39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?

Go down 
+7
wolf 351
Grizzly
Blu€ Magic
Ton4o
Badugly
Evelincho
Salem Saberhagen
11 posters

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?
Нели Гомез
За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_lcap38%За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_rcap
 38% [ 6 ]
Хамилтън Холт
За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_lcap13%За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Хоуп Кахил и Артър Трент
За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_lcap49%За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_rcap
 49% [ 8 ]
Джона Уизард
За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_lcap0%За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 16
 

АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 14:14

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?
От официалния сайт.

Аз гласувам за Хоуп и Артър имам чувството че не знам много за тях
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 15:00

И аз гласувах като Салем, но пък вижте, че в официалния сайт води Нели Гомес! Може би в книга 6 се разкрива информация за родителите на Ейми и Дан и децата от англо-говорящите страни вече са прочели книгата и за това. За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 851948 За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 311608
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 15:22

Е, тука няма какво да се чудя! За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 838201 Искам да знам повече за Хоуп и Артър! За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 311608
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 15:29

И аз гласувах за Хоуп и Артър. Те са особени важни като родители на главните герои и със сигурност повече информация за тях може да доведе до разкриването на клана на Ейми и Дан!
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 15:41

Добре, защо никога няма Рейгън и Мадисън Question Question Question И те са част от книгите За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 138564 Аз бих искал да науча повече за тях
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeСря 27 Яну 2010, 19:38

Нели, Хоуп и Артър. Ако трябва да избирам един, то това би била Нели. Хоуп и Артър не са ми много интересни...Нели като че ли повече ме вълнува. Wink За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 311608
Но в официалния сайт ще гласувам за Джона, че го занемариха...
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeЧет 28 Яну 2010, 10:41

Аз гласувах за Нели.Много интересен герой за който бих искал да науча повече.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeЧет 28 Яну 2010, 15:02

За сега: Хоуп и Артър!

Ще видим след Книга 6
Върнете се в началото Go down
didka_2704
Агент
didka_2704


Мнения : 114
Регистриран на : 05.12.2009
Години : 28
Местоположение : In the middle of nowhere...

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeПет 29 Яну 2010, 09:50

На мен пък ми е интересна Нели. Искам да разбера какво крие...
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeПет 29 Яну 2010, 21:44

Аз бих искала да науча повече за Нели и за Хоуп и Артър.
Иначе гласувах за Нели. За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 311608
Върнете се в началото Go down
Damon S.




Мнения : 17
Регистриран на : 23.03.2010
Години : 29
Местоположение : Should be Earth, but... It looks like Hell to me

За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitimeВто 23 Мар 2010, 18:29

Ами аз искам за Нели... Както каза Ники (Half-Blood Prince), не смятам, че Хоуп и Артър са много интересни, пък и Нели ми допада повече като характер За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 292793
Обаче да добавя, че искам да знам малко повече и за Иън и Натали... много ме кефят За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? 838201
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?   За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За кой (кои) герой(герои) искате да научите повече?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой ви харесва повече?
» Герои "39 ключа"
» Кой е най - смущаващият герой в поредицата?
» Дали поредицата щеше да има повече фенове, ако....?
» Кой е любимият ви герой?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Общ форум 39 КЛЮЧА-
Идете на: