39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Martinch
Баща-основател

Години : 18
Агент : Mad scientist

ПисанеЗаглавие: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 08 Сеп 2009, 20:21

Здравейте!Понеже във форума се наричаме с никовете си,предлагам да си кажем истинските имена или поне нещо.И понеже не искам да правя две теми искам да ви питам защо сте се кръстили с тези никове.Е да казваме.Искам да ми викате Марти и ето какво значи ника ми:Мартин е моето име а ch е началото на Чиков.Е чакам вие да кажете.

Умел ключотърсач

Години : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 08 Сеп 2009, 20:53

Дан ми беше истинския ник то си пише отдолу. SuspectА новият нарекох така, защото много обичам мечовете и, защото символа на клана Томас е мечка.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Evelincho
Баща-основател

Години : 22
Агент : SuperNova(7th)

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 08 Сеп 2009, 20:57

Еми моя ник не е свързан с мен (не съм заплаха спокойно ) Ама се бях спрял на нещо от Хари Поътр и се получи това а иначе се казвам Евелин ама ми викайте Еви
Lucifer's Fall™
Администратор

Години : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 08 Сеп 2009, 21:04

Aми както повечето от вас знаят - ника ми е от песен на Three Days Grace. Хареса ми много и реших да се кръстя така.
Иначе се казвам Йордан, най-добре ми казвайте Дани. Smile
Вижте профила на потребителя http://the39clues.forummotion.com
Salem Saberhagen
Баща-основател

Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 08 Сеп 2009, 22:22

Викайте ми Салем е една котка от филм а и така се казва едмо село "Слем" там има вещици --- Salem Witches карта 44 комбо 1 ключ 1 Smile

Последната промяна е направена от Salem Saberhagen на Съб 19 Сеп 2009, 15:53; мнението е било променяно общо 1 път
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000

Агент : Supernova

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Сря 09 Сеп 2009, 00:08

Ами аз се казвам Антон и от там Тончо, иначе нямам нищо против да ми викате Тони.

Badugly
Клуб 3000

Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Пон 14 Сеп 2009, 22:32

При влизането си във форума писах, че избирам за ник Мария като Мария Кюри. Първо защото и се възхищавам, второ - защото и тя е Екатерина. Ни ми викайте Марче обаче. Истинското си име бих казала само на приятели, на които имам доверие и ги харесвам. В този смисъл ще направя едно предложение.
Това тук е открит форум. В него може да влезе всеки и да разглежда всичко. А това не ми харесва, когато се отнася лично до мен. Защо да нямаме нещо като ограничена зона, в която да влизат само хора, имащи си доверие? Там може да се наричаме с истинските си имена и да споделяме по-лични неща. Помислете и дайте и вие предложение.
Arya Dröttningu
Алфа вълк
Клуб 3000

Години : 25
Агент : celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 22 Сеп 2009, 20:17

Ами ника ми е фамилията ми-Бабукчиева.А иначе се казвам Свилена.
didka_2704
Агент

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Пон 07 Дек 2009, 16:41

Аз се казвам Диана, можете да ми викате Диди или както е ника ми-Дидка. А 2704 избрах рожденната си дата 27 април
Blu€ Magic
Баща-основател

Агент : MVP Agent

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Пон 07 Дек 2009, 16:50

Аз не мога се обясна проста Danger супер ме кефи. Предполагам, че повечето ме познават , но като не съм се представил на времето. Казвам се Любомир може да ми викате или Любо или Любчо
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Сря 16 Дек 2009, 10:48

Моя ник не значи нищо по-рано ми беше като прякор но за малко
може да ме наричате Слави
Damon S.

Години : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 23 Мар 2010, 18:55

Ами ника ми означава име, както се вижда Понеже, четох книгите Vampire Diaries преди няколко години и се влюбих в героя Деймън (Damon Salvatore) - и от там. Малко е тъпо, знам, обаче изглежда добре и много ме кефи, когато някой ме нарича Деймън Може да се каже, че нещо не ми е наред, ама е така...
А за истинското ми име, ще си кажа съкращението (така, както всички ме наричат) - Ники. По-просто от това, не знам.
Made Of Rain

Години : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 23 Мар 2010, 19:30

Ммми никът ми е Мейд Ъф Рейн по незнайни за мен причини, преди навсякъде се регистрирах с Мейд Ъф Глас (от една песен), но просто сега Рейн ми звучи по-добре.
Иначе аз съм Мадлена, но ако някой ме нарече така съм готова да му откъсна главата на секундата... затова може да ме наричате Мади.
TiaCahill97f
Алфа вълк

Години : 20
Агент : Celebrity

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Пет 02 Апр 2010, 15:45

Аз се казвам Михаела.Ами.... за ника.... незнам името Тиа мн ме кефи, а Кахил е ясно.
katnis kane
Майка-основателка

Години : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Вто 16 Авг 2011, 10:27

Аз съм Тея както си личи по ника а Kas съкратено от фамилията.

kris
Агент

Години : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Пон 24 Окт 2011, 09:00

Аз се казвам Кристиан. Very Happy Very Happy Very Happy
А ника се подразбира. Very Happy Very Happy Very Happy
ClaudySlavov

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   Съб 12 Ное 2011, 17:49

Казвам се Клаудия (Клауди ), а фамилията ми е Славова, ама в сайта (39cluesblah-blah-blah...) не се събра цялото и затова ClaudySlavov (а и в Америка момичето/жената приема фамилията на мъжа/баща си
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.   

Какво значат никовете ви и как да ви наричаме.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1