39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Cartoon Network и гледате ли този канал?

Go down 
+11
Blu€ Magic
dsims
wolf 351
Martinch
ibob98
Grizzly
Evelincho
Salem Saberhagen
nikol4o
Ton4o
The sword of the bear
15 posters

Гледате ли Cartoon Network?
Да
Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_lcap31%Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_rcap
 31% [ 5 ]
Не
Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_lcap38%Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_rcap
 38% [ 6 ]
Гледам го като го хвана
Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_lcap0%Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Горе-долу
Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_lcap31%Cartoon Network и гледате ли този канал? Vote_rcap
 31% [ 5 ]
Общо гласове : 16
 

АвторСъобщение
The sword of the bear
Умел ключотърсач



Мнения : 379
Регистриран на : 27.06.2009
Години : 23
Местоположение : Чака нова мисия

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 19:36

Тук ще обсъждаме харесва ли ви е новото подобрение на "Картуун Нетуърк", да е на български и изобщо харесвате ли програмата.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 19:54

Някакси много лигави ми се струват предаванията там. Иначе е прекрасно, че всичко ое изцяло на български и филмчетата са дублирани със синхронен дублаж, т.е. отзад не се чуват английски гласове.
Все пак понякога го гледам. Гласувах с "Горе-долу".

Докато при Дисни Ченъл дублажът е отврат. Cartoon Network и гледате ли този канал? 648295
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 19:56

Само да кажа, че сестра ми днес гледа Финиъс и Фърб и дублажът беше супер - не се чуваха английски гласове, дори песните и началото бяха на Бг - точно като в КН - Дисни се захваща на работа!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:12

Ура !! да
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:36

nikol4o написа:
Само да кажа, че сестра ми днес гледа Финиъс и Фърб и дублажът беше супер - не се чуваха английски гласове, дори песните и началото бяха на Бг - точно като в КН - Дисни се захваща на работа!

По Дисни Ченъл ли? Я стига бе! Cartoon Network и гледате ли този канал? 2002 Утре ще я видя тая работа. Cartoon Network и гледате ли този канал? 736479
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:37

Ами не не го гледам като малък да но тогава имаше много по-стойностни анимации! Сега като ги гледам ии Cartoon Network и гледате ли този канал? 648295 с какво могат да помогнат и да научат тези филмчета децата? Cartoon Network и гледате ли този канал? 56810 Cartoon Network и гледате ли този канал? 56810 Виж Бумеранг, го има при дядо ми и там го гледам - там са събрани всички хубави детски от КН! Направете тема и за Дисни Ченъл ако искате аз ще я направя? Cartoon Network и гледате ли този канал? 311608

Едит: Вчера гледах Ф&Ф на бг със синхронния дублаж на Доли! Наистина е по-добър - имаме бълграски текст на песните и т.н Но смятам, че гласа на Финиъс и на Дуфеншмърц не са подходящи!
Върнете се в началото Go down
The sword of the bear
Умел ключотърсач



Мнения : 379
Регистриран на : 27.06.2009
Години : 23
Местоположение : Чака нова мисия

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:39

На мен пък много ми харесва КН.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:42

Е 7 години разлика Меч си оказват влияние в мисленето! Cartoon Network и гледате ли този канал? 838201 Но щом се харесва, значи аз съм остарял! Cartoon Network и гледате ли този канал? 838201 То винаги така се получава между поколенията - големите казват ее нашите детски колко по-хубави бяхаа и след няколко години малките, които са станали големи казват същото! Cartoon Network и гледате ли този канал? 56810
Върнете се в началото Go down
Grizzly
Алфа вълк
Grizzly


Мнения : 1826
Регистриран на : 25.05.2009
Години : 27
Агент : Celebrity Agent (5)

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:45

Лично аз предпочитам Дисни...По КН единствено Лазло може би ми харесва. Very Happy

ПП. Като стана въпрос за ФиФ, искам си стария дублаааж. Crying or Very sad За какво се занимават да правят нов на първия сезон...Да вземат да направят на втория, пък тогава и на първия пак...
Върнете се в началото Go down
ibob98
ТОП агент
ibob98


Мнения : 258
Регистриран на : 25.06.2009
Години : 26
Агент : VIP Agent

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeНед 15 Ное 2009, 20:55

След като го направиха на български език аз го гледам почти всеки ден.А в моя клас има и други които вече го гледат постоянно.
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 12:18

Гледам го доста често и то главно за Бакуган и Бен 10.
Върнете се в началото Go down
The sword of the bear
Умел ключотърсач



Мнения : 379
Регистриран на : 27.06.2009
Години : 23
Местоположение : Чака нова мисия

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 17:12

Марти и аз гледам повече тях. Какво съвпадение!
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 17:13

Аз не го гледам,но гледам от време на време Дисни.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 17:13

Ами, аз не го гледам, просто го нямам в каналите. Иначе съм любител на Диснито!
Върнете се в началото Go down
Blu€ Magic
Баща-основател
Blu€ Magic


Мнения : 1199
Регистриран на : 16.10.2009
Местоположение : So what......
Агент : MVP Agent

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeСря 17 Фев 2010, 20:23

Ами вече не го гледам. Преди го гледах много често. Или гледам ако хвана само Tom and Jerry.
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeСря 17 Фев 2010, 20:50

аз понякога
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeЧет 18 Фев 2010, 15:10

Май - никога. Shocked
Предпочитам Дисни ченъл. Cartoon Network и гледате ли този канал? 311608
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeЧет 18 Фев 2010, 16:05

Не мога да търпя стила на рисуване,както и самите филмчета...много ме дразнят.Направо блика агресия и затъпяване от тях...

Братовчед ми,който е на 7 години гледеше Cartoon,а аз бях в стаята и слушах "цветущите" разговори между героите....а сега особенно,че се преведени на български ми е още по-неприятно да ги гледам.За това не ги гледам.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeЧет 18 Фев 2010, 19:23

babukchieva написа:
Не мога да търпя стила на рисуване,както и самите филмчета...много ме дразнят.Направо блика агресия и затъпяване от тях...

По-точно и аз не мога да се изразя! Cartoon Network и гледате ли този канал? 311608
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeЧет 18 Фев 2010, 20:18

аз понякога го гледам но има и добри анимации
Върнете се в началото Go down
katnis kane
Майка-основателка
katnis kane


Мнения : 1307
Регистриран на : 15.07.2011
Години : 21
Местоположение : Витае в облаците :D

Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitimeПет 16 Сеп 2011, 19:46

Аз не го гледам много често. Предпочитам Дисни. Cartoon Network и гледате ли този канал? 925572
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cartoon Network и гледате ли този канал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cartoon Network и гледате ли този канал?   Cartoon Network и гледате ли този канал? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Cartoon Network и гледате ли този канал?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: