39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пърси Джаксън

Go down 
+9
dsims
Salem Saberhagen
Evelincho
nikol4o
Arya Dröttningu
Badugly
Ton4o
wolf 351
Grizzly
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Юни 2011, 16:50

http://egmontbulgaria.com/knigi-3/romani-119/fentazi-romani-131/geroite-na-olimp-259/1-izcheznalijat-geroy-1335.html
Е, честито хора!
Чакаме я на 13 юни!
И е с твърди корици!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeПет 17 Юни 2011, 18:20

Знам,че не и е мястото тук на тази новина,но все пак това е раздел за Пърси и реших да ви зарадвам с новината за 2-ри филм по "Морето на чудовищата":
http://www.cinefish.bg/Nova-informaciya-za-prodaljenieto-na-Parsi-Djaksan-i-Bogovete-na-Olimp-Pohititelyat-na-malnii-news6547.html
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeНед 10 Юли 2011, 12:45

Последната книга / Първата от Героите на Олимп / беше доста хубава. Доста по-дебела е от останалите, което ми хареса много - можах да опозная героите много по-добре. Това, че Рик е разделил главите според героите ми се стори добра идея, а и действието беше мащабно, бързо, приключенско...
Като цяло идеята на продължението не ми хареса много, но чакам следващата книга =]
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeПон 10 Окт 2011, 21:18

Книга втора на новата поредица за Пърси Джъксън и боговета на Олимп се казва "СИНЪТ НА НЕПТУН" и излиза на 7-ми ноември.А искате ли да спечелите копие от книгата.Тогава последвайте линка и попълнете теста: http://egmontbulgaria.com/articles/fen-klasatsija-parsi-dzhaksan-113/
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeСря 16 Ное 2011, 19:39

След като се чувствах опустошен,като прочетох края на "Наследството"(поредицата за Ерагон и Сапфира) имах нужда от нещо разведряващо и втората книга от поредицата за "Героите на Олипм" ми даде нужното да забравя поне за малко яда си.
И успях да се порадвам на една много завабна,изпълнена с екшън и шеметни битки книга.Даже успях да си намеря и нов любим герой! Very Happy
За това не пропускайте да я прочетете!Книгата обещава сигурно забавление!!! Пърси Джаксън - Page 4 84201
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitimeПет 01 Юни 2012, 19:31

Корицата на "Знакът на Атина"

Пърси Джаксън - Page 4 Tumblr_m4wuoft6DO1rv1sl9o1_500

Първа глава на английски език онлайн: http://disney.go.com/disneybooks/heroes-of-olympus/the-mark-of-athena/

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пърси Джаксън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пърси Джаксън   Пърси Джаксън - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пърси Джаксън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Чакате ли с нетърпения Пърси Джаксън?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: