39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)

Go down 
+3
etimargi
nikol4o
Salem Saberhagen
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 13:42

Тук мога да побликувам малка част от нщо като книга която пиша аз ако ви харесва ми пишете за да сложа още: (Приемам критики Smile ) :

Глава 1
Едно обикновено момче се разхождаше в парка.Но нещо не беше наред.Какво?Статуята ли?Гаража ли?Да правилно.Гаража.Става въпрос за това което е в гаража.
-Е,да отивам на училище.-Каза Мак.
Да момчето се казваше Мак имаше само отлични оценки в училище.Беше приет в клуб „30-те най-умни деца”Той бе в четвърти клас.Сега той заминава за училище за нов ден полят с шестици.Ами да той вече е започнал втори бележник но е само началото на втори срок.
-Сигурно ще изпише и този бележник-Каза Сайманд.
Сайманд е… .
Ами
Сайманд е лош.И много други.
Но Сайманд имаше тайна той беше вампир.
Тя беше станала вампир в онзи странен гараж.
-Ще трябва да отида в гаража-помисли си мак.
ДНЕВНИКА НА МАК:
13.03.2009г.
09:00ч.
ОХ,тъкмо ставам.Чувствам се сънен и не измит.


Последната промяна е направена от Шерлок Холмс на Чет 30 Сеп 2010, 17:52; мнението е било променяно общо 10 пъти
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 14:04

Хмм... ами постни още за да разберем цялостта на написаното. До тук е заинтригуващо! Добре се е получило Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 311608
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 15:15

nikol4o написа:
Хмм... ами постни още за да разберем цялостта на написаното. До тук е заинтригуващо! Добре се е получило Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 311608

Благодаря!

Ето:

09:58ч.
Оооо,за закуска има палачинки.Аз обичам палачинки.


Да се върнем в училището.Мак тъкмо седна на чина си и до него седна Сесилия-приятелката му-беше облечена в обикновенното.Очаквате да кажа черно и,че е вампир.Но не тя е обикновено момиче,облечено в розово и имаше и куче-бяло.

Глава 2
Тайната на гаража
(! Тази глава е страшна)
След училище Мак отиде в стария гараж.Вътве имаше стол.Той едвам едвам разбра че тук Антония е станала вампир.Но изведнъж гаражната врата се отвори и вътре влезна цяла банда вампири и знаете какво следва да.ДРЪН ДРЪН ухапаха го и той стана вампир.Ама не защото Сесилия беше там тя го защити но Мак искаше да стане вампир.Сесилия не го спря.Но Сесилия не искаше тя се закле,че няма да казва за гаража и вампирите.На следващия ден тя се връщаше от училище и вдигна капака на гаража.Какво ли видя?
-Ох,изобщо не е като преди.
Тя беше видяла една научна лаборатория,И таен подземен вход.
Тя влезна в гаража и слезе надолу под земята.

Глава 3
Какво се крие под земята?-ОООО червей
Стените на дупката можеха да се разпаднат всеки момент на края на дупката нямаше да може да излезе на вън там бяха останалите вампири.И колкото да не и се искаше да стане вампир.Е стана вампир.Вие какво очаквахте?Да не е стане ли?Е ама стана.
Дневника на Мак (ден 2)
14.03.2009г.
03:00 !ПРЕЗ НОЩ!
Мак като вампир не спеше и бе в гаража с приятелите си.Не с всички Найджъл Кент.
Найджъл Кент е най-добрия приятел на Мак но той не е вампир нито знае,че Мак е вампир.Е да не всеки знае просто така,че в неговия град има вампири.
На сутринта Мак все още не спеше.Той чакаше нещо…
Сигурно чака да стане нормален човек.
Е за съжеление той не беше вампир беше пуло вампир.Е зарадвах ли ви.Да си полу вампир означава,че има шанс да стане нормален човек.
Но ще е трудно той знаеше това и си каза на ум:
-Ще стана отново човек.
Науми си,че ще продължава да ходи на сбирките.Но ще гледа да не го разпознаят.

Ако другите вампири разбеат че няма да съм вампир.Ще ме убият.И така той отишъл в един алката извор.Там той ще си върне нормалния вид.Но нещо се обърка.Той беше вампир все още но беше добър пиеше вода,ядеше ястия и салати,спи.Но другите вампири знаеха,че нещо не е наред.Но ръката на Мак беше почерняла от тъмната сила която уж не беше в тялото му.На следващия ден когато Мак отиде на училище с превръзка на ръката.Другите вампири му казаха да им върне силата.
-Грр.-Изръмжа приятелката му.
-Ююююююююююююю-Колко гнусно.Погноси се Мак-Изках да кажа „Супер”
Глава 4
-Замислил си нещо!Ще разбера какво е!
Естествено той не им я върна но просте даде част от нея и черното изчезна!
-Супер-каза Мак.
-Исках да кажа „О,не”-поправи се Мак.
Всъщност знам тази история стана малко или много голяма и трудна за разбиране-знам.
Е но поне може да ви е интересна .
Така Мак отива при един водопад но останалите вампири го последваха.Но изведнъж той взе пръчка от метал мина зад гърбовете им и го удари те паднаха в водопада и водата засия те изгубиха силите си на вампири после Мак скочи в водопада и каза:
-Не ми харесаше да съм вампир.
Той падна в водата и си изгуби завинаги черния чвят който беше на ръката му.
Какво ли стана с другите бивши вампири.Те намериха подводна пещера влезнаха в нея входа на пещерата се срути и те останаха вътре.
След малко някой запали огън и видяха тунел но само легнали могат да минат и минаха от другата страна на тунела имаше… Затворено място. Имаше вулкан те започнаха да се катерят за да се изкачат но вулкана е висок изкачваха се близо час.Изкачиха се но трудно.Те слязоха надолу по външния склон на вулкана.
.
И видяха страхотното нощно небе осеяно с звезди.Те вече не бяха вампири и се питаха взаимно:
-Какво усещаш сега като не си вампир?
Всички отговориха едно и също:
Като човек.
Е но просто човеци никаква заплаха.
Но в това време Мак какво ли правеше готвеше,спеше,мързелуваше!
Да отговора е,че мързелуваше.
Сега когато е просто човек той не можеше да направи нищо.Освен едно да учи.Той започна да учи за следващия ден.
Дневник на Мак(ден3)
15.03.2009г.
08:30
Тъкмо тръгвам за училище.Пиша ви по улицата и е дъждовно!Малко е мокро но имам чадър!
Сега съм на път.Малко трудно се върви.Аз съм облечен в дъждобран имам чадър боти и гумени боти над ботите.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 15:21

Глава 5
По пътя за училище Мак отново влезе в гаража вътре беше една детска стая.Той бързо излезе и отиде на училище.В училище всичко беше топло и светло за разлика от вън където валеше и беше мрачно.

Глава 6
Завръщане…. Към дома

След училище Мак се върна в къщи и започна да си пише домашните.Той се сети за всички тези приключения и се замисли,че ще има нови.Той си каза:
-Е поне се забавлявах.

Глава7
Завръщане
Веднага след училище Мак имаше лятна ваканция той се завърна в малкото градче където живееше бащата му.Там също ще учи в лятно училище щеше да намери нови приятели и евентуално приключения.

Глава 8
На път
На път минахме през пещера в нея имаше прилеп.Аз не го забелязах.По пътя не приказвах много с татко.Той не е много приказлив и аз не съм.Заваля дъжд.Валеше но видях,че прилепа който бях видяла преди малко.Когато прилепа видя,че аз го виждах се скри.
-Е,пристигнахме-каза татко.
-Изглежда малко-си казах на ум.
-Знам,че изглежда малко,но всъщност е много хубаво-каза татко.
Така продължихме и най-накрая стигнахме у дома.Аз ще живея на втория етаж и ще имам собствена баня.Татковата спалня беше срещу моята.Кухнята,трапезарията и хола са на долния етаж.

Глава 9
„УЧИЛИЩЕ”
На следващия ден отново валеше,но аз си сложих дъждобран.В училище бях новия а не Мак.А и всеки ми викаше Макензли.Но едно момиче ми каза Мак вместо Макензли.Впечатлих се…малко.
Най-накрая дойде ред на първия ми час „История”.В час по история момичето което ме нарече Мак беше седнало до мен.Учителя господин Недсликт каза,че трябва да работим по двойки-идеше ми да припадна.Да работя с нея.Идеше ми да кажа на училтеля:
-Да,Да как да работя с нея тя нищо не знае само се прави това,че ме нарече Мак а не Макензли единствена е факт.Може и да знае-и други,но се сдържах защото щяха да ме изгонят от часа.След история имаме Човека и природата.След много проточилия се учебен ден.На паркинга на училището имаше много коли.Спънах се и паднах.За малко да ме сгази една кола.

Глава 10
Болницата
Колата спря и не ме одари,но си одарих крака при падането.След това отидох в болницата.

Глава 11
Лекарката
И знаете ли какво се оказа,че момичето от училището бе сестра.

Глава 12
Завинаги
Оказа се,че крака ми не е счупен…завинаги де.Просто даже не беше счупен само изкълчен.

Глава 13
Среднощно парти.-Само от един човек-мен.
Когато си легнах реших да продължа да мисля.С компютъра на възглавницата си записвах всяка моя мисъл.Сетих се когато бях вампир.Е да това е лош спомен.Ех спомени,има лоши и добри.


------------------------КРАЙ------------------------

(В форума на Егмонт в лично творчество има и книга 2!)
Върнете се в началото Go down
etimargi
Агент
etimargi


Мнения : 110
Регистриран на : 04.11.2009
Години : 29

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 17:03

Много е интересно! Само така Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 938570 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 938570 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 938570 отдава ти се писането! Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 512973 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 311608
Върнете се в началото Go down
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 17:59

Не е зле.
Върнете се в началото Go down
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 18:05

Много е интересно. Ще ти дам едно предизвикателство. Тъй като в момента пиша книга на "мореплавателска" тематика, ти предлагам да направиш кратък приключенски разказ, че този в тип "Здрач" е малко ограничаващ, а така ще можеш да си развихриш въображението.

Приятно писане. Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 407102
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 18:11

Сюжетът е интересен, но пробвай да добавиш малко повече описание и увлекателност в написаното от теб. Ще видиш, че ще се получи доста по-добре. Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 84201
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 21:09

dsims написа:
Много е интересно. Ще ти дам едно предизвикателство. Тъй като в момента пиша книга на "мореплавателска" тематика, ти предлагам да направиш кратък приключенски разказ, че този в тип "Здрач" е малко ограничаващ, а така ще можеш да си развихриш въображението.

Приятно писане. Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 407102
Какво трябва да пиша и се захващам?

Междуврмнно ето и книга 2 Smile Радвам се че книга 1 ви е харесала :

Завръщане:

Глава 1
Когато заспах и на следващата сутрин се събудих се чувствах добре от седенето до 2 часа.Шегувам се.Седях до 23:00ч. през нощта.Тъкмо се наядох и легнах да спа.
Но не си спомням какво бях написал за вампирите.Странно и на компютъра ми няма нищо.Наистина страховито когато бях в стаята си мислех за записаното но нищо не ми идваше на ума.


Глава 2
В която много неща ще се развият
Дневник:
Пон. Вт. Сряда Чет. Петък
Днес е ден за игри.-СЛЪН-
ЧЕВО ДЪЖ-
ДОВНО
Е… ????????
????????
????????
????????
????????
????????
???????? ????????
????????
????????
????????
????????
????????
???????? Облъчно
С вятър

Дневник:
14:30ч.
Ох,боли ме зъб.Мама ми запази час при зъболекаря но аз няма да хода.Мама каза,че е за мое добро и аз се съгласих.Само ще ми пломбират зъба.И каза,че няма да боли.И дори ще има жълти инстроменти.Аз харесвам жълтото.

14:31ч.
Мина 1-на минута!!! Без да променя решението за зъболекаря.

Глава 3.
В която вампирите се завръщат на този свят

Мак отиде на водопада където бяха изгубели силите си и имаше мрачна буря.Дали тя щеше да му върне силите или не?
Не се знае.
Глава4
-Ох.,Алистър внимавай-каза Мак-настъпа ме!
-Съжелявам Мак-Каза Алистър.
Глава 5
В която всички не са вампири.

-Всички изобщо не са вампири се оказа-каза Мак.
-Да май така излиза,че е.-Каза Сесилия.
Сесилия беше разказала на мак ще вампинатора ги беше преобразил само за няколко дни.
-Ами аз?-Попита Мак.
-А да ти,ти беше…
Следва продължение…
Глава6
Вампири вампири вампири.Неееееее.

Ооо,сега разбирам-каза Мак.
-Значи аз съм бил подвластен на черна магия която съм взел по-погрешка.И вие сте я искали?-Каза Мак.
-Да.-Каза Сесилия.
Глава 7.
Какво пак бях сторил?
Без да искам бях…
Следва продължение…
Глава 8.
В която всички тръгват на път и напускат града.

Днес чухме,че времето ще е топло не много горещо и кмета организира един по един квърталите да тръгнат към „Гранд каньон”
Дали екскурзията ще се провали поради вълеж на вампири или не,не се знае.
-Макентайар Гранфайер какво пак си направил?
Да Макентайар Грандфайер е моето име на галено Мак,Огнения Мак и други такива смешни.
Глава 9.
В която ще присъстват много странни явления

Знаете ли какво видяхме в „Гранд каньон”
Видяхме метеоритен дъжд беше много красиво.
Глава 10

-Нещо странно се случва тук-каза Мак-Май отново ставам вампир сигурно онзи подъл Харистън Бун е включил отново вампинатора.

Глава 11

Ще отидем отново в гаржа и ще видим какво става…
Глава 12
И невидимото огледало

Мак си вървеше и срещна себе си после се блъсна в него и изпищя.
-ААА,Какъв си ти бе.-Изкрещя Мак.
Да това беше невидимото огледало.
Беше пред гаража.а вратата беше заключена!
Глава 13
Какво пак става не мога да разбера!

Не мога да разбера какво става.
Глава 14
Дали ще стане нещо ако взема това?

Аз,Сайман,Сесилия,Антония и Даркър отидохме в голяма градина цялата зацементирама е не точно имаше и нещо странно.
Аз мисля,че дърветата са виновни а вие?
Глава 15
Взех го но не знам какво да очаквам!

Взех малко листо от едно от дърветата но не разбрах какво става когато го взех.

----------------------КРАЙ--------------------------
Знам че е малко.
Дано ви хареса !!!! ++++++++

Книга 3:

Глава 1
Когато взех листото…

Когато взех листото дочух странен шум.
Дали шумът е свързан със листото или не?Сигурно да.Но май вампирите се завръщат.
Глава 2
ВАМПИНАТОРА СЕ ВКЛЮЧВА (част 1)
Вампинатора се беше включил.Когато взех точно онова листо се включи и защо точно аз трябваше но когато аз го включих станах вампир по точно…
Глава 3
Вампинатора се включва (част 2)
Всички станаха вампири.
-Но вампинатора беше изгорен.-каза Сесилия.
-Да но сигурно са останали вампири който са го взели и с черната си магия са го възстановили.-Каза Мак.
Глава 4.
Вампинатора и Вампирите нападат.
Всичко вън беше станало сиво и нямаше цветове.
-О вината е моя-каза Мак-Аз включих вампинатора и аз ще го изключа!!!
Глава 5.
В която „може би” ще стане реалност

Всичко е реално не може да бъде!!!
Да наистина вампинатора се включи и не може да го изключим!
-Е,и.-каза Сесилия.
-Какво “е,и?.”-Каза Мак.-Всичко се обърка не може да спрем вампинатора не може да сторим нищо,нищо!А ако можем не знам какво да направим.
-Ами ако отидем при новия вампинатор.-Каза Сесилия.
-Ох,Не знам.Всичко се обърква в главата ми.
Глава 6
ОХ ОХ ОХ
Ако знаете какво стана днес ходя си до училище и изведнъж паднах одарих си крака и веднага из охках.
***
Няколко минути по-късно веднага бях се превързал за да не ме хванат вампирите.
Ами ако например нещо ми стане веднага трябва да отида на лекар.
Глава 7.
При доктора се случи нещо странно имаше зъболекар който беше изкарал много пари.И всички зъби който беше извадил бяха вампирски явно хората вампири не искаха да бъдат такива но не знаеха че ще им изникнат зъби отново.Е жалко но все пак аз утре напускам страната отивам при чичо си в Русия.Чичо Сергей много е добър ще бъда у чичо само за малко но не знам колко дни ще са това за малко.Но ми казаха че след това ще тръгна по света и ще ходя в различни държави.
Глава 8.
Един ден….. БЕЗ ДВА ДЕ ХА,ХА,ХА.
Да на истина След един ден без два тръгваме тоест днес тръгвам тоест аз вече тръгнах.Е да ми е приятно пътувнето.
Глава 9.

О вече стигнах и какво тук имаше нещо странно.Имаше…. Дете вампир.Точно като мен аз съм почти вампир заради… .Е той ме забеляза от далеч и дойде при мен.
-Здравей,Казвам се Александър-каза момчето-А ти?
-Мак.-казах едва ли не злобно аз.
Не исках да имам приятли вампири но той изглеждаше добър затова приех. Е все пак имаме нужда и от добри вампири в групата против ЛОШИ ВАМПИРИ.

Глава 10.
Деня в който вампиратора е унищожен напълно!Да денят дойде унищожих го а ето случката:
Както си вървя и нещо пада върху мен като метеорит.И това което падало е вампиратора.Алекс го е бутнал!

-------------------------Край-------------------------

И книга 4 още не е започната.

--------------------------------------------------------

Разказ без край (може и да има край)

Както си вървя
видях един кашон
в него имаше коте.
Рших да го взема
беше на хладно и
беше измръзнало.

Котето ме погледна
и ми беше много хубаво.

Изведнъж закапа дъжд.
Аз и котето се скрихме
под една шапка пред
блока.

Бяхме неразделни.
А после...

(ще довърша)
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПет 13 Ное 2009, 18:27

Да продължа с друг проект.
Но той ще е известен скоро.
единственото кото мога да кажа е че ще е на тема Е _ _ П Е _
пробвайте се да познаете Smile .

Част от глава 1 на английски ( от мен е!!!! )
"When you grow up will explore Egypt " said little Irving 5 years and now here it is 15 in Egiped.
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 27
Местоположение : По света и у нас. :D

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeНед 22 Ное 2009, 14:55

Ton4o написа:
Сюжетът е интересен, но пробвай да добавиш малко повече описание и увлекателност в написаното от теб. Ще видиш, че ще се получи доста по-добре. Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 84201

+1. За първи път виждам глава на 'книга' от един ред. Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 838201 Много бързо ти се случват събитията. Мен ако питаш, за твоите години речника ти е добър и ако поработиш върху описанията може да излезе нещо. И забелязах, че не мислиш какво пишеш. Погледни в началото - нали момчето се разхождало в парка, защо на следващия ред пише, че отива на училище? Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 838201 А тази част въобще не я разбирам:

''Сайманд е лош.И много други.
Но Сайманд имаше тайна той беше вампир.
Тя?! беше станала вампир в онзи странен гараж.
-Ще трябва да отида в гаража-помисли си мак.''

Освен това имаш много да работиш по пунктуацията. Успех! (:
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeЧет 10 Дек 2009, 17:34

Новото лично творчество на САЛЕМ .
В стария си пост съм объркъл за загатката отговор е ЕГИПЕД но ще направя нещо като 39 ключа.
Smile
За това че очаквайте скоро , ще едитна това мнение с глава 1.

Дата на издаване на главите
Книга 1 :
Глава 1- 10.12.2009г.
Глава 2- 11.12.2009г.
Глава 3- 12.12.2009г.
Глава 4- 12.12.2009г.
Глава 5- 12.12.2009г.
Глава 6- 13.12.2009г.
Глава 7- 13.12.2009г.
Глава 8- 13.12.2009г.
Глава 9- 13.12.2009г.
Глава 10- ????????????
...

Корицата на книга 1 :
Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Untitl10


Последната промяна е направена от Salem Saberhagen на Чет 10 Дек 2009, 18:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeЧет 10 Дек 2009, 18:15

Салем - ЕгипеТ не ЕгипеД!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПон 28 Дек 2009, 17:16

Коледа мина но аз искам да направя нещо като книга:
Дневниците На Дядо Коледа
Част 1 : Коледна Загадка

Глава 1:
Дядо Коледа се събуди в три часа посреднощ седмица преди коледа.Но имаше нещо не редно.Той се поогледа наоколо и видя че нещо липсва.Да торбата с подаръците липсваше!Имаше само една седмица да я открие.Той повика джуджетата си и каза Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 33374 да звъннат на Снежанка от Снежанка и седемте джуджета и да я питат за джуджетата дали и трябват Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 680936 . Но изведнъж коледната звезда светна Like a Star @ heaven върху елхата.
-О не!Вече остават 6 дни до коледа!-Каза Дядо Коледа.
-Да така е елхата не лъже!-Каза едното джудже на име Новинарко.Той винаги носеше новините на Дядо коледа.
Те видяха едно писмо на секцията , отвориха го и видяха вътре "Б _ _ _ _ _ _ _ _ _
(Следваща буква)"
-Но какво означава това?-попита изнервен Дядо Коледа.
-Това е БУКВЕНА ЗАГАДКА.-каза Знайко,знаещото джудже.-И трябва да открием още,ъм,1,3,5, трябва да открием още 9 букви.!
-Да това го знаем,Знайко-Каза Нервко,нервният.
-Хей,успокойте се всички-Викна Дядо Коледа-Имаме само 6 дни за 9 букви трябва да се разделим.Има ли нещо на гърба на писмото?-попита той?
Те обърнаха писмото и видяха
"Р"
-Значи става Б Р _ _ _ _ _ _ _ _ - казаха всички в един глас.
...
На сутринта всички се урганизираха,те знаеха че нямна да открият нищо в Лапландия и поеха из света в незнайни посоки.Разделиха се на одбори по петтима.
Някой тръгнаха за Китай други за Америка . Дори и в България дойдоха,Честно!
...
В Африка:
Докъто скачаха по лианите 5 от джуджетата без да искат се загледаха в нещо и се блъснаха в един камък.На камъка имаше голяма буква "О"
-О-изохка едното джудже.-Хей,аз не охкам записвам си "О"-Каза БезБолко (една дума)





Очаквайте продължението на глава 1 скоро!
Коментар от автора (мен):
О онова с снежанка беше много добро нали??? Smile Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 838201 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 838201 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 680936 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 680936 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 33374 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 33374


Очаквайте и глава 2!!!!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПон 28 Дек 2009, 19:08

...
В това време в Южна България едно джудже си водеше записки:
"-Намираме се над някакво място наречено Горнотракийската низина между град Стара загора и Пловдив,насочваме се към Пловдив."
-Пловдив-извика дядо коледа-какво пък е това?П и С,З ??
-Не ,това са градове-викна някой,но кой беше той?
Това беше едно много по-малко джудже от тях.

Глава 2
Изведнъж на императорската кула в Китай се извиси облък под вормата на /Н/ когато така наречения отбор 3 се презими и влезна в двореца на императора на земята имаше плик,те го отвориха:
"Б Р О Н Е Н О _ _ _
Помощ за спасяването на коледа : Марко Поло"
-Какво Марко Поло ни помага?-Не повярваха всички.
-Очевидно да-обади се някакъв глас от сянката и от там излезна. ...
-Марко Поло - Извикаха всички на веднъж
-Да аз съм Марко Поло , Дядо Коледа е много добър и реших да ви помогна остават само 4 дни до коледа а имаме 3 букви (по буква за ден) и 1 ден да открием подаръците.-каза решително Марко.
И така нашите герой тръгнаха да търсят останалите букви от загадката.
...
Отбор : Дядо Коледа:
Отбора ня дядо коледа още не знаеше че "отбор 3" е открил половината загадка.
Изведнъж телефона извъня.Непознат глас се обади.
-Ало,Господин Коледа,открихме загадката остават ни само 3 букви.
-Марко?Ти ли си?-попита с очудване дядо коледа-Господин Поло вие ни помагате ли?
-Да.
-О много ви благодаря.Вашия подарък също беше в торбата ми преди инцедента.
...
В отбор 2:
Б Р О _ _ _ _ С _ _ ???
Какво ли означава това?
-Ало,джуджета открихте ли нещо?-Попита дядо коледа по телефона.
-Да имаме вече БРО и С.

(Ето до момента какво се получава БРОНЕНОС _ _ )

-Браво на вас.Гордея се!-каза похвалително дядо коледа-тъй като нямате останалите бкви нека ви кажа.БРОНЕНОС _ _.
Остават ни само 2 букви и 4 дни до коледа!!!!
Може да имате почивка!
-Ура!-извикаха джуджетата.
-Да побързаме-Казаха ръководителите на 3те отбора.

Глава 3 : Разговора
-Броненос ??
-Да това казаха всички.
-О добре.
-Да те казаха още и ПОЧИВКА.
-О много добре.
-И казаха че си уволнен.
-А какво???
-Шегувам се.
-Какво да правим
-Да се връщаме в Лапландия.
-Добре ще потърсим там торбата.
-Ще кажем и на другите.
-Да.

Глава 4 : В Лапландия.
Съобщение:
Бързо всички дждуджета да се организират и да почнат из целия свят да търсят торбата.
Имаме 1 ден всичко се обърква дядо коледа вече трябва да носи подаръците по къщите!!!!
Изведнъж се чу мегафон:
БРОНЕНОСЕЦ,,,,,,,,Е,,,,,,РЕШЕНИЕТО,,,,,,,,НА,,,,,,ЗАГАДКАТА.
Ето какво се оказа това.Това беше Снежко , Снежния човек пред къщата на дядо коледа.Някой се опитваше да махне мегафона от устата му ааа мъслинената му уста имах в предвит.
Веднага се обадиха на дядо коледа и казаха решението.Изведнъж в шейната се появи БРОНЕНОСЕЦ и дядо коледа претърси в него.Оказа се че той е изял смалената торба с подаръци.Веднага щом те се изкараха от него щяха да се върнат в нормален размер.
Дядо Коледа заведе малкото изплашено броненосче на витиринар и от там извадиха червената торба с подаръци.
А броненосеца питате какво стана с него ли?Ето Какво.
Той стана пръв помошник на Дядо коледа.



Очаквайте следващата книга (която е без загадки!!!) Дядо Коледа и Броненосеца. Подготвяйте се за конкурс към книга 2!!!Ще задам 10 въпроса в темата след издаването на глава 1 на книга 2! Който отговори на всички въпроси правилно.Ами не знам????
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeВто 29 Дек 2009, 11:44

Дядо коледа и Броненосеца
КОЛЕДНА ЗАБАВА (от глава 1 до 3)
КОЛЕДАТА МИНА (от глава 4 до 6)

Глава 1 : Партито
Три дни след коледа Дядо Коледа още не знаеше нищо за откраднатата торба (кой я е откраднал).Но реши да празнува,вече изобщо не му се занимаваше с тази торба.Все пак си е една загадка.Дядо коледа знаеше от началото на надпреварата за 39-те ключа и той се напрягаше да ги търси особедно сега след коледа!Той вече имаше 5 ключа защото слееше книгата и с своета шейна ги взимаше инъче знаеше какви са 29 от 39-те ключа.Та така партито продължаваше с ядене и портокалов пуунш.Но изведнъж злият Мраз се появи на партито.
-Ооо,има парти а аз не съм поканен-каза арогантно Мраз.
-Мраз та ти само сняг правиш,а и си лош,дори зъл.-Каза с усмивка на уста дядо коледа.той много добре знаеше че с един сешоар с Мраз е свършено,но някак си съперничеството между тях не позволяваше това.Всяка коледа Мраз се опитваше да провали Коледата и дядо коледа си помисли че той е откраднал и скрил торбата.
Така поне за един ден Дядо Коледа и Мраз не се мразеха.
Мраз господаря на снежния замък.В който лично той убочаваше нови мразовци който да продължат да правят снежните неща..
Дядо коледа господаря на Лапландия .В който работеха джуджета и той сам убочаваше нови джуджета и група новобранци Дядо Коледа!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСря 30 Дек 2009, 07:25

Глава 2 : В замъка на Мраз Мразовити
Замъка на мраз толкова красив изваян от лед.Снежинки леко се сипеха по главите на минаващите.Всичко беше толкова прекрасно като сън.И да тази обстановка никой не я прекъсваше.Никога!Колкото и Мраз да бее зъл той пак искаше спокоствие и красота.

В къщата на Дядо Коледа
Там има три елхи окрасени изцяло с джинджифилови корабийки и лампички.Всичко мже да се каже изглеждаше като от тесто.Дядо Коледа много си харесваше къщата.

В къщата на семейсто Шилинг.
Това беше едно миролюбиво семейство което всяка коледа си разменяха подаръци,окрасяваха къщаъа и елхата си.И те знаеха тайната и на Мраз и на Дядо Коледа.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПон 11 Яну 2010, 21:53

На пътвшествие за 30 дни. (Разказ с иконки)

Капитан Фулзо Пан тръгна с децата си и със своя екипаж по света с коръба си "ПРОБИТ" не че беше пробит но просто се казваше така.Той беше от клана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 696782 и сам изубрети своя кораб но децата му бяха от Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 417447 .От екипажа имаше и Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 939362 и Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 607543 но и МАДРИГАЛИ!!! Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 805287 .Но капитанът се примиряваше като знаеше че всички все пак са Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 553116 .
Капитана имаше да съобщи нещо на свойте деца и това беше много Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 56810 децата стояха Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 748458 (безмълвно).Капитанът им съобщи ще е тежко болен и през следващите 29 дни те трябва да управляват коръба и наставляват екипажа.През това време без да иска капитана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 648295 и децата се (засмяха) Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 680936 . Не е смешно!!! Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 851948 Mad .
Shocked Застанаха мирно и застинаха Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 748458
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower цветята цъфтяха.Дните минаваха а капитана оздравяваше. Но настъпиха мрачни дни в който Cloud Cloud Cloud Cloud и екипажа се караше Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 .А децата почервенели пред баща си от срам през времето което са оправлявали коръба стояха така .
Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 418926

И така дойде и последния ден.Те се върнаха у дома.
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeЧет 28 Яну 2010, 15:07

Тъй като предишната история може би ви е харесала да направя нова!
39 ключа (ИСТОРИЯ С ИКОНКИ):
Ейми ( Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 696782 ) и Дан ( Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 607543 ) се събудиха и тръгнаха да търсят новия ключ който е Сок (По точно е портокалов сок!!)който е на клана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 553116 ( Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 417447 ) Но те останаха крайно разочаровани Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 231185 когато разбраха че се продава в магазините а пък те трябвало да си взимат ключа от гигандска каменна статуя на Якудзартари (Якудза + Нефертари)Който бил от клана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 805287 . Та така те почнали да скачат от камък на камък и изведнъж статуята избухнала в лава.Та така Ейми и Дан.ААЪЪ Rolling Eyes Rolling Eyes Ами забравих вече Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 231185 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 231185 .Но няма страшно ще продължя с някой друг Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 311608 разказ с иконки!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПон 01 Фев 2010, 21:24

39 КЛЮЧА (ПРЕРАЗКАЗ НА УЧЕНИК ОТ ВТОРИ КЛАС)

Книга 1: (Двама ученици от втори клас говорят)
1.Ама онази Ейми нещо разказва там че имала проблеми в Скайп , че някъв се и пишел и там после са оказало Дан.
2.Да ама нали и аз я почнах книгата и са оказва че онази Ейми имала проблем в Съкровищната игра в Фейсбука.Тя откривала само бадеми а после човечето излизало и и показвало "Zzzzzzzzz" понеже Ейми била заспала.
1.Ама как може то се оказа Дан че е виновен той направо се блъсна в дървото с косачката!!!!
2.Да бе аз чух че я е разрязал на две с глава.

Продължава скоро...
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeСъб 06 Фев 2010, 19:29

Пърси:Най-новата история за Пър.... Пър.... да схаванахте идеята.
Моя първи гост е : Мисис Чудовищна Учителка...

Аплудисменти...

М.Ч.У.: ГРРРРРРРРРРРРРР......... . Здравейте,Ако може да побъзаме защото искам да нападна Пърси в съблекалнята!
Пърси:Дааа,ама после посейдон тъй ще те фрасне , че ще видиш вълни в гладко море.!!!!
М.Ч.У.:Почти успях да те хапна ама оная тъпа охрана ме нпадна!!!!!
Пърси: И аз к''во да направя???? За т'ва съм ги наел!!!!
М.Ч.У.:Еми ще видим

Аплудисменти за Мис Чудовищна Учителка!!!!
Аплудисменти...

Пърси:Следващия ни гост е .... ЗЕВС....
Зевс:Здравей , он''''я пак ли те дразни?
Пърси:Да.
Зевс:Ей сега ще и набия в тъпата зъбата глава , че не може да ме закача... Аъъъ имах в предвит теб.
Пърси:Ама нали ти гепаха светкавицата.
Пърси:Пък и нали онея Ейми и Дан Кахил ми имат да ми връщат ослуга.Дълга история.Аз им дадох един ключ : БРИВЕВРЕЙРЪУЕРЪЕЯУЪВУЕДАЙФХЕУФХЕУХРФЕУХРВУХВУХРЕВУИХЕВИУЕЙВИДСЙСАХФКЙАХФУВХФКЕХФЕКУ
Да ама те нали са малко тъпички и не го схванъха. А пък то е научната дума за (ХЕЙВХГРЕХЪРФИЕХФЙДХУЙГХРУРУТХИРУВХТИУВРХТУВЕЪРХВУЕЪРВЕУОИЪУХФЕВОУИТХВЕУИТЪВЕУТЪЕВУУТЪВЕУОТЪВЕРУЙХВЕОИРУВЕИОРЕХ) Което означава ВЪЗДУХ!!!!!

СЛЕДВАЩО ШОУ СКОРО!!!!!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeПон 08 Фев 2010, 13:00

Люк Кахил
Тайната дестинация е е Южна Африка, но Ключа е на Томас. ------ ключът е в книга 7.
Спри да пишеш!-Изкрещя някой.
О, не! Това е Мадригал!! Той иска да открадне 24-тият ключ! Но ключът е в сейф в българска банка.
-Браво!Господин Люк.- каза Ирина Спаска.
Ключът не е в банката а е Южна Африка (поне за сега). Но не мисля, че на Ирина знае. Тя иска всички 39 улики за себе си.
-Охххххххх!-Извика силно Люк.
Чух гръм. (Чу се гръм)
Люк е мъртав.
-Ха, ха, ха-Ирина изкрещя.!
-О, не!Горкия ми брат.-изкрещя тъжно Джейн!
-Брат ми ... - Катрин, Томас и Джейн заплакаха.
Томас падна на колене.
Следващата следа се крие в книгата 8.

Чук,Чук!
Някой чукаше на вратата.
Това е Бае Ох.
-О не!Люк!-каза Бае.
-Аз съм Мадригал-каза Ирина.
И тя изчезна. (изпари се)
Но ... "Какво следва?"

Люк
(преди смъртта) (преди да умре)

Послепис: Клана Джанъс напредва. Вече имат 38 ключа.Да но те не знаят че ние имаме 39 ключа (ЛУСИАН).

Моля те, не споменавай ключа все още. Има хора, които не биха искали да го узнават, един от тях е Тончо.
Half-Blood Prince
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeВто 27 Апр 2010, 20:10

очаквайте скоро новото ми лично творчество!
Няма да издам какво е нито за какво ще е.
Съвсем скоро ще го пусна!
даже и тази вечер мога да мога!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeЧет 29 Апр 2010, 18:34

Imperial Chronicles
Книга 1
Подмяната на императора





Глава 1
Безсъници в замъка
-Императоре елате тук!-извика някой
-Не! За последно казвам , че няма да дойда там!-каза строгият император.
Всъщност не бе беше никак строг.
Даже беше мил!

Глава 2
Вдъхновение от облъка
Днес императора излезна на разходка сред гората!
Вчера беше тежък ден за него и той не успя да направи нищо! Но какъв ден ли ще е днес?
Изведнъж императора видя един облък с формата на облък. Да всъщност беше така.:

Наистина това беше едно вдъхновение!

Глава 3
Текстописеца и целият екип

Скоро!
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitimeЧет 29 Апр 2010, 18:37

Sabretooth написа:
На пътвшествие за 30 дни. (Разказ с иконки)

Капитан Фулзо Пан тръгна с децата си и със своя екипаж по света с коръба си "ПРОБИТ" не че беше пробит но просто се казваше така.Той беше от клана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 696782 и сам изубрети своя кораб но децата му бяха от Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 417447 .От екипажа имаше и Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 939362 и Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 607543 но и МАДРИГАЛИ!!! Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 805287 .Но капитанът се примиряваше като знаеше че всички все пак са Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 553116 .
Капитана имаше да съобщи нещо на свойте деца и това беше много Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 56810 децата стояха Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 748458 (безмълвно).Капитанът им съобщи ще е тежко болен и през следващите 29 дни те трябва да управляват коръба и наставляват екипажа.През това време без да иска капитана Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 648295 и децата се (засмяха) Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 680936 . Не е смешно!!! Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 851948 Mad .
Shocked Застанаха мирно и застинаха Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 748458
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
flower flower flower flower flower flower flower flower цветята цъфтяха.Дните минаваха а капитана оздравяваше. Но настъпиха мрачни дни в който Cloud Cloud Cloud Cloud и екипажа се караше Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 75841 .А децата почервенели пред баща си от срам през времето което са оправлявали коръба стояха така .
Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) 418926

И така дойде и последния ден.Те се върнаха у дома.

Скоро и ден 2 от историята!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)   Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лично творчество на Шерлок - Криминале с Шрлок Холмс (интро)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Личното творчество на Martinch
» Лично творчество - Тея
» Лично творчество на никол4о
» Лично творчество - Дани
» Личното творчество на Дсимс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: