39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 СМЯХ И ЗАБАВА

Go down 
+12
Blu€ Magic
pLaYeRmAn
Lucifer's Fall™
nikol4o
Arya Dröttningu
Grizzly
Evelincho
Ton4o
Martinch
dsims
wolf 351
Badugly
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 11:16

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 Много сте добри!

Ето сега и аз!

Този е малко тъп, ама аз винаги се смея, защото няма смисъл!

"Две мухи си летят. Едната завила на ляво, а другата се казвала Гошо!"
Още един с мухи:
"Три мухи си летели първата завила на дясно, втората на ляво и третата ги последвала"

На един остров българин и една англичанка.
Българинът и подава нещо и тя казва: -For me?!
А българинът -Кви фурми ма??? Тва са банани!

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201

Две блондинки решеват да вземат уроци по стрелба. Отиват на стрелбището и наблюдават другите:
- А защо трябва да си затвориш едното око като стреляш - пита едната.
- Колко си глупава! Та нали ако си затвориш и двете,нямя дя виждаш нищо!?!

- Защо не може да се направи снежен човек блондинка?
- Защото не може да се направи куха топка за главата й.

Между приятелки(блондинки):
- Вчера мъжа ми получи анонимно писмо.
- Ау, какъв ужас. От кого?

Въпрос:
- Как се нарича нещо, дълго 5 км с ум за 5-има?
Отговор:
- Парад на блондинки!

- Каква е разликата между десет блондинки и пет овце?
- Пет.

Три блондинки попаднали на остров сред реката и не знаели как да се измъкнат. Тогава дошъл Добрия дух и им обещал да им изпълни по едно желание. Първата казала:
- Искам да ме направиш умна, че да се измъкна.
Речено-сторено, направила си сал и минала.
Втората казала:
- Искам да ме направиш по-умна от първата.
Речено-сторено и тя си направила лодка и минала по моста. А третата казала:
- Искам да съм по-умна от втората.
И тогава духът я направил мъж и тя минала по моста.

Знаете ли по какво си личи че една блондинка е трила файл?
- От следите от гума по монитора!

- Какво прави блондинка с матрак на автобусната спирка?
- Носи всички необходими документи за интервю за работа.

На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря:
-Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера. Овчарят се съгласил.
Тя казала, без да се замисли:
- 54!
Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала:
- Избирам си ей това игривото агънце.
Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал:
- Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?

Изобретения на блондинки: - водоустойчива хавлия; - фосфоресциращи слънчеви очила; - фенерче на слънчеви батерии; - врати за подводница - с фотоклетка; - наръчник за това как да се чете; - надуваема дъска за дартс; - съдържание на речник; - вода на прах; - люлеещ се стол, задвижван от педали; - водоустойчиви пликчета за чай; - ледени кубчета за многократна употреба; - банани без обелки; - сладолед с вкус на ряпа; - Ролс Ройс пикап.

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 33374

В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало, което поглъща всеки, който излъже. Един ден покрай него минават блондинка, брюнетка и червенокоса.
- Ауу, мисля, че съм отслабнала! - казала брюнетката и огледалото веднага я глътнало.
- Ихаа, мисля, че съм се разхубавила! - възкликнала червенокосата и огледалото глътнало и нея.
На свой ред минава блондинката:
- Хм, мисля... - и огледалото я глътнало.

Блондинка чете вестник. В една от статиите пише, че в Лос Анджелис на всеки час един човек попада под гумите на автомобил. Изумена блондинката възкликва:
- Господи, не му върви на бедния човечец!

Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си:
- Не мога да вляза в Интернет...
- Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата?
- Да. Шест звездички...

17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи.
- Какво е станало?- пита лекарят.
- Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни на телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих.
- Добре де, така едната буза, а другата?
- Еми, идиота се обади пак!

Защо блондинката минава на пръсти покрай аптеката?
Отговор:
За да не събуди приспивателните!

Въпрос:
- Умна блондинка, тъпа блондинка и дядо Коледа се състезавали? Кой победил? Защо?
Oтговор:
- Тъпата блондинка , защото другите са измислени герой.

На една блондинка и е било студено стояла, сукала се, стoяла, сукала се и по едно време се завряла в едното кюше на стаята.
Питате се защо ли ?
- Защото там е около 90°!

Две блондинки чакали маршрутка.Едната попитала:
- Ти кой номер чакаш?
- 1,а ти?
- 3.
След няколко минути дощла номер 13 и едната блондинка рекла:
-Ха те дойдоха заедно.

Блондинка излиза от залата, където се е състоял писмен изпит по история. Вижда свой колега и го пита:
- Какво написа?
Колегата й отговаря:
- Нищо.
Блондинката въздъхва:
- Их, дано не си помислят, че сме преписвали.

Как се нарича блондинка с половин мозък?
- Надарена!

Какво е блондинка зад волана на автомобил?
Airbag!

Блондинка и брюнетка ще скачат от Айфеловата кула. Коя ще го направи първа?
- Брюнетката. Блондинката първо ще попита няколко пъти за правилния път!

Потъва кораб. Капитанът моли всички пътници да се качат на лодките, но пътниците ги е страх да се прекачат. Тогава капитанът минава лично до всеки пътник, казва им по нещо и бързо се прекачават. Капитанът и помощник - капитана се качват последни на последната лодка. Помощникът го пита:
- А какво им казахте, че всички ви послушаха?
- Към всеки с различен подход. На немците им казах, че това е заповед. На американците казах, че е патриотично, на японците, че повишава потенцията, а на българите, че е забранено.


Последната промяна е направена от Mr.Freebird на Нед 14 Фев 2010, 16:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 11:18

Защо блондинката си втрива в корема препарат за миене на чинии?
Защото на него пише: "Ефективно се справя с мазнините".
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 11:21

Циганче пита баща си:
- Тате, къде отиваш?
- Да си купя палто.
- Ако не те хванат, купи едно и на мене.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 13:21

"- Ало, пожарната ли е?
- Да!
- Тук един доктор и един полицай се бият и не знам на кого да се обадя..."
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 22:17

ето един виц

Ден след сватбата младоженката се обажда на майка си и разказва през сълзи:
- Ужас, скарахме се с мъжа ми! Такъва скандал, такава караница!
- Няма страшно, във всяко семейство се случва. Успокой се.
- Добре, щом казваш. А с трупа какво да правя?
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 22:26

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 84201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 736479 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201

"По време на един коктейл актриса среща писателка, която мрази:
- Много харесах последната ви книга! Кой ви я написа?
- Радвам се, че ви е харесала! Кой ви я прочете?"


Последната промяна е направена от Badugly на Пон 15 Фев 2010, 15:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПон 15 Фев 2010, 13:39

Учитетелката пита Иванчо: - Защо сутрин има роса?: - Защото Земята се вьрти и се изпотява.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПон 15 Фев 2010, 15:50

"Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ:
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека.
Господ се дърпа:
-Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова...
След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва:
- Но, Господи, тук има грешка?!
- Е, да де..."
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПон 15 Фев 2010, 17:02

Лекар и сестра били любовници. Но, за нещастие, сестрата забременяла. За да предотврати скандал, лекарят й дал голяма сума пари и я изпратил в Италия.
- Но как ще разбереш, че съм родила? - попитала сестрата.
- Изпрати ми картичка с надпис "Спагети". Така жена ми няма да разбере.
След девет месеца в дома на лекаря се получила картичка от Италия. На гърба й пишело:
"Спагети! Спагети! Спагети! Спагети! Две порции с наденички и кюфтета и две без."
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПон 15 Фев 2010, 22:16

ХОРА, това е много забавно и весело! Не знам дали сте попадали на него, но ОБЕЗАТЕЛНО опитайте. На руски език е, но мисля, че няма да имате проблеми!!!

АВТОМАТИЧЕН ПОДОБРИТЕЛ НА НАСТРОЕНИЕТО

Линкът отваря само заглавната страница! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 369291 Кликнете на "Тестове" в колоната вляво, а после най-долу е "Подобрител на настроението".

http://www.petiofi.narod.ru/
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeВто 16 Фев 2010, 10:07

Ето първото ми РП някога (Това е и подкана да пишете в нашата тема!!!!)

Дсимс:

Дсимс излезе от общата стая на Хафълпаф и се отправи към двора. По пътя си не срещна никой.
Ето вече беше на голямата поляна, отпред тъмните води се пенеха, а тварите вътре плуваха непритеснени. Дсимс се бе подготвил за почивката си. Извади от джобът си малко бурканче, после още едно и още едно, и още едно. Пред него се напълни с десетина малки и различно оцветени бурканчета. Хафълпафеца взе синьото и внимателно развинти капачката. От вътрешността на бурканчето се разнесе син, леко прозрачен дим. Той се сгъсти във въздуха и една малка карирана покривка се спусна към земята. Отвори и червеното, от там се появи малък огън. След малко почти всички бурканчета бяха отворени, освен зеленото и лилавото . Дсимс се настани на покривката и зачака нещо, междувременно, почисти отпадъците и си похапна хубаво.
След около пет минути в далечината се появи силует, да точно така, той се приближаваше. Скоро си пролича, че фигурата е женска. "Да това трябва да е Игрит" - помисли си русокосия.

Игрит:

Мда, тя беше.Искаше да се разходи на чист въздух, на спокойствие, но никога не отказваше да досажда на по-малките от нея.Тя се запъти към момчето и седна без да пита върху покривката.Взе си една от шоколадовите жаби и най-безцеремонно си я отовори и изяде.
-Хей няма картичка!Измамници!
-Така е като крадеш!-захили се Дсимс, който предварително си бе взел картичката и отново затворил кутийката, така че да не си личи, че е била отваряна.
-А Дсимс, здрасти!Не те видях!-каза злобно Сноу и си взе още една жаба.
Но и там нямаше картичка.Момичето се разочарова, но все пак си изяде лакомоството.Или по-точно това на Джот.Искаше да вземе още нещо, но момчето ѝ хвана рязко ръката.
-А!Ама ти си бил все още тук!-направи се на очудена хафълпафката.
После се засмя и разроши главата на малкия.Той се одръпна и започна с ръце да си я оправя.На няколко места пропусна и беше смешно щръкнала, но червенокосата реши да не му казва.Тя се загледа с любопитство към другите две бурканчета.
-Какво е това?
..мълчание...
-Ехооо!Попитах те какво е това!
-Ъ?Какво?Не те чувам!-направи се на ударен Дсимс
-Какво е това?-опита се да не си изпуска нервите Игрит и повтори с уж спокоен тон.
-Кое това?
-Бурканчетата!
-О?Тези ли?
-Е не!Онея там на хълма!
-Къде?-отново се направи на очуден хафъла и започна да се оглежда.

Дсимс:
Русокоското се бе подготвил добре за Игрит, защото взе последната шоколадова жаба и извади картичка която прилежно прибра в джоба си. Червенокосата се изнерви, затова почервеня.
-А ти за тези бурканчета ли питаше, да ти покажа ли какво има в тях? Игрит заклати глава.
Дсимс отвори първото (зеленото) от там се разнесе силен мирис на изгоряло и Игрит си запуши носа.
-Ах, сигурно е изгоряло, тц,тц! Охили се Дсимс, разклати съда и от него изпадна прегоряло пилешко.
-Оф, дай да го оправя - каза Игрит, като извади пръчката си. Дсимс я спря и извади своята. Размахна я и се чу силно изпукване, но нищо не се случи.
-Дай на мен - ядоса се червенокосата.
-Не, искам аз! Разсърди се първокурсника. Размахна пръчката за втори път и каза - Репаро. Към пилето се понесе зеленикава светлина виеща се в спирала. Тя се спра точно върху изгорялата кожа на пилето и "Тряс" - оглушително се прониза във въздуха.
-Да ти е сладко най сетне се ухили момчето. След това посочи нещо отпред.
-На мен ли ми се струва или стана сурово - попита Игрит.
-Не! Дсимс посочи "печеното", което стана и започна да търчи наоколо.

Игрит:
-Сега на „Хвани пилето” ли ще играем!?-започна да недоволства момичето.
-Защо пък не!
Дсимс скочи от мястото си и тръгна да бяга след животното.Препъна се на няколко пъти, но не успя да падне, за съжаление на червенокоската.Игрит завъртя очи и стана и тя.Пресрещна бягащото нещо, но то се промъкна под нея, като се спря за малко под полата и се загледа нагоре.
-Хей!!!-викна Сноу и срита пилето.
То се разпищя и започна още по силно да бяга.
-Видя ли какво направи сега?-дойде при нея Джот запъхтян.
-Дай да го оставяме!Накрая ще се измори и ще се върне.
-Да, но преди това ще обиколи целия замък, включително професорите и директора.
-Е, и?Нали ти го засиживи!Ти ще си виновен!
-Но ти ще си съучастничка!-доволно каза той
Момчето не позволи на хафълката да каже нещо повече и отново тръгна да бяга след пилето, което се беше насочило към езерото.То се спря и започна да пие от водата.Дсимс се хвърли върху него, но точно в момента, когато „нещото” реши да се отмести.Първокурсника цопна в езерото.Игрит се захили неудържимо и се хвана за стомаха.Джот излезе бавно и от всяка негова част, капеше вода.Е, поне вече косата му не беше щръкнала.
-Очипка ли се!?-през сълзи от смях попита момичето.
-Искаш ли и ти сега?Водата е много приятна?-започна примамливо да ѝ предлага и заканително тръгна към него.
-Не благодаря, някой друг път-кимна му Сноу и започна да върви назаде.Момчето вече беше до нея, готов да ѝ скочи и затегли към езерото, когато тя се разпищя.-Пилето!Пилето.
Той започна да бяга, накъдето тя сочеше.По едно време рязко се спря.Обърна се ядосан към нея.
-Хаха!Хвана се!Хвана се!-заподскача Игрит.

Дсимс:
-Ей, така не е хубаво да се прави - намръщи се Дсимс - Мисля, че е време да разбереш какво има в другото бурканче. Подгизналия хвана лилавото бурканче...
-Ей, да не би вътре да има печена котка - ухили се Игрит.
-А разбира се че не. Я слънцето залязва, а не това е била косата ти! Да не би да се е подпалила - извика момчето, след което последва най-странното нещо което бяха правили на Игрит.
Хафъла отвори скоростно бурканчето и река от спагети със вкусен доматен, подлучен сос заля момичето. rofl.gif
-Аааааааааа, дано да се изпере, че иначе жестоко си загазил.
-Не се тревожи!
-Сигурен ли си? huh.gif
-Дам, сега дрехите ти ще са в тон с косата ти.
-Ела тука, сега ще те спипам, ей малкия! - завика яростно Игрит.
-Оф, добре де добре, каза Дсимс, ще ти дам и пармезан! - захили се хъфала докато бягаше и извади малко пакетче "Пармезан за всеки великан, специална опаковка от три килограма"

Игрит:
-Само да си....
Но не можа да си довърши изречението, понеже Дсимс вече бе направил това, което не трябваше.До като бягаше, скъса пакетчето, а пармезана се разнесе от вятъра към момичето.То се спря и сложи ръже пред лицето си.Започна да кашля, тъй като се бе задавила с малко от него, а и миризмата не беше от най-приятните.След като всичко беше полепнало по нея, плюс спагетитите, които си седяха все още тя си извади пръчката и набързо каза „Очисти!”.Всичките ѝ петна от мантията ѝ, включително тези от преди този ден, изчезнаха за един миг.
-Хей!Ама и аз исках спагети!
-Съжалявам!За късня, но на вечеря нямам нищо против да ти дам малко!Пфф, на какво вони толкова!
-На пармезан?-попита невинно момчето.
-А той на какво мирише?
-На крака...-отговори с досада Дсимс.
-А краката на какво миришат?-направи се на тъпа хафълпафката.
-На пармезан!-ядоса се момчето.
-А това?!
Зададе поредния си въпрос червенокосата, но преди Джот да попита „Кое това?” тя извади от мантията си един женски дездорант и започна да го пръска целия.

Дсимс:
-Ма ти всичко ли си носиш в мантията - ухили се Дсимс - носиш ли прахосмукачка, че днес ще ми трябва!
-Нещо си се объркал, прахосмукачките не махат миризмата на женски дезодорант от дрехите.
-Да бе верно! - намуси се хафъла.
-Бебето не трябва да плачка! - погали го Игрит. Момчето се ядоса и се върна на покривката, извади поредното бурканче. Игрит, беше внимателна вече с тези бурканчета и предпазливо го погледна, единственото което успя да види бе "... !!! Внимание!!! не се чисти в продължение на месец"
-Какво е това - извика Игрит - само да си посмял.
-Какво ти стана, просто мислех да рисуваме по фланелки.
Дсимс извади една синя фланелка и бой, след което попита: Ти какъв цвят искаш?
-Червено!
-Дам, нали си момиче!
-В такъв случай защо не си извадиш и ти една червена?
-Защото не съм лигльо - отвърна момчето без да поглежда събеседничката си.
Хафъла подаде четката на Игрит и тя веднага започна да рисува сърчица и пухкави котета на фланелката. Тя не обръщаше внимание на момчето, радостно си рисуваше.
След малко все пак реши да види какво е станало, но Дсимс я помоли да не гледа още. След малко се чу изсвистяване, и когато Игрит се обърна един пай я фрасна по лицето.
-Съжалявам, обърках магията!
-Знаех си, че това ще направиш - съобщи Игрит и веднага се почисти.
-Проследо - каза момчето, чу се поредно изсвистяване, но явно този път се бе получило защото хафъла взе фланелката и я облече. Изведнъж на нея се появи красиво изписан надпис "Вижте смешна червенокоска!" и стрелка която сочеше игрит независимо от коя страна на фланелката се намираше.

Игрит:
- Инкер!-прошепна момичето и насочи пръчката си към Дсимс.
- Инке какво?!-попита объркано той, но после видя какво беше направила Игрит.
От пръчката ѝ се бе появила струйка мастило и се насочи към блузата на хафъла.Той се одръпна, но твърде късно.Вече на тениската имаше само черни петна и не се виждаше нищо от надписа, сочещ червенокосата.После тя рязко се наведе и все боите на момчето.Направи му магия за минута да остане неподвижен и бръкна с пръст в розовата боя.Започна да му рисува зайчета и пеперудки, играещи весело на фона на голяма розкова поляна.Взе черното да очертае по-добре фигурите и развали магията си.Джот разтарси глава, неосъзнавайки какво е станало, но когато погледна към фланелката си-разбра.Опита се да я съблече, но не успя.А да, забравих да спомена, че Сноу направи още едно заклинанийцее, да му се залепят дрехите за него.
- Който се смее последен, се смее най-добре!
- Кой какво?-не успя да схване първокурсника, обремен от мисли как да свали розовата блузка от себе си.
- Както и да е...Хей, не се опитвай!Няма да успееш скоро.А и розовото ти отива!-намигна му Игрит и му се оплези.
- Ооо, наистина ли?-направи се, че ѝ вярва.
- Да разбира се!Аз никога не лъжа!
- Да, май си права!Но и зеленото ще ти отива на косата!
Той ѝ изсипа разредената боя върху косата, като оцвети и малко от лицето ѝ.Хафълката застина на едно място, объркана и ядосана.

А двама седмокурсници си обикаляха из поляните и се спряха за малко да ги погледат.
- Хах, гледай ги тези!-засмя се единия.
- Да, детски истории!-заклати глава другия.
- Е, поне се забавляват...
И продължиха разходката си...

Дсимс:
Може би не случайно Дсимс знаеше една магия най-добре. Беше дошло времето да я използва.
Насочи пръчката си към бойте и извика до болка познатите на Игрит думи. Кутийките заедно с още няколко от малкото бурканче хвръкнаха и се изсипаха върху червенокоската. Тя започна да пищи нещо, но хафълпафеца не я слушаше.
-"Протег-незмо" - течност подобна на лепило обви момичето.
-Какво направи? - попита тя.
-На бурканчето тук пише, че не се трият за месец, но аз подсигурих наистина да е така. cleotng2.gif След поредното замахване на момчето върху главата му се изля кофа ледена вода.
-Студено, ох, студено! - завика Дсимс.
Игрит падна на земята и започна да се търкаля от смях. Не можеше да повярва, че някой може да е толкова тъп. Когато и двамата се поуспокоиха Дсимс махна с пръчката си и всичко по него ,направено от Игрит, изчезна.
-Ъ, как го направи?
-Когато има залепваща магия всеки се опитва да си махне дрехите, да се съблече. Но просто може да накара нещата да изчезнат, нали!
-Вярно - съгласи се Игрит. Замахна със своята пръчка, но нищо не стана.
-А да забравих да ти кажа, магията която ти бях направил е точно против това.
-Как смееш, няма да правиш така, да ти е ясно! - Игрит започна да си клати показалеца си многозначително.

Игрит:
„Гррр!Няма да му се размине!”
Тъкмо да го зашемети с тухлата, която току-що бе измагьосала, се сепна и посочи зад гърба на момчето.
- Пилето!Пилето!
- Този път няма да се хвана!-гордо каза Дсимс.
- Ама!Този път не те лъжа!Обърни се!
- Няма!-излпези се хафъла.
- Но, но....
- Да си чувала приказката за лъжливото овчарче?
- Лъжливото какво?-очуди се Игрит.
- Ами онова дето е излъгало няколо пъти и накрая като е казвало истината, никой не му повярвал и бил изяден от..май че беше вълк...
- Това май означава, че трябва да ми повярваш, инъче ти ще си изяден от вълка, пардон-пилето!
Сноу стана рязко и се хвърли върху нещо, което Джот не видя.Тя се изправи бавно, борейки се с нещото.Момчето видя, че е хванала животното, което се беше готвило да му скочи.Той погледна ужасен.Червенокосата го опече на току-що създадения от нея огън и го предложи на хафъла.
- Мир?-започна да примигва очарователно Игрит.
- Ъъъъ?
- Предлагам ти мир!Очаква се да приемеш!
- Защо?-обърка се съвсем момчето.
- Защото така трябва!-отговори му Сноу, като все още държеше месото в протегнатите си към енго ръце.
- И не ти пука за мантията и боите?
- Разбира се, че не!Имам още много.-каза спокойно тя.

Дсимс:
Дсимс не знаеше дали да вярва на това примирие, затова докато Игрит беше с гръб си направи невидима защитна магия.
-Игрит, виждам, че си по-мила от преди, затова ще отменя защитното заклинание от боята.

След малко двамата бяха чисти, спретнати и вече бяха стигнали до десертите.
-Мммм, двойно шоколадовата обърната торта е много вкусна - каза Игрит докато си режеше още едно парче.
-Знам, мама я е правила!
Задуха тих ветрец, а деня бавно привършваше, но нито един от двамата не знаеше , че ги очаква нещо по-голямо, нещо по-забавно от всичко досега...

Игрит:
-Искаш ли плод?-попита го Игрит и му подаде една червена сочна ябълка и незабелязано си извади пръчката.
Момчето не отказа ябълката, а я пое в ръцете си и започна да я оглежда.Нищо и нямаше.Вече имаше доверие на хафълката, но за всеки случай трябваше да провери.Доближи плода до устата си, понече да отхапе и си затвори очите за миг.Който беше напълно достатъчен за момичето.
-Вестонио!
-Каза ли нещо?-отдрапна плода от устните си.
-Не, не!Сигурно ти се е причуло нещо.
Джот отново тръгна да отхапва от ябълката, но тогава нещо изкочи от езерото.Някаква тъпа риба неуспешно се опита да направи лупинг във въздуха.
-Ела да видим!-предложи момчето и остави плода на покривката.
-Остави, вече се скри!-опита се да го каже спокойно Сноу, но не се получи много добре.Но важното беше, че той не се усети.
Дсимс седна на мястото си и започна да дъвче някакви бонбони.
-Ами ябълката?-каза уж обидено момичето и отново му я побутна.
-А да!Извинявай!
Този път най-сетне отхапа.И преглътна.И се задави.Започна да кашля, а Игрит се премести зад него и започна да го тупа с всичка сила по гърба, с цел не да му помогне, а да го заболи. Момичето беше превърнало ябълката в декоративна.Той се одръпна напред и изплю парче пластмаса.
-Да ти приличам на Снежанка!?
-А искаш ли да приличаш?-попита съвсем сериозно червенокосата.

Дсимс:
В следващия момент смешната червенокоска замахна със някакво сложно движение магическата си пръчка. Излезоха искри, червена прах се посипа по Дсимс и следващото бе неописуемо смешно, е поне така бе за Игрит. Косата на Дсимс стана черна, дълга и прилежно сресана. Появи се рокля, която насила започна да се намъква върху гърчещото се момче. Дам малко по-късно пред Игрит стоеше една същинска Снежанка.
-Ха-ха-ха - не можа да се сдържи Игрит.
-Не е смешно, ще кажа на мащехата си да прати ловеца да ти вземе сърцето и да й го занесе.
Хафълпафката не можеше повече да стои така, свлече се на земята и сълзи от смях се стекоха по лицето и.
Нещо неочаквано дори за нея се случи само секунди след това. Седем от градинските джуджета се бяха втурнали след Дсимс:
-Снежанке, ти си жива! - викаха те.
Игрит вече я заболя корема, но продължаваше да се смее.
-Не е смешно ти казвам! - викаше момчето.
-Оо, напротив.
-Снежанке, върни се тука.. - продължаваха да викат глинените джуджета.
Първокурсника не издържа, изпочупи джуджетата наведнъж, само с едно замахване на пръчката. Всъщност, дори не направи магия, но пръчката излетя от ръцете му и спъна първото джудже, от там всички нападаха и се натрошиха.
-Много ли ти е смешно, да видим как ще се смееш, когато носът ти е толкова голям, че да не виждаш от него.

Всеки знае как протекоха следващите няколко минути, затова ще ви ги спестя, само ще ви кажа, че Пинокио и Снежанка си тръгнаха след десет минути смях и както винаги се сдобриха, но само наушким. Знаеха,че на следващия път когато ще се видят ще ги очаква нещо още по-забавно.
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeВто 16 Фев 2010, 13:20

Питат радио Булгаристан:
- Какво е хамелеон?
- Ми това е милиционер станал полицай после мутра след това бизнесмен и накрая депутат.
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeВто 16 Фев 2010, 20:56

След 8 часа мълчене най - накрая се чува глас по радио "Ереван"
- Е, драги слушатели това беше емисията за неми.
СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 16:42

Специално за Ники с локация Откачалка! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201

Един българин бил на гости у руснаци. Трапезата - пълна: ядене, пиене, непрекъснато му доливат водка, чай! Нахранил се, напил се българинът и възкликнал:
- Ай, какой у вас прекрасный живот!!!
За нещастие на българина домакинята била бременна.... СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 84201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 680936 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201

Понятно? СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201
А това казвала ли съм ви го?

"В воздухе летают бабочки и пахнет сиренью."
Преводът е:
"Във въздуха летят бабички и мирише на сирене." СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 21:18

Германците обграждат квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква:
- Щирлиц, предай се!
От вътре се чува глас:
- Няма ме вкъщи...
- Щирлиц, не лъжи, обувките ти са пред вратата!
- Ами, че може да съм тръгнал бос...
Мюлер се почесва по главата и казва:
- Ей, много е хитър тоя... Оттегляй се!
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeСъб 20 Фев 2010, 22:03

"Блондинка към друга блондинка:
- Муцка, пробих си втора дупка на ухото!
- И как е сега, по-добре ли чуваш?!"
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeЧет 25 Фев 2010, 22:40

http://vbox7.com/play:452198c4
Позабъвлявайте се с малко български хумор.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeЧет 25 Фев 2010, 22:53

Това е забавно, но и страшно интересно за мен! Дано го види и коментира и Митко! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
http://vbox7.com/play:dfc6d55d
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 09:27

Badugly написа:
Това е забавно, но и страшно интересно за мен! Дано го види и коментира и Митко! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
http://vbox7.com/play:dfc6d55d

О, тоест У, ще коментирам разбира се. СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 680936
Има различни видове паяци. Едни увиват яйцата си в малки пашкулчета и ги оставят. Други носят яйцата със себе си и през това време не се хранят, защото носят пашкулчето с яйцата на главата си. СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 680936 Има и такива, които ги носят и след като са се излюпили. СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 680936
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 19:49

Badugly написа:
Това е забавно, но и страшно интересно за мен! Дано го види и коментира и Митко! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
http://vbox7.com/play:dfc6d55d

А тепърва ще вечерям.... СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 231185 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 231185 ГНУУС! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 Много мразя такива неща, също и змии! Най-хубави са пухкавите животинки - зайчета, котенца, кученца и морски свинчета, хамстерчета! А тези.... СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 УЖАС!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 22:39

Mr.Freebird написа:
Badugly написа:
Това е забавно, но и страшно интересно за мен! Дано го види и коментира и Митко! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
http://vbox7.com/play:dfc6d55d

А тепърва ще вечерям.... СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 231185 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 231185 ГНУУС! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 Много мразя такива неща, също и змии! Най-хубави са пухкавите животинки - зайчета, котенца, кученца и морски свинчета, хамстерчета! А тези.... СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 648295 УЖАС!

Паячетата също са пухкави! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 22:47

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 Митко, аз не ги намирам за отблъскващи животни, но това с много паяци ме отврати! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 Ей, Митко, ще ходиш ли на олимпиадата по биология? СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608 Аз ще ходя и от понеделник ми ставаш частен учител, нали? СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 Шегувам се! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 838201 СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 311608
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 22:50

Да, ще ходя но на всички ни дойде като гръм от ясно небе, когато разбрахме, че общинския кръг ще е на всичко от 5-9клас и то по новата програма! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 748458
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 22:53

О, даа направоо не е честно за нас, защото ние учим едно( само човешкото тяло) а те ни включват съвсем различни неща при това юе преобладават животните, а не човекът, защото осмите класове са го започнали тепърва втория срок! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 231185 Новата програма, ето в момента гледам новия учебник за 7 клас, е доста олекотена и преструктурирана!
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 22:55

И изключително объркана. Не може всяка година да почват Човек, да минават на животни и да свършват с растения. УЖАС! СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 680936 А систематиките на едноклетъчните са с 80% разлики.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ И ЗАБАВА   СМЯХ И ЗАБАВА - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СМЯХ И ЗАБАВА
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Свободна зона-
Идете на: