „В кухнята на Звездев”. Тфа май не тряаше го споменавам, а? Начи, поразрових се из Интернет и попаднах на телевизията ЪТВ. Начи, тфа е всъщност турска телевизия и там в едно шоу дадоха рецепта за нещо наречено рататор. А, колегите ми казаха по слушалките, че песента, която слушам е малоумна...а, да, ЪТВ било българска телевизия, ама давали много турско по нея и затуй съм се объркала...Рататор се прави с краставици, мляко, чесън, копър и сол...И бъркате....Дали аз не бъркам...рецептата, де!? Бе май само се бъркаше...Ми, разбрах, че с Джанко всичко е наред и ви прехвърлям към него! Останете с нас, за да чуете интервю с любимата ни Грейс в рубриката ни „Защо този човек е такъв”? Обичкам виии! Бъдете с мен другата седмица, когато ще се учим да си правим прическии...Лофффф...Многу цилювке, както казват българите! Ще се видим скорооо!


ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА


Джона: Чакай, ма ооууу, Гомез! Преди да покажем интервюто ни с Грейс Кахил и нейните роднини от отвъдното, представяме ви редовната ни рубрика „От не май къде си към интернету”.

ОТ НЕ МАЙ КЪДЕ СИ КЪМ ИНТЕРНЕТУ


НРР: Здравствуйте! Я хочу покажить вам одна интересная рубрика. У Фейсбуке, въй знаете, можно качить снимкъй и много интересние работи. Сиводня, я разкажить вам любопитная сучка...Случка, извините меня, пардон. Она сворзонная с Фейсбуком.
Гласът на Джона зад кадър: Яяя, преводач ни трябва тука. Фанети дали може да превежда? Айде, Фанети, марш там да превеждате! Аа, ние сме имали готов дублаж, ок.
Дублаж на НРР: Имам една приятелка, Ирина Спаска се казва, ма не нашата, дет си я чуваме в студиото. Друга е. И тя значи, си има едно детенце, Калинка милото се казва. Горкотооо детенце! Значи, ставаше въпрос за Фейсбук! Ирининцето, мила, ако гледаш – поздрави, много обича да качва снимки на Калинка там. През час пуска и пуска и пуска снимки. Ми дотегна ми, ма кфо да прая. А то детето не иска да се снима, ама тя му бутнала някаква играчка в ръцете и го снимала! И пише коментар „Тук Калинка си играе.”Друг път я снимала как се храни с подути от рев очи, понеже и на детето му дотегнало, и пише „Тук Калинка се храни. След малко ще я преоблека и ще ви я снимам пак”. Та значи, видяхме как Калинка спи, храни се, играе, всичко! И един ден ми хлопна дъската и написах следния коментар : „А кога ще видим как Калинка ачка?”. Абее, простотия до шия. И тая взе че ме.... бамна ли се казва...А, колегите ми казват, че ме баннала, а не бамнала. Макар че като ме видя, ми бамна едно круше...Ънфрендна ме и вече не сме френдки. Та туй, ще се видим следващата седмица! Обичам вии!


ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНАА!

Джона: Простотия до шия си е, наистина. Останете с нас, за да разберем „Защо този човек е такъв” с Грейс! След това ще отворим подаръка от И.К.!

Джона: Иринаа, имаме ли връзка от отвъдното?
Ирина: Почему тьй ета сделала, пача??? А, извинете Джона, тъкмо говорех на една моя рускиня приятелка, дето ме оля с един малинов сок.
Джона: Малинови сокове...Днеска явно само това ще е основната ни тема в предаването.
Ирина: Бръщолевите глупости, господин Уизард. Днес ще проведем интервю с Грейс Кахил и родителите й и ще разберем защо този човек е такъв...Или както руснаците казват...Почему ета человек такой?
Джона: Запитайте, моля ви, родителите на Грейс, за да разберем нещо пикантно за нея.
Ирина: Здравствуйте! Здравейте, де! Ми свикнала съм да говоря на руски, кфо? Ъмм, Грейс била ли е палаво дете като малка?
Баща й: Да, винаги търсеше ключове...за тоалетната. Понеже веднъж направи една беля и се затвори в тоалетната и нямаше ключове и не моеше са отключи! Наложи се да разбиваме вратата!
Грейс: Емии, така е.
Ирина: Разкажете нещо пикантно от живота на Грейс...Грейс, разкажи ни ти?
Грейс: Уф, добре. Винаги съм имала нужда от очила, но винаги ме е било срам да ги нося и дори не знам как изглеждат Ейми и Дан.
Джона: От студиото имаме въпрос, който е любопитен на всички ни. От кой клан са Ейми Дан.
Майката на Грейс: Нашите правнуци винаги са били, са и ще бъдат...
Джона: КАКВО?? НЕЕЕЕ! ВРЪЗКАТА НИ ПРЕКЪСНАААА! КАК Е ВЪЗМОЖНО!


Годжи: Дами и господа, сега Джона ще отговори на въпроса, който ви вълнува най-много днес! Успял ли е да вдигне самолета в петък вечер. Джона?
Джона: Успях, Годжи, Успях. Ето сега ще видим видеорепортаж, където ще ви покажем как отидох на летището и подкарах самолет за първи път през живота си! Друг път винаги го е карал баща ми – Бродерик, който между другото утре ще ни бъде гост в „Защо този човек е такъв”. На гости – аз, баща ми и майка ми. И понеже не мога сам да си бъда гост, водещият ще бъде Нели Гомез! А сега репортажа....Колегите ми казват, че няма да успеем днес да го пуснем, понеже касетата се е повредила, а копието е на петдесет километра оттук...Е, значи, следващия път ще видите репортажа. И преди да ви пожелая лека нощ, нека все пак да видим подаръка от К.И. Мазакура, донесете го!
Фанети: Заповядайте, господине!
Джона: Фанети, всички смятат, че твоето име не е подходящо за моето предаване. Не мога да си позволя да фалирам...Когато те приканих в новата си песен да пееш : „Хайде, всички, Фанети Мазакура” хората си помислиха...ахъ. Затова те сменям с Дан Кахил.

Фанети излиза тичешком разплакан от студиото.

Джона: И сегааа, нека отворим, подаръкааааа....
Глас зад кадър: Всичко дими в студиото и мирише на сяра и развалени яйца и най-вероятно Джончо е припаднал и няма да може да обяви края на предаването. Затова го обявявам аз! Довиждане! Следващия път ни очаквайте с новите рубрики:
- Защо този човек е такъв? – С Джона, Бродерик и Кора Уизард
- Как се правят прически? – Нели Гомез
- От не май къде си към интернету – С НРР
И още многооо, само следващия път! Довижданеее! Абе хора, тук мирише ужасяващо...Ама добро предаване напра......


КРАЙ!


Последната промяна е направена от Half-Blood Prince на Пет 16 Апр 2010, 14:16; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeНед 31 Яну 2010, 19:35

СКОРО: ШОУТО НА ДЖОНА
ИЗДАНИЕ 2


Как ще се справи Нели с воденето си?
Как да си направим "бетон прическа"?
Дали новата песен на Джона ще стане хит?
Каква е прогнозата за времето?
И още много, само утре!

Рецептата, която показа вчера бе страхотна. Направих си я, само не разбрах – с вилица ли се яде или с лъжица? Много си яка и предаването ти е страхотно.
----------------------------------

Здравейте, аз съм Старлинг. Днес ще ви прогнозирам прогнозата за времето. Утре ще вали сняг...А, чакайте, обърках....

---------------------------------

Овцата ми във Фейсбук почина. Каква трагедия! Събрах на погребението всички съседи, за които, знам, че тайничко са ме напсували, тъй като постоянно им изпращах покани, докато не влязат във фермата.

---------------------------------

По-късно открихме Мончо близо до тоалетната пребит до смърт. На въпроса защо е станало така, Далти отговорила, че....

--------------------------------

ШОУТО НА ДЖОНА - ИЗДАНИЕ 2


Последната промяна е направена от Half-Blood Prince на Пон 01 Фев 2010, 14:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeПон 01 Фев 2010, 14:31

Дано предаването ви хареса и този път...Е, с изключение на края разбира се. Very Happy Но не се притеснявайте за Нели... Wink

ШОУТО НА ДЖОНА!
ИЗДАНИЕ 2




Годжи: Дами и господа, посрещнете вечно засмяната готина тайна агентка на Мадригалитееее Нелииии Гомееееез!
Нели: Ах, Годжи, както винаги се шегуваш. Не съм никаква тайна агентка....Никога не съм била. Еее, само пращам тайнствени имейли, ама не можеш да докажеш нищо! Не си прави труда да ми отговаряш, че само ще влошиш нещата! Ха, така по те харесвам. Дами и господа, ех, нали аз водя предаването днес, първата рубрика ще е коя? Моятааа!
Джона: Нафто, няма да си ти първа, ма. Първи е батко ти Джона с неговите родители. Айде, че стоим прави от два часа.
Нели: Ми няа те слушам.
Джона: Тогава ще те уволня.
Нели: Не, няма
Джона: Да, има.
Нели: Джонааа, спомни си какво си говорехме!
Джона: Ъъъ, добре де, добре. Първа си ти!
Нели: И такаааа, време е заааа „Жената днес!” В началото на рубриката ще прослушаме коментари на зрители и ще се учим как да си правим прическии...Много лоффф

ЖЕНАТА ДНЕС

Нели: Здравейте, приятели! Днес ще се учим да се боядисваме! Както винаги, моите обяснения винаги са най-лесни за схващане. Ето, миналия път като говорихме за рататора, всичко разбрахте, нали? Нека преди да почнем, да почетем някои писма от зрители....Това не, обиждат ме....Това не, не споменават колко съм яка....Това не, споделят някаква малоумна рецепта....Това не, рецептата възхваляват, мен – не....А, това е добро. Това не, това е сметката ми за тока...Това не, това е заповедта за уволняване на Фанети...А, това да. Слушайте сега:
- Скъпа, Неличка. Аз те познавам от много малко момиченце и винаги съм ти се радвал. Рецептата, която показа вчера бе страхотна. Направих си я, само не разбрах – с вилица ли се яде или с лъжица? Много си яка и предаването ти е страхотно. Лоффф, както ти винаги се изразяваш. От твоята любима,
Нели Гомез”
- Здравей, скъпа Нели Гомез! Рататора се яде с вилолъж! Това е нещо средно между вилица и лъжица. Аз например имам един специален вилолъж, подарен ми от Мадр...олите....Да, така се казват съседите ни – Мадроли....Винаги ги базикам, че това звучи като Броколи. Може би на мен така само ми звучи, не знам за вас...Та значи Днеска ш си праим многу яка прическъъ! Тя се праи от две кутии боя...Фащате едната и си я изсипвате отгоре...После другата....И бъркате докато се получи хомоденна смес...Хомогенна, де. След това си слагате отгоре върху главата една кърпа и стоите с нея докато не изсъхне сместта. Ако не ще да съхне до половин час изсипете малко бетон отгоре – работи гарантирано! Само дето после няма да можете да си къдрите косата, ама здраве да е, нали ще е бетон коса! Вместо това може да си къдрите космите в носа! Аз бях Нелчуу, многу цилювке и си ю суун! Бай! Лоффф! Нелка-Канелка, което ми напомня, че утре ще говорим малко за екзотичните храни и донякъде за чуждите езици!

ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА

Нели: Чшш, сценаристите, особено тоя Гризач ли къф е, що са праите на ударени! Днеска това е живото студио на Нелка-Канелка...Или айде, ше му отпусна на гризача да ме кръсти Нелка-Белка, понеже явно обича гризачи, пък белката си е гризач...Гризач ли е? Де да знам...По принцип след първите дест минути, Джона изпълнява своята нова песен. Вместо това, аз реших, че ще ви пусна прогнозата за времето, за да сте предпазливи и да не си счупите някой крак, а Джона...Той винаги може да пее....А, сценаристите ми обаждат, че Джона настоявал да пее иначе щял да...Какво!?...Ъъъ, добре. Ясно. Ми тогава, алтернативно решение е да върви прогнозата за времето, докато за бекграунд да звучи песен на Джона...Ставало, а? Ми ок! Сега гледайте прогнозата за времето с...Чакайте кой е водещият? Старлинг? Че той не е ли мъртъв? Ааа, щял да предава от болницата. Ок, директно включване от болницата!

ПРОГНОЗАТА ЗА ВРЕМЕТО

Старлинг: Здравейте, аз съм Старлинг. Днес ще ви прогнозирам прогнозата за времето. Утре ще вали сняг...А, чакайте, обърках, аз понеже съм целия омотан в бяло и си викам, че ще вали сняг....Та значи, утре времето ще е перфектно, тъй че Нелка – донт уори, би хепи! Морето ще е адски топло...Направо горещо...Ако влезете с ботуши и кожух вътре, разбира се. В северозападен САЩ може да превали малко дъжд, но малко. Избегнахме урагана Катрина, който в момента се носи шеметно към Германия. Е, има тук-таме някои къщи по-малко около... плюс-минус...две хиляди, но се разминахме. Все пак по-подробна прогноза, очаквайте след края на шоуто на Джона.
Около Нели: Моооля?
Старлинг: Шоуто на Нели, извинявам се. А, забравих да кажа, че са се появили крадци, които излизат, когато е горещо и затова снежни човеци изчезват безследно. Ваш репортер – Старлинг!
Джона:
Тази нощ късно аз заспах,
понеже цяла нощ ревах.
Разглеждах класации, както си месех за пица аз едно тесто,
изведнъж видях, че съм паднал от класациите с едно место,
ту да му се не види пустото брашно!
Без да искам го бутнах и падна на земята,
изсипа ми се то върху краката.
Кихнах с все сила аз,
Изпука горкия ми таз.
Бях два дена на легло,
но то се счупи, заради пустото ми тегло.
Намериха ме на земята на третия ден,
ох, лошият късмет сполетява все само мен.


ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА...НЕЛИ, ДЕ

Нели: Е, както винаги, простотийките на Джона. Но, вие ме знаете, няма да се дам така лесно и да обявя Джона и семейството му като гости сега...Ще ги накарам да чакат, и да се мъчат...Муахахахаха....Преувеличих, а? Е добреее, следващата рубрика е „От не май къде си към Интернету”, а след това вече ще поканя...не, Джона, не теб. Ще поканя сценариста на най-новото ни предаване, което тръгва в ефира на шоуто ни...Хм, в ефира на шоуто ни...Интересна фраза...Ааа, така ли Джона, шоуто било твое, твоето шоу, а не нашето? Твое, ама нъцки! И такаа...обещаният ви вчера видеоматериал за самолета на Джона ще изчака до утре. НРР, ти си

НРР: Здравствуйте, как въй сегодня? На дворе жаркое солнце блестить, лъчи топлъйе, а мъй нужно сидить тук и говорить о Фейсбуке.
Нели: Дублаж...Дублаж! Какво? Отказал да превежда....Фанети Мазакура...Той отказал да превежда? Ми аз ще превеждам на живо тогава. Заглушете й гласа на тая кранта, та само аз да го чувам и да ви превеждам на живо....Да се чува само моя глас...
Глас зад кадър: Готово, госпожо!
Нели: Госпожице, бее, тъпанар. А, лудата почна да говори....
Дублаж от Нели на НРР: Овцата ми във Фейсбук почина. Каква трагедия! Събрах на погребението всички съседи, за които, знам, че тайничко са ме напсували, тъй като постоянно им изпращах покани, докато не влязат във фермата. Естествено, овцата бързо я прежалих и си купих нова. Казва се Далтонистка, понеже не е овца, а е зебра. Далти – на галено – днес почти цял ден преживя трева, а накрая на деня коня Мончо преживя ужасна случка. Мончо ухажвал Далти и искал да й пусне любимата й песен, докато тя е във фермерската тоалетна...По-късно открихме Мончо близо до тоалетната пребит до смърт. На въпроса защо е станало така, Далти отговорила, че докато била в тоалетната, Мончо й пуснал химна...Все още Мончо не може да говори и да потвърди случката, затова повече информация ще разберете утре. Тъй като водещата обяви, че времето ни притиска, съм принудена да ви оставя....Чакай, ма, Наталио, как така съм обявила, че времето ни притиска, като ти дублажирам на живо и нямам време да ти кажа такова нещо...Ааа, такава ли била работата...Сценаристите казали, объркала се била...Добре, аре. Сценаристите ми викат, че не сме имали леля Мария досега...Каква леля Мария, бе! Фанети Мазакура по си разбира от работата. Ще се консултирам с Джанко да го върнем...Моля? Колдрекс? Ах, тази настинка? Ааа, реклами. Ми тъй кажете, ве. Реклами!

РЕКЛАМЕН БЛОК

----------- ---------- ------------ -------------- ------------ ------------ ------------- ---------

Нели: Хайй, пиленца! Знаете ли, че ша си имаме ново шоуунценце...Нова рубричка...Бягство към съкровището. Тука е нашата сценаристка - Режисура Слипова. Режисура, за какво ще бъде новото ни шоу?
Режисура: Здравей, Нелка. Амии, то ще бъде с три такива, дето ще търсят едно такова и който пръв го такова, ще го такова за себе си, ако успее, понеже другите два такова ще се борят да му го таковат под таковата...
Нели: Мооля?
Режисура: Голямо МПС имате!
Нели: Откъде знаете колко голямо ми е моторното превозно средство?
Режисура: Госпожице, МПС значи и мръсно подсъзнание!
Нели: Добре, Фанети Мазакураааа!
Режисура: Сега аз ще ви попитам, моля?
Нели: Ех, и вие имате голямо МПС! Така се казва асистента на Джона, който трябваше днес да е мой асистент, но забравих, че Джона го уволни..Повиках го понеже ми потрябва да ми превежда вашите измишльотини..А сега, изяснете какво искахте да кажете!
Режисура: Амии, значи състезание ще бъде с три отбора, дето ще търсят едно съкровище и който пръв го открие, ще го запази за себе си, ако успее де, понеже другите два отбора ще се борят да му го откраднат под носа.
Нели: Благодаря ви за изяснението! Утре очаквайте първия епизод!
Режисура: Да, ние много се таковаме, че успяхме да изтаковаме такова нещо. Просто, много сме таковани. Благодарим ви за таковата. Довиждане!
Нели: Или иначе казано?
Годжи: Да, ние много се радваме, че успяхме да измислим такова нещо. Просто, много сме радостни. Благодарим ви за вниманието. Довиждане!

Джона: Аре мааа! Заспахме на стълбището, мааа!
Нели: Ок, ноу мор уейтинг! Лейдис енд джентълмен, Джонааа Уизард!
Джона: Здрасти, здрасти!
Нели: Здравей, Джанко!
Кора: Не му викайте Джанко, госпожице Белка.
Нели: Нелка, госпожо, Нелка. Като ви гледам, двамата с Джона сте от едно дърво...Ти си кората, той е джанката...Абе, бро, откога не сме се виждали, бе?
Бродерик: Здрасти, Нелка. Как сме? Ми...Последно се видяхме, когато се запознахме.
Нели: Ех, времето минава наистина много бързо.... И така, семейство Уизард, някой от вашия род бил ли е магьосник? Кора?
Кора: Ааа, обидихте ме, че съм кора. Не таковам с вас!
Нели: Какво ви е таковало всички днес? Добре, Бро, имало ли е магьосник от вашия род!
Джона: Що магьосник, ма? Ако се казвахме семейство Уизли, щяхте ли да ни питате има ли невестулки от нашия род?
Нели: Като гледам, има...
Джона: Млъкни ма, ей....Знаех си, че трябваше да оставя Марето да води предаването...
Нели: Хмм, какво ти има днес? Друг път си по-нервиран...
Джона: А щеш ли да ти счупя главата, та да ти изглеждам по-нервиран?
Нели: Ще видиш ти, малоумник, тъпанар такъв.
Джона: Нели, ще те уволня!
Нели: Хванах сее, ама друг път. Добре, днес приятелката на Джона има имен ден. Джона..такова...такова ли я?
Джона: Да, поздравих я.
Нели: Да, исках да те питам дали си я поздравил, но глаголът просто ми изхвърча от главата...
Джона: Нели, днес цял ден ме дразниш! Помниш ли какво стана с Фанети?
Нели: Ми да, и кфо оттуй?
Джона: Ми същото. Уволнявам те!
Нели: Джона, знам....
Глас зад кадър: Хайдее, вече трябваше да е почнала досега истинската прогноза за времето! Оставяме ви драги зрители, до утре!

СЛЕДВА ТРАГИЧНОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeПет 19 Фев 2010, 13:54

СКОРО: ШОУТО НА ДЖОНА
ИЗДАНИЕ 3


Защо Джона не води и кой ще го замества?
Кой ще бъде с две насинени очи и най-важното, защо?
Какво ще се случи в първото издание на "Бягство към съкровището"?
За каква професия е мечтала Грейс?

И още не чак толкова много, само утре!

Нели: Тая е за онова място с дъските, дето хлопат на всички...
----------------------------------

Фанети: Козаа, Геврека падна в Яна!
---------------------------------

Бродерик: Джона, получихме информация, че рейтинга ти спада поради грубото ти държане!
---------------------------------



ШОУТО НА ДЖОНА - ИЗДАНИЕ 3
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 18:54

Айде, посветено на читателите /слушателите, пардон/ и се надявам да не се сърдите, че го проточих. Но аз ще се сърдя, ако не си получа коментарите, било то добри или лоши. Приемам критики, всичко! Усещам, че с този епизод ви разочаровах яко...Съжалявам много. Следващият път ще се постарая повече, наистина. Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 231185

ШОУТО НА ДЖОНА
ИЗДАНИЕ 3


Годжи: Дами и господа...Водещият на шоутооо – Джонаа Уизард!
Джона: Благодаря, благодаря Годжи. Както виждате, и двете ми очи са сини...Хм, след този инцидент ми проблесна...ей така, изведнъж...че трябва да върна Фанети Мазакура и Нели Гомес...Хаха, няма кой да ми ръкопляска понеже всички ме намразиха..Е добре деее, какво искатее, върнах гии! Върнете се и вие!...Ехоо!?? Добре, днес няма да успея да водя по обясними причини и затова днешният водещ ще бъде Фанети Мазакура, понеже Нели беше вчера.
(Чува се пукане на пръсти)
Джона: Еее, добре дее, Нели и Фанети Мазакура ще са днешните водещи. Посрещнете ги с бу-бу-бурни аплодисмен...Апчихууу *припада*
Годжи: Алоуу, Финети, вземи гу махни тоя оттука, че ще са фмирише, както е паднал току-така на пода.
Нели: Здравейте, фр!! Днес отново сме с вассс! Много цилювкее! Прегръдки по-късно. Днес неа ме виждате толкоз често на икранчетутуту, но въпреки това аз ще съм вашата водещаа...новинааа! Даа, понеже се завърнах. И как без мен? Аз съм най-яката, най-суперската, най-мега, хипер, ултра звездата на звездния небосклон и вие всички, знам че ще ме...Фанети Мазакура! Ади, по-бързооо, че умрехме тука, като порове. Вади го тойо оттука. Та значи, ще ме заобичате още повече! Днес предаването е посветено на недоизлъчените работи от миналите две предаванийнца. Започваме с интервюто, което всички очаквахте. Свързано е с Ейми и Дан Кахииил и техния клон! Клан де, ми какво се оплаквате, колеги! Branch на английски си е клон, никакъв клан не е. Та значи, от кой клон са, ще разберем от Грейс Кахил, майка й и баща йй! Смазка, имаме ли връзка?
Ирина: Колко пъти я вам повторить меня име нет Смазка, а Спаска. Нет значения. Както виждате, имаме връзка. Здравей, майко на Грейс! Оня-ден не се доизказахте! Говорете сега!
Майката на Грейс: Мии, щях да каа, че нашите внуци са били, са и винаги ще бъдат умни като Екатерина, лидери като Лусиан, творчески натури като Джанъс и спортисти като Томас...У тях е заложено и тъпанарското на Мадригалите.
Нели: Абе, вие къде сте били?
Бащата на Грейс: Епа я за наденица бех!
Нели: Не, питам патката до тебе. Питам я от кой клан са а не какво им е заложено, къде и как.
Грейс: Много сте нахална, не смятате ли, а?
Нели: Ама вие искате да спорите с мен, а?
Грейс: Ами защо не, а?
Нели: Какво ще кажете да ми кажете клана и всичко да свърши, а?
Майката на Грейс: Та не е ли очевидно? Те са от рода Кахил!
Нели: Тая е за онова място с дъските, дето хлопат на всички...
Майката на Грейс: Ооо, благодаря ви за комплимента. Досега не ми бяха казвали, че съм за строеж. Още от малка съм мечтала да построя фабрика за шоколадчета.
Нели: Кат ви гледам всички сте изроди, значи Ейми и Дан най-вероятно са от Мадригалите. Спирайте връзката, че не моа повече са напъвам да ги гледам тея неандарталци. Какво бе, Фанети Мазакура! Защо дигате ръка!
Фанети: Може лии, че ме гризе любопитството, да видим първия епизод от нашето реалити шоу!
Нели: Не, не може. Аз казвам тука. И така, лейдис енд джентълмен, нека видим първия епизод от новото реалити шоу!


БЯГСТВО КЪМ СЪКРОВИЩЕТО

Глас зад кадър: Бягство към съкровището! Мечтаели сте си да имате един милион долара? Винаги сте обичали да приключенствате? Е, вече сте закъснели! Кастингът отмина и вече имаме три отбора, които ще се състезават – Първи Отбор – Алма Геврек. Втори отбор - Фанети Мазакура. Трети отбор – Коза Будилникова. Нека първи епизод започне сега!
Алма: Махни са, ма пача! Аз ще стигна първааа до финалаа!
Коза: Мечтай сиии! Виж, виж, Джона Уизард!
Алма: Къде, къде?
Коза: Зад теб, зад теб!
Алма: Няма го, няма го!
Фанети: Козаа, Геврека падна в Яна!
Коза: Каква Яна, бе мен! А, паднАла в ямата. Аре, бързо, остай я тука да гниее, че а сме я измъкнАли, я ни изпреварИла.
Алма: Коза, Фанети Мазакура!
Коза: Какво каза? Какво да направя? Е ся ша видиш ти! Ааааа!
Алма: Убаво, падна при мене, в ямата.! Е ся ти ша видиш!
Коза: Помооощ! Не с чантата! Тухли ли има вътре, ма уоооу?
Фанети: Задъх! Съкровището! Ето първата следа! Шест мили наляво и шест надясно...

След пет минути.

Фанети: Ъъъ, върнах се на същото място! Сигурно съм объркал. Шест наляво, шест надясно и пак тук се озовах!
Алма: Козаа, достатъчно ли ти беше, мааа? Ето ти ощее!
Коза: Фанети, бягай, по-бързо! Аз няма да успея! Сигурно си объркал цифрите!
Фанети: Ами, как не се сетих! Сигурно е девет мили наляво и девет надясно! Няма как да сбъркам!

След седем минути.

Фанети: Еее, защо пак се озовах тук!
Алма: Козааа, не ма бий с чантатаа!

Глас зад кадър: В следващия епизод – Коза има нов чадър, а Фанети най-накрая схваща накъде трябва да поеме. Алма е много близо до съкровището, но дали ще се добере до него? Разберете само следващия път!

РЕКЛАМЕН БЛОК
----------- ------------- ------------- -------------- -------------- ------------- -------------- -----------

ЖИВОТО СТУДИО НА ФАНЕТИ И НЕЛИ

Нели: Искам поправка...Мъртвото студио на Нели и Фанети...Студиото ако беше живо, дося щях понее петнайсет хиляди и петстотин пет пъти да съм ви умъртвила вас. И освен това, първо са дамите! Тъй да си знаете! Така че студиото не е на Фанети и Нели, а на Нели и Фанети. Даже можете да напишете „Мъртвото студио на Нели Гомес и Ф.М.” Да, подозирам, че така ще е най-добре. Дойде време за материала, в който ще видим как Джона вдига самолета, а ако след това ако ни остане време ще пуснем мойта чубричка, понеже НРР бръщолеви постоянно некфи си малоумни простотийни глупости за козички и няма да й пускаме рубриката, заради Абърфорт Дъмбълдор...Кой тоя ли? Бе, практикувал неподходящи магии върху коза...Та тъй. С Джанко и Фанети смятаме да уволняваме Наталия...може и да я направим водеща на „Река от любов”, тъй да, вече сме партньори и Джаджата няма как да има някакви възражения! Е, материала със самолета!

РЕПОРТАЖ С ДЖОНА

Джона: Здравейте, приятели! Тъй, днес за пръв път ще подкарвам самолет. Да се качим. Фанети Мазакура, дръжте камерата, както трябва!
Бродерик: Джона, получихме информация, че рейтинга ти спада поради грубото ти държане!
Джона: Грубо държане? Аз не притежавам такова! Винаги съм мил! ФАНЕТИИ, КАЗАХ ЛИ ТИ НЕЩО, ГАЛОШ ТАКЪВ!?
Бродерик: Прав си. У теб няма и капка лошо държане. Виж, това е самолетчето, на което ще се качиммм!
Г-н Молед: Здравейтее! Може ли автографчеее, моляяя?
Джона: Чекий малко бее, първо да се качим на самолета. Ма за ко ша га управлявам аз, кат сам си лети....Нали затуй е самолет.
Бродерик: Сам, сам, ама дрънки, нъцки, на баба ти галошите!! Ти требе го управляваш!
Джона: Яя, не обиждай баба ми, бе брат! Апа, самолетчето ще го подкарам сам, ок, имам ли друг избор... Да се качим...ФАНЕТИ, РАЗБИРАШ ЛИ ОТ БЪЛГАРСКИ!?!? У КАМЕРАТА Е ИСТИНАТА, МОЙТО МОМЧЕ! У КАМЕРАТА!
Г-н Молед: Джона, за да подкараш самолета, трябва да натиснеш тук...
Джона: АААААААААААААААААААААААААААААА...

МЪРТВОТО СТУДИО НА НЕЛИ ГОМЕС И Ф.М.

Нели: А, надписът вече ми по харесва. Двамата с Фанети сменихме копчетата на самолета...Няма да казваме кои, импортант е, че Джаджо си получи заслуженото! След това – фрас оттук, фрас оттам, хряс, и се оправи! Тоест, не се оправи, но...Е, да, разбрахте ме. Тъй като времето ни драстично намалява, като ум на звезда...по-точно този на Джона, ще ви разкажем набързо какво се е случило с Далти и Мончо. Ето какво казал Мончо по въпроса, когато го изписали от FarmHospital.
Мончо: Обичам...но химн...разстройство...после бой...храна, моля!
Нели: Това според специалисти значело: „Обичам Далти, но не трябваше да й пускам химна, когато тя имаше разстройство. После ме наби. Много съм тъп! /Това си го измислихмеее!/ Искам храна.”! И такаа, времето ни излетя бързо и неусетно, като Джона на самолет! Ще се видим следващия път с много нови рубрики! Лофффф! Кажи чао, бе, недорасляк малоумен.
Фанети: Чаоо, дечица, чичо Фанети много ви обица!
Нели: Аха, все тая. До нови прегръдкии! Цилювкеее! Очаквайте следващия път много нови чубрики и интересни диалогченца! В една от рубриките се очаква да обсъждаме наградите Дарвин, които аз много лофкам, но не повеченце от вассс! Лофф юю!
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitimeПет 16 Апр 2010, 14:14

По принцип правенето на един епизод не ми отнема много време. Този го направих за два дни, но просто рядко ми се отдава възможност да пиша, понякога нямам муза иии понякога ме мързи. Този епизод посвещавам на хм...яките реклами, които ми дадоха няколко идеи за този епизод ии разбира се, се надявам, че повече няма да има толкова големи паузи между предаванията. Laughing Надявам се и на коментари, било те добри или лоши. Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 925572 Благодаря ви, че четете моите измислици. Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 576245

ШОУТО НА ДЖОНА
ИЗДАНИЕ 4


ШОУТО НА ДЖОНА
ЕПИЗОД 4

Годжи: Дами и господа, преди да представим нашия водещ, ще пуснем новата реклама, в която той участваа. Забава – гарантирана.

РЕКЛАМА

Джонаа Уииизард Кроасаааан, изяж си го саааам, мдаа, ам, ам, ам (Песничка)

Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 1513455D



ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА

Джона: Здлавейте, дами и гуспуда, здлавейте, здлавейте. Бафно се възтанофафам от инситента, слушил се с моя самолет, затофа съм в такофа тешко састояние…Затофа фъфля. Съшалафам за огломната палза мешду миналото и тофа пледафане. Понеше не съм за плед хола, ви плестафям пълвата лублика за днес, а тя е на госпоиса Гомес. Да фидим какфо ни е плиготфила.
Нели: Джаджо, знаеш ли, имам един зъболекар, дето приема само сливи като тебе…… Така и така не можеш да говориш, поне да ти ги извади. Викат му Шунка Холт. Викат му човекът-зъб. Казвам ти, ве. Кине ти ги кат краставици, дори без клещи.
Джона: Хахфа Шунка, е?
Нели: Хам Холт. Шунката? Пъпешът? Човекът-зъб? Хайде бе, не си ли чувал за него?
Джона: Бе я си почфай пледафането, че ми писна от несемните ти плостотии.

ЖЕНАТА ДНЕС

Нели: Здравствуйте, както казват германците, деца! Днес ще се поупражняваме и ще научимм мъничку, ей толковка якии езици. По повод днешното ни предаване ни бяха изпратени НАИСТИНА МНОГО писма с любопитни въпросченца…Е, това че са от редакцията на предаването, не значи нищо, ся…”Как се казва на лъвски „Обичам те””?. Това е интересно запитване от госпожица Владимирова с адрес „София, ж-к Люлин, улица „Буков храст” 53, блок 53, етаж 3, апартамент 6” доо нас. Ако не знаете нашия адрес, обаче все пак искате да ни изпратите някое писмо, също като тази зрителка, той е „София, ж-к Люлин, улица „Буков храст” 53, блок 53, етаж 3, апартамент 6” Йоо, Владимирова, тенк юю фор дъ въпрос. Ми, просто е. Лъвът казва „I love you” (Ай лъв ю). Мдаа, така е като не сте учили хамерикански в Германия в най-доброто руско училище като мен, така е. Тукаа па някфа мадама, дето като й гледам снимката, по ми прилича на слоница, ме питаа харесвам ли, видите ли, турските сапуни. Е па, как мое такова нещо. Гледам ги, я. Накъде съм без Инджи и Мехмед. Каква либоффф има между тях. Ами „Листопад”? Прическите им са толкова...”фйешън”, че все едно отгоре не са падали листи, а глис...Емм, схванахте, че не лайквам тоя малоумен сериал! Никой не може да измйести вечната либоффф между турската перла и турския перлллл....Ъъъ, говорят ми в ушите... Вижте ся, тука колежките викат, че имало много проблеми с прическата от миналия път. Епа ся, просто си отрежете косата и я занесете в близкия магазин, където купуват коса за перуки, белким некой майстор я земе, докато си търси бетон. Дано само СЕМ не ни чуе..Мдаа... Почна „Дързост и красота” и Стефани иска да убие Брук!!! Ще се видим следващия път, лофки и целюфчициии... Бай, гайс.

ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА

Джона: Тефани не моше да упие Прук....Не е фъсмошно...Ооо, исфиняфайте длаги злители, не забелясах, че ме вишдате.
Нели: Ти па кфо ли видиш. Вчера сценаристите ти викат, че панталоните ти са разпрани, ти викаш „Не са”, ама на ся, скъсани са. Или шее викаш Фанети Мазакура да ти ги зашие или...земи си нов панталон, бее, дебил такъв.. Па ф тоя стъклен дом, дето живееш, голяма излагация, хората като те видят с разпраните ти дънки. Трябва да си купиш още един панталон, Джанко, джаджа тъпа, малоумна, такава!
Джона: Мък!
Нели: Мък ли...Не разбирам...
Джона: Ше фитиш ти!
Нели: Бебето не може да говори? Недей дитенецее... Какфо ше си помисли за теб Ана у Монтана? Неа можеш я свалиш, само с тухлааа...
Джона: Фанети Мазакула!!!!
Фанети: Да, господине.
Джона: Исфади я тая оттука, да исдои козите и да острише офсете, ше ше ми тряпфа ноф панталон, а той се прафи от фълна.
Фанети: Да, аз ще зема яйцата. Аре, Гомес, вън.
Нели: Ти па къф си да ми заповядваш, бе. Нема пък, тук ще си стоя. Искам да чуя песента на магьосническата джанкаа...
Джона: Остафи я, Мазакула. Мноо длазни, нали? Плусташка. Шуйте фсе пак нофата ми пйесен.

Дъщелята и синът и беят,
тла-ла-ла си пеят,
че вчела забогатели,
незнайно как, ала докат спели.
Кат събудили се сутлинта,
нямало къде да падне и игла,
злато имало по цялата земя.
Златото било от батко им Жона,
оня, дето има златна корона.
Затофа, ако искате и фие слато,
гласуфайте за Жона на следващите изболи, и ще ви се отплатя – богато!


РЕКЛАМА

Джона Уизард трамвааай, струва колкото семеен сарааай. (Песничка)


Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! 1513456g

РЕКА ОТ ЛИБОФФФ

НРР: Здравствуйте, мои друзья. Сегодня мы будем говорить о любвии...
Нели: Ба ма Джаджо тъпа, не моеш ли си позволиш един дублаж бе. Карай, Фанети, да чуя превод.
Дублаж от Фанети: Здравейте, мои приятели. Днес ще говорим за любовта...Първият...и е-е-е...единствен...
Нели: Остаа се разреве.
Дублаж от Фанети: Не...н-н-няма, аз съм с-с-силна...Та значи, първият и е-е-единствен гост за днес...Иън Кабраааа. Здравей, Иън, какво те води тук, мой скъп приятелю?
Иън: Обичам много Ейми, иначе щях да ти разбия физономията, заради това, че им помогна с търсенето, келешка такава, скъпа моя приятелко.
Дублаж от Фанети: Е-е-единственият гост за днес н-н-не ме х-х-харесва...
Нели: НЕ РЕВИ!
Дублаж от Фанети: Н-н-няма...Иън, разкажи своята ис-ис-тор-тор-ия-ия...
Иън: Убичам Ейми и няма да ти се обяснявам на тебе, така че я вкарвай по-бързо у студиото, че имам да й казвам некои неща.
Дублаж от Фанети: Т-т-той не иска да си г-г-говори с м-м-мен...Няма да пл-пл-плача..Дами и господа, Ейми Кахиииил!!!
Ейми: Хей, хей, момчетаа! Защо ме извикахтее? Не! Не е възможно! Ти? Тук?
Иън: Изчуй ме, скъпа малинке.
Ейми: Не ме наричай така, келеш безподобен. От село ли идваш бе, „изчуй” ми вика... Часът в момента е осем сутринта. Ако искаш да се прибереш навреме у вас на село, по-добре тръгвай от ся, чее няа ти стигне времетоо са прибереш..Простак. Ще ме заклещва той у разни планини и после ще ми се обяснява...Ай сиктир!
Иън: Уоу, ма, усмири са, ма. Извинявай за всичко, което ти сторих, любима ягодка моя.
Ейми: Ела вънка. Така убаво ще са усмиря, чее....
Иън: Къде ме теглиш, бее...Недей, мааа....
Дублаж от Фанети: В-в-всички ме напуснаха...Никой не ме обича в-в-вече...Уаааааа
Нели: Е, край, разрева се.


ЖИВОТО СТУДИО НА ДЖОНА

Джона: Малии, тая луда Наталия фсишко испотлоши от ят...Не мошем да плодълшим. Ше се фидим следфашия път. Засега шао, че стутиото се луши! Помооош...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!   Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шоуто на Джона! Предаване № 5 - Когато дойде!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спомняте ли си, когато…
» Спомняш ли си, когато...
» Когато се логнете в официалния сайт, къде отивате първо?
» [Анкета от официалния сайт] Кое най-трудното нещо, с което трябва да се справиш, когато пътуваш по света?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: