39 КЛЮЧА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

39 КЛЮЧА

39 КЛЮЧА български фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Загадките от картите

Go down 
+9
tania
nikol4o
tanpet
pLaYeRmAn
Badugly
Martinch
Evelincho
Ton4o
Ballerina
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ballerina

Ballerina


Мнения : 21
Регистриран на : 24.05.2009
Години : 30
Местоположение : Плевен

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeНед 24 Май 2009, 21:31

Реших да пусна тази тема, защото има една .. хмм .. неразгадана карта. И нещо не мога да се справя с решението и'.

# 41 Ace of Spies
Branch: Lucian
Type: Founder
Rarity: Uncommon


http://prikachi.com/files/858676l.jpg
(1 - не знам ; 2 - Cahill ; 3 - не знам ; 4 - не знам ; 5 - не знам ; 6 - Lucian) Very Happy

Моля, ако някой я е разгадал, да ми помогне.. или пък да я разгадем заедно.. Smile
Разбира се, ако някой има други карти, които не може реши да пише тук.. Ще помагам с каквото мога. Smile
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 15:30

Да ти кажа честно, изобщо не съм погледнал картата, но веднага щом ми хоказа част от полученото съобщение, ми стана ясно за какво става въпрос. Дококлкото си спомням, кодът е:
James Cahill is not a Lucian.

Успех! А колко карти си събрала?
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Ballerina

Ballerina


Мнения : 21
Регистриран на : 24.05.2009
Години : 30
Местоположение : Плевен

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 16:52

Oooooo, много много много ама много много мерсииии! Embarassed

Малко съм събрала - 12 - сега предстои скоро да си взема пакета с карти , който е излязъл.
А ти?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 16:57

Аз 35. Но тези карти, за които говориш, сигурно си ги взела (кодовете им де) от Уикипедия или от разни сайтове, защото има няколко такива карти за свободно разпространение. Защото как ще ги имаш, ако още не си си купила още пакет? Smile
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Ballerina

Ballerina


Мнения : 21
Регистриран на : 24.05.2009
Години : 30
Местоположение : Плевен

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 16:59

Мнее, от книгата и от самия сайт .. от тренировачната мисия май o_O .. и аз не знам пък и да ти кажа не помня.. Very Happy Ама не съм бърникала из уикипедията за карти. Smile
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 17:06

Ballerina написа:
Мнее, от книгата и от самия сайт .. от тренировачната мисия май o_O .. и аз не знам пък и да ти кажа не помня.. Very Happy Ама не съм бърникала из уикипедията за карти. Smile

Ааа, да, сетих се. А тези, за които аз говорих, всъщност нямат хартиени издания, а само виртуални варианти. Те са свързани само с някакви онлайн игри. Но без тях имам общо 35 карти от пакетите и 6 от първата книга. Но да знаеш, че и тези, които получаваш, когято регистрираш акаунт в сайта, имат хартиен вариант, а не само онлайн. Wink
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Ballerina

Ballerina


Мнения : 21
Регистриран на : 24.05.2009
Години : 30
Местоположение : Плевен

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 25 Май 2009, 21:20

Aхааа.. да , сега побърниках и ги видях. Smile
Мерси за инфото. Smile

Няма защо. Wink Но да знаеш, че те не севключват от тези 55, които се падат в първия пакет.
Върнете се в началото Go down
Evelincho
Баща-основател
Evelincho


Мнения : 1772
Регистриран на : 05.06.2009
Години : 29
Агент : SuperNova(7th)

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 05 Юни 2009, 17:02

Тези загадки си признавам че са доста интересни ии от всичките карти които имам не можех да се справя с две 41 (Ace of spies) и 15 (Telegram) ноо благодарение на Ton4o си открих отговора на 15та ноо за 41 си нямам и на идея как (видях че има отговор и ако не е нахално ще може ли да го въведа? Embarassed Embarassed )

П.П За да не пиша нов пост много ти благодаря за долния пост Very Happy Laughing Laughing


Последната промяна е направена от Yellow Dragon32 на Пет 05 Юни 2009, 17:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 05 Юни 2009, 17:05

Yellow Dragon32 написа:
Тези загадки си признавам че са доста интересни ии от всичките карти които имам не можех да се справя с две 41 (Ace of spies) и 15 (Telegram) ноо благодарение на Ton4o си открих отговора на 15та ноо за 41 си нямам и на идея как (видях че има отговор и ако не е нахално ще може ли да го въведа? Embarassed Embarassed )

Естествено, че може. Въведи го! Smile Нормално е да се затрудниш на тази карта, защото наистина нейната загадка е най-трудна.
James Cahill is not a Lucian
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 06 Юли 2009, 17:07

И аз искам да питам за една карта от 4 ниво-Heinrich Heinrichson ако някой я решил моля да напише отговора.
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПон 06 Юли 2009, 17:50

March написа:
И аз искам да питам за една карта от 4 ниво-Heinrich Heinrichson ако някой я решил моля да напише отговора.

Отговорът е "kabras branch leaders". Wink
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСря 08 Юли 2009, 15:19

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 17 Юли 2009, 10:57

Тончо , ще кажеш ли как стигна до разгадаването на карта №41? Или си "преписал"?
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 17 Юли 2009, 11:41

maria написа:
Тончо , ще кажеш ли как стигна до разгадаването на карта №41? Или си "преписал"?

Наистина съжалявам, забравих за личното ти съобщение. Първо пробвай жокерите, дадени ти в сайта. По-добре си прерисувай онези листчета на задната страна на картата или пък си изпринти самата карта. След това трябва да ги изрежеш и да ги подредиш едно до друго. Wink
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
Martinch
Баща-основател
Martinch


Мнения : 1394
Регистриран на : 06.07.2009
Години : 25
Местоположение : В търсене на шоколад
Агент : Mad scientist

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 30 Окт 2009, 15:13

Здравейте!Искам да питам за две карти който ме затрудняват.75 и 103.Ако искате не ми казвайте направо отговора но поне ми дайте жокер.
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeПет 30 Окт 2009, 18:48

Марти, за решението на пъзела на карта № 75 трябва да съставиш изречение от зачертаните букви в текста на гърба на картата.
С карта №103 още не съм работила.

Админи, мисля, че в името на темата има грешка - тук говорим за картите-загадки /сикрет/, а пише Фаундър - основатели.
Върнете се в началото Go down
pLaYeRmAn
Умел ключотърсач
pLaYeRmAn


Мнения : 380
Регистриран на : 07.12.2009
Години : 28
Местоположение : Благоевград

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeВто 08 Дек 2009, 22:35

НЕ ЗНАМ ДАЛИ СТЕ ЗАБЕЛЯЗАЛИ НО НА КАРТА №64 MT.PUSHMORE ИМА ЕДИ ЧОВЕК НА СКАЛАТА ОТГОРЕ ОБЛЕЧЕН В ЧЕРНО
КАКВО МИСЛИТЕ ЗА НЕГО
Върнете се в началото Go down
Badugly
Клуб 3000
Badugly


Мнения : 3002
Регистриран на : 20.06.2009
Местоположение : сред приятели
Агент : Ох, все още Квантум Агент - 5-ти ранг...

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСря 09 Дек 2009, 19:14

CaSpAr40 написа:
НЕ ЗНАМ ДАЛИ СТЕ ЗАБЕЛЯЗАЛИ НО НА КАРТА №64 MT.PUSHMORE ИМА ЕДИ ЧОВЕК НА СКАЛАТА ОТГОРЕ ОБЛЕЧЕН В ЧЕРНО
КАКВО МИСЛИТЕ ЗА НЕГО

Несъмнено това е Мадригал! Загадките от картите 311608 Фигури в черно /или техни сенки/ има на доста места - и в картите, и в мисиите.
Върнете се в началото Go down
tanpet




Мнения : 19
Регистриран на : 10.12.2009
Години : 27

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСъб 12 Дек 2009, 17:44

има една карта която доста ме затруднява ако някои я е решел би ли ми я казал тя е 11 location : hidden notes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
nikol4o
Баща-основател
nikol4o


Мнения : 1248
Регистриран на : 25.07.2009
Години : 28
Местоположение : feels like... nowhere
Агент : MVP

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСъб 12 Дек 2009, 18:08

tanpet написа:
има една карта която доста ме затруднява ако някои я е решел би ли ми я казал тя е 11 location : hidden notes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Spoiler:
- ето го


Последната промяна е направена от nikol4o на Съб 12 Дек 2009, 21:39; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ton4o
Джентълмен
Клуб 3000
Ton4o


Мнения : 3032
Регистриран на : 23.05.2009
Години : 28
Агент : Supernova

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСъб 12 Дек 2009, 18:50

Моля поставяйте отговорите на загадките в спойлери, защото някои може още да не са ги решили и да не искат да знаят.
Върнете се в началото Go down
http://the39clues-bg.info/
tanpet




Мнения : 19
Регистриран на : 10.12.2009
Години : 27

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeСъб 12 Дек 2009, 21:02

благодаря че ми каза
Върнете се в началото Go down
tania
ТОП агент
tania


Мнения : 293
Регистриран на : 13.12.2009
Години : 27
Местоположение : Обикалям книжарници в търсене на книгата
Агент : Black mamba

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeНед 13 Дек 2009, 18:37

Здравейте! Има една карта , която не мога да разгадая и тя е : 15 Secret:Telegram
Върнете се в началото Go down
Salem Saberhagen
Баща-основател
Salem Saberhagen


Мнения : 1774
Регистриран на : 21.07.2009
Местоположение : Потопен в мистерийте на книга 1 (Cahill vs. Vesper)
Агент : KING KOBRA AGENT (7)

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeНед 13 Дек 2009, 18:48

tania написа:
Здравейте! Има една карта , която не мога да разгадая и тя е : 15 Secret:Telegram
и аз
Върнете се в началото Go down
wolf 351
Баща-основател
wolf 351


Мнения : 1961
Регистриран на : 13.08.2009
Години : 26

Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitimeНед 13 Дек 2009, 19:01

Spoiler:
Заповядайте.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Загадките от картите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Загадките от картите   Загадките от картите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Загадките от картите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» КНИГА 3: Крадецът на мечове
» Кодове на картите-спец.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
39 КЛЮЧА  :: 39 КЛЮЧА :: Картите-
Идете на: