39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:34

Първите 2 книги излезнаха заедно!

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Msvvpmo2 -2

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Msvvtrnb2 -1

Чел съм първата и много ми харесва сега чета книга 2.
Те излезнаха заедно.
За книга 3 нама инфо за сега!

Инфо от Котарака:

Относно книга 1: Това е върхът: Хаги иска да ходи на балетна школа!! Туй то! Така ли правят вещиците, които ИСКАТ да са вещици? НЕ! Мога само да извикам ПОМОЩ!

Котаракът Мърморан е ВИСОКОКВАЛИФИЦИРАН АСИСТЕНТ на НАЙ-СВОЕНРАВНАТА ВЕЩИЦА ВЪВ ВЕЩЕРСКОТО ЦАРСТВО.

Нищо чудно, че използва всяка свободна минута да записва всичко в своите дневници.

Това е единственият начин да не изкука съвсем!













Подарък към книга 1:

Разделител
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 21:52

аз може да си ги купя да вида какво представляват
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 22:02

На мен също ми харесаха, но просто не мога да насмогвам вече с всичко! Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан 838201 А и започнах да чета книги, както ги наричат, за "всички възрасти"!
Понякога си мечтая за "аудио" - книги!!! Има случаи - очите ми са уморени, лягам, а не заспивам!!! Тогава бих могла да слушам книга... Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан 311608
Между другото - видях "Шифърът на Леонардо" в Аудио-вариант! Повечето от издадените досега книги от "39 ключа" също имат такъв формат! Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан 311608 Разбира се - на английски! Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан 311608


Последната промяна е направена от Badugly на Нед 14 Фев 2010, 22:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 22:08

Ами посни една молба на егмонт да пуснат аудио книги и те ще направят анкета ще гласуваме ЗА и е готово.Инъче разбирам проблема ти. Тези книги са с толкова големи букви!
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeНед 14 Фев 2010, 22:12

да наистена аз ги ведях на една място и разлестих, и ми се струват интересни ще видим
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeПон 15 Фев 2010, 21:29

Salem написа:
Ами посни една молба на егмонт да пуснат аудио книги и те ще направят анкета ще гласуваме ЗА и е готово.Инъче разбирам проблема ти. Тези книги са с толкова големи букви!

Ъъъ...То не става така. Как си го представяш?
Всмисъл, ще трябва да наемат хора, които да четат въпросната книга, пък и ще им струва много пари. Доколкото знам в никоя държава Егмонт не издават аудио-книги.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeВто 16 Фев 2010, 09:01

Аз много бих искал книга 3 на тази поредица.Първите 2 ги прочетой миналата година!!!!!
И вече даже ги бях забравил макар че всяка събота търся нова книга в мола.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeВто 16 Фев 2010, 09:35

Звучи интересно!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitimeЧет 17 Юни 2010, 21:35

Скъпи приятели, трудно ми е да го кажа но май спряха поредицата.
Аз вече съм изчел и двете книги но 3-та може би на БГ (поне) няма да има. Дано да я има на Англ. и да я прочета.
Съжелявам, че го казвам за тези който харесват поредицата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан   Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневниците на вампира

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: