39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Spernatural - Свръхестествено

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 00:04

Spernatural - Свръхестествено 25z44nm

Сюжетът на шоуто се променя с времето, започвайки със Сам и Дийн, търсейки техния баща почти в целия първи сезон. Веднъж след като го намират, главният сюжет на шоуто става убиването на Азазел - жълтоокият демон, виновен за смъртта на майка им. Това е извършено, но не преди плановете на Азазел да са изпълнени и вратата към Ада да се отвори, макар че мигновено освобождава тълпа демони в света. Това събитие също вижда смъртта на Сам, който впоследствие е възкресен от Дийн, продавайки душата си в края на втория сезон. В третия сезон сюжетът на шоуто се фокусира в опитите им да спасят Дийн. По това време те срещат демон на име Руби, който има интерес към Сам и твърди, че е способен да помогне в спасяването на Дийн, както и Бела Талбот. Братята евентуално успяват да проследят демона, в който е договорът на Дийн, много силен демон на име Лилит, който също така иска Сам мъртъв. Сам и Руби в края на краищата не успяват да спасят Дийн, който, в края на третия сезон е в Ада. Четвъртият сезон започва с възкресението на Дийн, събуждайки се объкран в ковчег. Той е спасен от ангел на име Кастиел, защото Бог е наредил така. Сам от друга страна е развил способнистите си с помощта на Руби през месеците, в които Дийн е бил мъртъв. Оказва се, че Дийн е съживен, за да помогне за спирането на плана на Лилит, който е да разруши 66-те окови, които държат Луцифер, за да го освободи.

Съмнявам се че повечето от вас са го гледали, но .. какво мислите за сериала? Гледали ли сте го, следите ли го, какво е мнението ви за него?
Мен успя да ме грабне още от първия епизод. Просто си казах ''Това е моя филм'' и сега не мога да се нагледам. Laughing Самата история, самите герои, самия филм са уникални! Рзбрах че има и книги на сериала, ама не са издадени на български. ;/ Ако ги издадат обаче първи ще ги взема! Laughing Та нвм, айде оставям темата на вас. Smile
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 00:06

Ти май си вманиачен по този филм. Spernatural - Свръхестествено 33374
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 10:42

Не е лош но чак да ме влече така като Дани.Иначе само 4 сезона ли има?
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeСря 09 Сеп 2009, 11:41

Сега снимат 5-ти. На десети септември започва по CW. Попринцип той трябва да е последен но не се знае.
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
Lucifer's Fall™
Администратор
Lucifer's Fall™


Мнения : 925
Регистриран на : 14.05.2009
Години : 28
Местоположение : По света и у нас. :D

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeНед 18 Апр 2010, 22:55

Май не съм споменавал тук, но вече официално е обявен 6-ти сезон на филма!
Ще започне да се снима на десети септември 2010 г. и отново ще съдържа серии с отделен сюжет. ^^
Върнете се в началото Go down
https://the39clues.forummotion.com
dsims
Баща-основател
dsims


Мнения : 1896
Регистриран на : 05.08.2009
Години : 29
Местоположение : Размишлява
Агент : Quantum

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeСъб 15 Май 2010, 21:15

Shocked 4ти сезон е наистина странен. Много, ама много се различава от първите 3. Иначе: lol!


Едит:
Йей, днес ще гледам последния епизод на 5ти сезон! lol!
Върнете се в началото Go down
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000
Arya Dröttningu


Мнения : 3898
Регистриран на : 30.07.2009
Години : 31
Местоположение : В морето на спокойствието
Агент : celebrity

Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitimeЧет 29 Окт 2015, 17:42

Жалко, че не си тук Дани Spernatural - Свръхестествено 939362 за да се похваля, че съм гледала от любимият ти сериал. Spernatural - Свръхестествено 838201 Гледах доста серии от него, но някакси не ме грабна...брат ми настоя да гледам с него просто Spernatural - Свръхестествено 838201 Обаче аз съм нетърпима в някои случаи, защото пускам саркастични коментари и подигравателни забележки когато съм в sassy моуд и скоро вече не ме искаше за компания докато гледа сериала Spernatural - Свръхестествено 680936
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Spernatural - Свръхестествено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spernatural - Свръхестествено   Spernatural - Свръхестествено Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Spernatural - Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: Свободна зона :: Филми-
Идете на: