39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на вампира

Go down 
+2
nikol4o
Salem Saberhagen
6 posters
АвторСъобщение
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 13:36

Книга 1:



Л. Дж. Смит
ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА: Пробуждането
Вълнуваща история за смъртоносната схватка между двама братя вампири за сърцето на красиво момиче, което се разкъсва в чувствата си между тях….
Елена Гилбърт, най-популярното момиче в гимназията, кралицата на бала, което всяко момче желае и на което всяко момиче иска да прилича. Досега никой не е успял да предизвика нейния интерес и да разпали чувствата й. Докато не среща красивия и загадъчен Стефан Салваторе – новото момче в града. Привлечена от него с непреодолима сила, Елена иска да го притежава на всяка цена. Но Стефан крие зловеща тайна. Преди векове любовта му към друго момиче е оставила ужасно наследство – проклятието да живее вечно и да бъде вампир. Заради това Стефан се бори със себе си и се опитва да устои на копнежа си към Елена.
Скоро в града започват да стават странни неща. И всичко това се случва след появата на мрачния и съблазнителен Деймън Салваторе, който иска да превърне Елена в своя Кралица на сенките… КНИГИТЕ ОТ ПОРЕДИЦАТА
„ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА“:Пробуждането (книга първа)
Борбата (книга втора)
Яростта (книга трета)
Тъмното обединение (книга четвърта)
ISBN: 9789549321203
формат: 13х20 см
страници: 216
мека корица
цена: 9,90 лв.


Дневниците на вампира Tvd1-bulgaria-2009

Както вече стана ясно, идателство „Ибис“ ще издаде книгите на български. И датата на първата „Пробуждането“ вече е обявена – 16 септември. Доста по-рано от предварително обявеното, че ще излезе през октомври. И си мисля, че това избързване е основно заради стартиращия на 10 септемри сериал. Вече имаме и кориците на първите четири книги от предицата

Кориците на мен много ми харесват. Такива наполовина показващи се лица са използвани и в други издателтва на книгите, но интересното тук е, че на четвъртата книга „Тъмно обединение“ е изобразена приятелката на Елена, Бони.

2: Дневниците на вампира Tvd2-bulgaria-2009

3:Дневниците на вампира Tvd3-bulgaria-2009

4:Дневниците на вампира Tvd4-bulgaria-2009
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 14:11

Ами аз лично не съм ги чел.... и не мисля - не ми харесват такива истории, ама явно е хубава, защото според класациятана вампирските новели е на 2ро място - веднага след Зрач...
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 15:22

Днес в киното видях: Здрач 2 "Новолуние" Smile А и аз няма да ги чета.Дърнчо ми достатъчен Smile
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 07 Ное 2009, 21:45

Мисля, че Здрач ми е достатъчен! Засега не смятам нито да гледам сериала, въпреки че участва българка, нито да чета книгите. Дневниците на вампира 851948
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 20:12

Изпреварил си ме!
Поредицата е МНОГО по-добра от Здрач, авторката пише по съсем различен и много по-добър начин. Книгите бяха стари, първата е от преди да се родя май? И все пак евала! А за сериала чух, че няма почти нищо общо с книгите освен имената на героите, пък не знам. Аз съм прочел само първата книга засега. Натам ще гледам и сериала!
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
The sword of the bear
Умел ключотърсач



Мнения : 379
Регистриран на : 27.06.2009
Години : 23
Местоположение : Чака нова мисия

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeПон 16 Ное 2009, 20:22

Аз не обичам истории за вампири и няма да я чета. Wink
Върнете се в началото Go down
didka_2704
Агент
didka_2704


Мнения : 114
Регистриран на : 05.12.2009
Години : 28
Местоположение : In the middle of nowhere...

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeВто 29 Дек 2009, 13:32

На мен пък адски ми харесва цялата поредица. Много по-стара е и няма нищо общо със "Здрач", има повече интересни случки (повече екщън Дневниците на вампира 838201 ) и въобще историята е много по-заплетена. Харесва ми повече от "Здрач".Книгите са жестоки, струва си четенето!
ПП: На корицата на "Тъмното обединение" е Бони, защото историята ще се разказва от нейно име (не помня от къде го прочетох, май от официалния сайт на поредица)
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 02 Яну 2010, 20:37

didka_2704 написа:
На мен пък адски ми харесва цялата поредица. Много по-стара е и няма нищо общо със "Здрач", има повече интересни случки (повече екщън Дневниците на вампира 838201 ) и въобще историята е много по-заплетена. Харесва ми повече от "Здрач".Книгите са жестоки, струва си четенето!
ПП: На корицата на "Тъмното обединение" е Бони, защото историята ще се разказва от нейно име (не помня от къде го прочетох, май от официалния сайт на поредица)

Не тази Бони от филма, нали? Защото изобщо не ми прилича на нея. Дневниците на вампира 838201
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
didka_2704
Агент
didka_2704


Мнения : 114
Регистриран на : 05.12.2009
Години : 28
Местоположение : In the middle of nowhere...

Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitimeСъб 02 Яну 2010, 21:08

Gone Forever написа:
didka_2704 написа:
На мен пък адски ми харесва цялата поредица. Много по-стара е и няма нищо общо със "Здрач", има повече интересни случки (повече екщън Дневниците на вампира 838201 ) и въобще историята е много по-заплетена. Харесва ми повече от "Здрач".Книгите са жестоки, струва си четенето!
ПП: На корицата на "Тъмното обединение" е Бони, защото историята ще се разказва от нейно име (не помня от къде го прочетох, май от официалния сайт на поредица)

Не тази Бони от филма, нали? Защото изобщо не ми прилича на нея. Дневниците на вампира 838201

Аз съм гледала само трейлъри и един-два клипа от ви бокса, но достатъчно за да разбера, че почти нищо не съвпада. Например във филма приятелките и са Бони и Карълайн, а в книгите-Бони и Мередит.Така че не ме изненада толкова, че героите не си приличат, но не съм гледала сериала и не мога да дам мнение.
П.П. Нямам търпение да излезе 4 книга!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на вампира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на вампира   Дневниците на вампира Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на вампира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моета свеонравна вещица-От дневниците на котъракът Мърморан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: