39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ранг на агентските карти

Go down 
+3
Evelincho
Ton4o
Salem Saberhagen
7 posters
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeВто 08 Дек 2009, 09:45

Днес влизам в www.the39clues.com и какво давидя "Виж свойте медали или рекорди "
и отгоре ми пише
saberhagen Rank: Copperhead Agent
Your Allies: 30

Мисля че разбрах.
Колкото повече пъти разпространяваме картите толкова повече ???? набираме неща за ранг Smile
но не съм сигурен.

А разбрах трябва да набираме Your Allies но не знам от къде!!!

Това ^ Your Allies
мисля че е за притежание на чужди агентски карти но не съм много сигурен на мен ми пише:
Агенти на който имаш картите:30
и
Your Allies:30
за това ги свързвам така Smile

Също така ми излиза и нещо като задачи и пише че са минати.




на един мой приател пише това:
gotinia Rank: Gamma Agent
Your Allies: 129


По др. тема
Получаваме и допълнителни неща за агентската ни карта. Smile
за да обновим отпред.



Слято: Гризли
Моля те, оформи темата както трябва. Wink


Последната промяна е направена от Salem Saberhagen на Вто 08 Дек 2009, 10:07; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeВто 08 Дек 2009, 14:43

Също така можете да си слагате и медали в задната страна на картата (а не отпред, както казва Салем). Ранг на агентските карти 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeЧет 17 Дек 2009, 19:57

Сега във раздела на Екатерина доста време обсъждахме ранговете и тези неща, но в крайна сметка днес си изясних всичко и за това слагам информацията за всички! Ранг на агентските карти 311608 От днес ако си задържите мишката на началната страница в полето на агентската карта (там където е скалата за престижа) ви се появява прозорец съдържащ информация за това как да си повишим престижа и рановете за съответния клан! Ранг на агентските карти 311608

Откривайки ключове, събирайки карти, минавйки мисии и играейки в Арена 39 вие получавате медали и увеличавате престижа си. Запълнете скалата на престижа си и ще получите нов ранг, както и нови неща за агентската си карта! Ранг на агентските карти 311608

Екатерина:

Lab Agent
Engineer Agent
Inventor Agent
Gamma Agent
Quantum Agent
Atomic Agent
Supernova Agent


Джанъс:

Amateur Agent
Understudy Agent
Debut Agent
Vip Agent
Celebrity Agent
A-list Agent
Superstar Agent


Томас:

Rokie Agent
Starter Agent
Pro Agent
Champion Agent
All-Star Agent
MVP Agent
Hall of Fame Agent


Лусиан:

Python Agent
Anaconda Agent
Rattlesnake Agent
Copperhead Agent
Black Mamba Agent
Death Adder Agent
King Cobra Agent


Всеки да каже с какъв ранг е, и до къде му е престижа!

Аз съм Гама Агент и престижа ми е до началото на Е в Meter (Prestige Meter) Ранг на агентските карти 838201
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeЧет 17 Дек 2009, 20:07

Аз съм Chdmpion agent , но обаче не погледнах къде ми е метара
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeЧет 17 Дек 2009, 20:16

Браво, Еви! И аз днес открих нововъведението в началната страница! Ранг на агентските карти 311608
Аз съм Гама Агент и Престижът ми подминава М в Метър. Ранг на агентските карти 311608

Искам да допълня поста на Еви - Престиж Метърът показва докъде си стигнал в собственото си ниво /ранг/. Когато стигнеш края на Метъра, получаваш нов ранг! Ранг на агентските карти 925572
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeЧет 17 Дек 2009, 20:17

Аз съм Copperhead Agent
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeСъб 10 Апр 2010, 22:46

Искам да ви представя най-добрия Агент, когото познавам!!! Ранг на агентските карти 311608 Ранг на агентските карти 138349 Ранг на агентските карти 925572 И той, разбира се Ранг на агентските карти 680936 , е Екат! Ранг на агентските карти 696782
Това е Агент - InfraredGоld1, с № на картата 1674 и код P223G34MXP.
Този Екат има всички 31, достъпни до момента, ключа, 8-те книги, изиграл е 8-те мисии и притежава онлайн 244 карти. Като имаме предвид, че картите от книгите и трите пакета са 207, то бонус-картите му са 37 и му липсват само една от всички излезли досега карти! lol!

ИнфраредГолд Агент е на края на Престиж Метъра си за 5-ти ранг Квантум Агент и съвсем скоро ще стане Атомик Агент, тоест ще премине към 6-ти ранг!!! Ранг на агентските карти 138349 Ранг на агентските карти 696782

А вие, братовчеди от останалите кланове, с какви Агенти може да се похвалите? Ранг на агентските карти 84201 Ранг на агентските карти 838201
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitimeВто 16 Авг 2011, 10:06

Аз съм Champion Agent и метъра е след половината. Ранг на агентските карти 358796
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ранг на агентските карти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ранг на агентските карти   Ранг на агентските карти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ранг на агентските карти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КАРТИ
» Карти за ПОДАРЯВАНЕ
» !!!5 специални карти!!!
» Размяна на карти от I пакет
» Карти от 1-ви, 2-ри, 3-ти и 4-ти пакет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Картите-
Идете на: